Gravidutele noastre dragi - 56
Subiectul anterior · Subiectul urmator
delia.c.yaya
Scris: Thursday, May 7, 2020 3:23 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/4/2017
adina1109 wrote:
Buna fetelor, si eu am fost azi la control ...am 2 copii frumosi si voinici coeur , baiatul are 904g si fata 884 g. Fata nu vrea deloc sa se arate la fatza la eco, e timida cred ras pana acum nu am nici o poza cu ea, doar cu baiatul.
Colul din fericire a ramas la 3.2 insa mi-a dat sa iau no spa in fiecare zi ca de cateva zile mi se cam intareste burta.
Saptamana viitoare, miercuri trebuie sa-mi recoltez sange ( analizele uzuale ) si sa fac si testul de diabet gestational. Sper sa-l trec cu brio.
Va pupicesc Gossip

Felicitari pentru bebei. Ce norocoasa esti si cu fata si baiatcoeur (am cam ramas in urma cu stirileras )
Sanatatemajoreta
fluturash26
Scris: Thursday, May 7, 2020 3:25 PM
Nivel

Inregistrat: 9/9/2017
delia.c.yaya wrote:

Felicitari pentru baietel. Sarcina usoara in continuaremajoreta

Multumesc frumos! pupici pupici
adina1109
Scris: Thursday, May 7, 2020 3:34 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 6/29/2018
delia.c.yaya wrote:

Felicitari pentru bebei. Ce norocoasa esti si cu fata si baiatcoeur (am cam ramas in urma cu stirileras )
Sanatatemajoreta

Multumesc mult . Da, e o binecuvantare .
lore.t.
Scris: Thursday, May 7, 2020 4:52 PM
Nivel

Inregistrat: 9/11/2017
Si noi avem tot vesti bune :D Fetita mea are deja 1,500 kg, daca era in urma acu o luna acum e inainte cu aproape 2 sapt, ca e grasunica :D col bun, analizele perfecte, nici anemie nimic :D I-am zis de nvdc si a spus ca e de acord dar nu la spitalul ala deci in alte orase unde au conditii in caz de urgente...aici nu au deci voi ramane tot pe cezariana, nu mi-as schimba dr pt nimic tocmai acum...
Felicitari fetelor pentru vestile bune!! Sa ne auzim tot cu bine! :D
ivy
Scris: Thursday, May 7, 2020 5:00 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 12/6/2019
lore.t. wrote:
Si noi avem tot vesti bune :D Fetita mea are deja 1,500 kg, daca era in urma acu o luna acum e inainte cu aproape 2 sapt, ca e grasunica :D col bun, analizele perfecte, nici anemie nimic :D I-am zis de nvdc si a spus ca e de acord dar nu la spitalul ala deci in alte orase unde au conditii in caz de urgente...aici nu au deci voi ramane tot pe cezariana, nu mi-as schimba dr pt nimic tocmai acum...

Clap maricica deja! coeur
Mihaela14
Scris: Thursday, May 7, 2020 5:42 PM
Nivel

Inregistrat: 3/1/2018
lore.t. wrote:

Ce frumos a recuperat, felicitari!computerlove
Miha1989
Scris: Thursday, May 7, 2020 8:36 PM
Nivel

Inregistrat: 7/17/2019
Gata am fost si eu la doctor, totul este foarte bine, bebe creste, dublu test este ok, mi-a masurat si colul si este bine,o sa ne mai vedem pe 5 iunie la morfologie.
Dxc
Scris: Thursday, May 7, 2020 8:53 PM
Nivel

Inregistrat: 6/17/2018
Miha1989 wrote:
Gata am fost si eu la doctor, totul este foarte bine, bebe creste, dublu test este ok, mi-a masurat si colul si este bine,o sa ne mai vedem pe 5 iunie la morfologie.
newclap felicitari ! Bebe cuminte pupici
Mihaela14
Scris: Thursday, May 7, 2020 9:05 PM
Nivel

Inregistrat: 3/1/2018
Miha1989 wrote:

Felicitari Miha! Cheek Kiss
GeorgianaB
Scris: Thursday, May 7, 2020 10:34 PM
Nivel

Inregistrat: 6/15/2018
Felicitari pentru vestile bune, fetelor :*
Lore, tu il mai ridici pe Stefan? Eu am tot zis ca voi evita de acum inainte dar il mai ridic astept sa vad ce imi zice medicul la morfologie.
fluturash26
Scris: Thursday, May 7, 2020 10:44 PM
Nivel

GeorgianaB wrote:
Felicitari pentru vestile bune, fetelor :*
Lore, tu il mai ridici pe Stefan? Eu am tot zis ca voi evita de acum inainte dar il mai ridic astept sa vad ce imi zice medicul la morfologie.

Asa ma gandeam si eu ca e inevitabil sa nu o ridic, ma stradui sa nu o ridic prea mult cand nu e absolut necesar dar cand suntem afara si trebuie nu prea am ce sa fac...chiar eram curioasa cum stau treburile si la voi...
fluturash26
Scris: Thursday, May 7, 2020 10:45 PM
Nivel

Miha1989 wrote:

Super! Felicitari!
fluturash26
Scris: Thursday, May 7, 2020 10:47 PM
Nivel

lore.t. wrote:

E o grasunica, e foarte bine!ras
Miha1989
Scris: Friday, May 8, 2020 9:59 AM
Nivel

Inregistrat: 7/17/2019
Multumesc fetelor, se pare ca dupa o lupta grea si multe lacrimi a venit si bebe luptator care ne va umple viata, sper sa fie totul bine pana la sfarsit, eu am mare incredere in el coeur
AstaMica
Scris: Friday, May 8, 2020 10:27 AM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 4/6/2020
Miha1989 wrote:

Felicitari, Miha! Bebe puternic si sarcina usoara! hearts
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.