Gravidutele noastre dragi - 11
Subiectul anterior · Subiectul urmator
stefy
Scris: Saturday, September 19, 2009 1:30 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 4/7/2009
Mesaje: 247
buna burtici pupampupici anabela ce faceti nici acun nu sa hotarit flavio sa vina ? poate vine acum in wekendpupici computerlove anca tu ce faci mami tot cu bebe la purtator nici la tine nu sa hotarit marc sa vina? pupici lizpupici madapupici andismompupici elypupici fluturaspupici cutepupici bulinuzapupici dc am uitat pe cinevasorry noi suntem bine dar grei de tot deabia ne mai miscam suntem ca un hipopotam deja nici in pat nu mai reusim sa ne intoarcem fetelor si intepenesc de mijloc de numa numa sa nu mai spun ca noaptea ma trezesc din ora in ora ca sa merg la baie offfff. dar imortant este ca puiul meu este bine .mai avem si noi putin si ne intilnim cu bebe robert .dani deabia asteapta sa se intilneasca cu fratiorul lui.aaaaa si sa va mai spun ceva a venit mada cu alexia la noi dani nu vroia sa manince zice mami hai sai dam si lui bebita sa pape .asta ma bucura inseamna ca o sa fie bine cind o sa vina si fratiorul lui .ce credeti mami de doi pui?computerlove
Ana
Scris: Saturday, September 19, 2009 3:13 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Buna fetele dragi sa semnam condicutza....si sa ne ma aratam ca indata raman fara burticutza si poate ii veti duce dorul!!!hearts hearts

Andismom eu tot astept pozica promisa!!!!!!!!!computerlove computerlove

Stefy numai bine si multa sanatate la bebe si tie!!!!pupici

Anca pe unde esti???pupici!!!

si noi azi....

coeur coeur imgcoeur coeur

Va doresc zile frumoase!!!!
Roxie
Scris: Saturday, September 19, 2009 3:30 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 8/1/2007
Mesaje: 636
newclap Anabella, frumoasa si eleganta ca intotdeauna!
Hai Flavio! Hai Flavio! majoreta majoreta
Ana
Scris: Saturday, September 19, 2009 3:33 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Roxie wrote:
newclap Anabella, frumoasa si eleganta ca intotdeauna!
Hai Flavio! Hai Flavio! majoreta majoreta
Multumesc mult!!!!il asteptam dar se lasa asteptat!!!!computerlove computerlove
stefy
Scris: Saturday, September 19, 2009 5:06 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 4/7/2009
Mesaje: 247
anabela o mami de nota 10 newclap newclap newclap
Ely
Scris: Saturday, September 19, 2009 5:37 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2006
Mesaje: 5605
Anabela mami ce bine arati la 4o de saptamani,pai de tine doar burta ce este si nici burta nu-i asa mare.Bravo,foarte frumos te-ai mentinut pe toata perioada si mai ales in ultimul momentbravo pupici
.
Andismom,Anca multumesc de grijipupici pupici

Cathy,Stefy pupici pupici

Eu tot am contractii sunt nedureroase ,doar se intareste locul sub burtica.uff In rest am papat azi de simt ca explodez.Burtica cresteee,eu creeescsorry1 .Fetele ce parere aveti ,am cumparat azi un borcanel de ardei iuti in otet ,mi-era tare pofta ,iuti rau nu sunt ,voi a-ti papat ? avem voie?pupici
milicutza
Scris: Saturday, September 19, 2009 6:18 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 8/12/2009
Mesaje: 2207
Anabella, ce frumoasa estipupici
Ana
Scris: Saturday, September 19, 2009 6:23 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Stefy,Milicutzacomputerlove

Ely multumesc de aprecieri,vrem sa te vedem si pe tine,cat despre papat eu am papat orice...chiar si ardei...numai seara dupa 7 nu....ras ...asa ca sa ai pofta!!!!!!!!!!computerlove computerlove
snowdrop
Scris: Saturday, September 19, 2009 6:42 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/26/2007
Mesaje: 1462
Anabella, pai cum sa iasa Flavio la lumina cand tu esti asa frumoasa insarcinata???!!! hearts hearts hearts
Flavio, hai sa vezi ce frumusete de mamica ai!!!! majoreta majoreta majoreta
Mela
Scris: Saturday, September 19, 2009 6:45 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
Mesaje: 13514
Anabella,mai,mai,mai,cum se poate sa arati atat de bine in luna a noua de sarcina? e voie? angel pupici hearts computerlove

Ely,eu cred ca poti sa mananci ardei,macar unul-doi asa,de pofta pupici
Ana
Scris: Saturday, September 19, 2009 8:24 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
andru wrote:
Anabella, pai cum sa iasa Flavio la lumina cand tu esti asa frumoasa insarcinata???!!! hearts hearts hearts
Flavio, hai sa vezi ce frumusete de mamica ai!!!! majoreta majoreta majoreta

Andru na ca mai facut sa rosesc!!!!computerlove computerlove


Sami e voie pentru ca la Rik aratam....destula si am zis ca la al doilea voi fi mai pe faza,chiar am sa caut o pozica cand eram cu Riccardo sa compar!!!!computerlove computerlove
Fluturas
Scris: Saturday, September 19, 2009 9:36 PM
Avatar
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
Mesaje: 9778
anabella,chiar te-ai mentinut bine,si la cum arati,il inteleg pe flavio ca nu vrea afara
ely,o poza?chiar mi-ar place sa te vad...

sarcina usoara burticoaselor
marivic
Scris: Saturday, September 19, 2009 9:39 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Mesaje: 13449
Ce burticuta frumoasa are mama!love love love pupici pupici
Ely
Scris: Saturday, September 19, 2009 9:50 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2006
Mesaje: 5605
Anabela,Sami,Fluturas multumesc pentru raspunstopai .Am sa pun si poze, dar sa le incarc pe photobucket sper maine sa reusesc.computerlove
praslea_cel_voinic
Scris: Saturday, September 19, 2009 9:56 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 6/19/2009
Mesaje: 2349
Ely, eu am papat la ardei iuti cat am fost insarcinata cu Alex...mancam si un borcanel la o masa...cu orice....Asta cerea ALex, asta i-am dat....:018: si picant...Cred ca unul nu ar strica....macar de pofta....Si acum bag picant dar la ardei ma mai abtin ca nu vreau sa am acelasi balaur...parca as vrea si eu un copil mai linistit...alcool
Mama lui Rik, arati super! Hot mami! computerlove Poate Flavio vrea s afie Balanta....computerlove Oricum, continuam galeria....majoreta majoreta majoreta majoreta
Andismom...hearts
Pupici la burtici si sarcina usoara in continuare...computerlove computerlove computerlove computerlove

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.