Gravidutele noastre dragi - 55 UPDATED
Subiectul anterior · Subiectul urmator
kryssu92
Scris: Thursday, February 13, 2020 12:28 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 10/8/2018
Felicitari Irina!! Esti tare curajoasa.
Eve, nastere usoara!!!
Mihaela, cum mai e cu petele?

Eu deabea pe 13 martie am urmatorul control, morfologia 3. Mai e o eternitate pâna atunci.
Ultima data aveam colul de 3.4 cm, sper sa stea lung si închis macar pâna la 37 saptamâni hearts
Mihaela14
Scris: Thursday, February 13, 2020 12:54 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/1/2018
kryssu92 wrote:
Eve, nastere usoara!!!

Eu deabea pe 13 martie am urmatorul control, morfologia 3. Mai e o eternitate pâna atunci.
Ultima data aveam colul de 3.4 cm, sper sa stea lung si închis macar pâna la 37 saptamâni hearts

E mult mai bine, azi de exemplu foarte putin s-a eliminat impreuna cu arefamul, e de culare deschisa deja. Eu cred ca s-a oprit sangerarea, mai iese doar ce mai e pe traseu hearts Sper marti sa mi se confirme ca hematomul s-a absorbit si ca sacul e intact.
Ce mult ai avansat, ai deja morfologia de trimestru 3 Big Surprise
kryssu92
Scris: Thursday, February 13, 2020 2:12 PM
Nivel

Mihaela14 wrote:

E mult mai bine, azi de exemplu foarte putin s-a eliminat impreuna cu arefamul, e de culare deschisa deja. Eu cred ca s-a oprit sangerarea, mai iese doar ce mai e pe traseu hearts Sper marti sa mi se confirme ca hematomul s-a absorbit si ca sacul e intact.
Ce mult ai avansat, ai deja morfologia de trimestru 3 Big Surprise

Mai am o luna pâna atunci, mi se pare ca trece greu timpul. Sunt si foarte obosita la munca...
Parca ieri îmi spuneai sa nu îmi pierd speranta, poate sunt durerile de implantare. hearts
IoanaOlo
Scris: Thursday, February 13, 2020 2:19 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 11/19/2019
Dxc wrote:
Deci in 20 facem partywav
O sa fie un mare party, Gossip
Mihaela14
Scris: Thursday, February 13, 2020 3:39 PM
Nivel

kryssu92 wrote:

Mai am o luna pâna atunci, mi se pare ca trece greu timpul. Sunt si foarte obosita la munca...
Parca ieri îmi spuneai sa nu îmi pierd speranta, poate sunt durerile de implantare. hearts

Te cred, eu am doar 7 sapt de sarcina si ma plang de lucru( LE: de oboseala am vrut sa zic), d-apoi tu?
M-ai tinut minte cu comentariul de atunci, te-am simtit ca ai ramas gravidutaSimplyLove
Irinan
Scris: Thursday, February 13, 2020 4:01 PM
Nivel

Inregistrat: 9/20/2018
Cheek Kiss
kryssu92 wrote:
Eve, nastere usoara!!!

kryssu92
Scris: Thursday, February 13, 2020 6:26 PM
Nivel

Mihaela14 wrote:

Te cred, eu am doar 7 sapt de sarcina si ma plang de lucru( LE: de oboseala am vrut sa zic), d-apoi tu?
M-ai tinut minte cu comentariul de atunci, te-am simtit ca ai ramas gravidutaSimplyLove

Da, ai fost speranta mea. Te imbratisez coeur SimplyLove
AndreV
Scris: Thursday, February 13, 2020 8:27 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 10/2/2018
Fetele... M-am indragostit. Azi fetita noastra a fost o zambareata. Efectiv m-am topit cand am vazut-o cum zambeste.
Suntem bine, avem peste 1600 grame, eu sunt in continuare cu anemie si hipotensiune, dar nu-i bai, ea sa fie bine.
adina1109
Scris: Thursday, February 13, 2020 8:30 PM
Nivel

Inregistrat: 6/29/2018
AndreV wrote:
Fetele... M-am indragostit. Azi fetita noastra a fost o zambareata. Efectiv m-am topit cand am vazut-o cum zambeste.
Suntem bine, avem peste 1600 grame, eu sunt in continuare cu anemie si hipotensiune, dar nu-i bai, ea sa fie bine.

Cat de frumosssss computerlove computerlove ... e magic
Dxc
Scris: Thursday, February 13, 2020 8:45 PM
Nivel

Inregistrat: 6/17/2018
AndreV wrote:
waiiii ce fetita zambareata ai love sa fiti sanatoase coeur
fluturash26
Scris: Thursday, February 13, 2020 10:04 PM
Nivel

Inregistrat: 9/9/2017
AndreV wrote:

Ce simpaticahearts si nu ti-a dat tratament?
AndreV
Scris: Thursday, February 13, 2020 10:11 PM
Nivel

Inregistrat: 10/2/2018
fluturash26 wrote:

Ce simpaticahearts si nu ti-a dat tratament?

Ba da. Pana acum luam doza mai mica, acum a crescut doza. Sper sa functioneze:)
Primavera7
Scris: Friday, February 14, 2020 8:24 AM
Nivel

Inregistrat: 2/7/2018
AndreV wrote:

Doamne ce zambet minunat computerlove Uite asa am si eu ziua mai frumoasa Love
Mihaela14
Scris: Friday, February 14, 2020 9:52 AM
Nivel

AndreV wrote:

Andre am vazut si eu poza de dimineata ,dar n-am apucat sa-ti scriu, este adorabila computerlove Ne-a emotionat si pe noi, asa ca cred ca tu te-ai topit ,doar e a ta coeur
Mihaela14
Scris: Friday, February 14, 2020 9:53 AM
Nivel

kryssu92 wrote:

Da, ai fost speranta mea. Te imbratisez coeur SimplyLove

Te imbratisez si eu Cheek Kiss computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.