Gravidutele noastre cu care ne mandrim 3
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Cris-DL
Scris: Tuesday, October 28, 2008 9:28 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 10/4/2006

Miru, frumusele tare sunt hainutele ! love angel Sa le poarte sanatoasa bebelina si nepotelul !

Hainutele noastre sunt unele pe sarma, altele in masina de spalat -in momentul asta- dupa ce o sa le calc o sa fac foto angel ....atat de dulcele sunt !

Nici eu nu am de firma renumita interfonul si nici casuletul auto pt. ca il vom folosi foarte putin.
La carucior am optat pt. unul foarte usor -Peg Perego- nu l-am montat si nici nu am gasit foto pe net.

Oana, mami de Mariuca, ne bucuram ca azi esti bine ! computerlove
Ely
Scris: Tuesday, October 28, 2008 9:58 PM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2006
Miru frumoase hainute sa le poarte bebeii sanatosi si abia asteptam poze cu ei.angel

Kali carucioarele Quinni erau in voga si in Portugalia tare mult imi plac ma bate si pe mine
gandul pentru bebe 2 dar... scumpeee nu stiu nici eu cu adevarat daca se merita.bounce

Mami de Maria topai dance un inceput bun asa sa fie fara stari de rauhearts

Cristina asteptam pozeee bounce
raly
Scris: Wednesday, October 29, 2008 6:46 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Uaaaaa......ce hainutze frumoase,ce muuult imi plac!firstprize firstprize firstprize
mamica23
Scris: Wednesday, October 29, 2008 7:52 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/21/2008
Ce frumoase sunt hainutelelove love love
Sarcina usoara in continuare tuturor gravidutelorangel
mommy
Scris: Wednesday, October 29, 2008 9:28 AM
Nivel

Inregistrat: 11/18/2006
Multumesc, fetelor! pupici
Carla, multumesc pt linkuri! pupici
Am auzit si eu ca in Metro s-ar gasi bb interfon mai ieftin, dar am fost de curand si nu aveau decat Chico. Mai caut.

Carut eu am de la Mihaita unul mare si greu de la Primii pasi pe care l-am folosit mai mult pe post de patut-cosulet in casa. Eu prefer port-bebeul, am unul de la Chico, foarte bun, dar la prima sarcina in primele luni am avut dureri de spate, iar cand m-am intremat nu a mai vrut Mihaita in el. Eu aman cumparatul unui carut mai sport pentru la primavara, pentru ca la Mihaita nu l-am folosit aproape deloc pe afara, iarna, iar de cand s-a ridicat in picioare Mihaita nu a mai stat in carut, iesea din chingi si se ridica in picioare... poate fetita o fi mai cuminte! angel
adrianayo2003
Scris: Wednesday, October 29, 2008 9:34 AM
Nivel

Inregistrat: 10/17/2007
Miru, foarte frumoase hainutele !!!
Am luat eu Chicco de la Metro si nu e grozav. Adica nu pot sta cu el in camera cand dorm pentru ca are un mic bazait. Il folosesc doar cand am treaba in casa. Seara cand e liniste nu-l suport. Am incercat si Bebe Sound dar ala e groaznic, am fost si l-am dat inapoi !!!
mommy
Scris: Wednesday, October 29, 2008 9:35 AM
Nivel

Inregistrat: 11/18/2006
Multumesc, Adriana, de info, voi tine seama! pupici
Anelise
Scris: Wednesday, October 29, 2008 11:08 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Kmy, Cris22tyna, Kali, Miru, Fdianamaria, Maria&mami, Leut, si tuturor burticilor, multi computerlove computerlove computerlove, sarcini usoare in continuare pentru burticile mai noi si nasteri cat mai usoare si recuperari rapide pentru burticile aflate pe ultima suta de metri. Va puuuup dulceeee!!! pupici pupici pupici angel Abia astept sa vad bebelasii! topai topai topai

kali
Scris: Wednesday, October 29, 2008 11:42 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Liz, bine ai venit in club!dance
Asteptam ticker.computerlove
bereea
Scris: Wednesday, October 29, 2008 11:56 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Ce lucruri frumoase.Sa le poarte sanatosi !

Sarcina usoara in continuare fetelor!
Kiki
Scris: Wednesday, October 29, 2008 1:18 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Ce frumoase sunt hainutele! hearts

Si eu trebuie sa ma apuc de cumparat hainute de bebe. Mi-as fi dorit sa fie pentru mine, dar vor fi pentru finii nostri care asteapta al treilea copilas (spera ei, baietel, ca au deja doua fete). Asa ca voi mai avea un finut sau o finuta. majoreta majoreta
kali
Scris: Wednesday, October 29, 2008 1:30 PM
Nivel

Kiki wrote:

Si eu trebuie sa ma apuc de cumparat hainute de bebe. Mi-as fi dorit sa fie pentru mine, dar vor fi pentru finii nostri care asteapta al treilea copilas (spera ei, baietel, ca au deja doua fete). Asa ca voi mai avea un finut sau o finuta. majoreta majoreta

Ce frumos! Sa fie sanatos, indiferent ce e.
Spor la cumparaturi si te asteptam pe aici cu poze, sa ne inspiri.
Rody
Scris: Wednesday, October 29, 2008 1:32 PM
Nivel

Inregistrat: 6/10/2006
Kiki wrote:

Fetelor,va doresc sarcini usoare si bebei sanatosi.Sper sa ma alatur si eu voua cat mai curand!
kiki,ce mai astetpti dai bataiemajoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
Alina
Scris: Wednesday, October 29, 2008 1:36 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
Doamnelor, multa sanatate, sarcina usoara tuturor!!!
computerlove computerlove computerlove computerlove
kali
Scris: Wednesday, October 29, 2008 5:59 PM
Nivel

Am facut si eu poze la hainute... unele sunt spalate si necalcate... altele inca nespalate... altele spalate si calcatealcool ... cert e ca am constatat ca-s o gramada. Clar trebuie sa pun stop. Mai am cateva la uscat dar o sa le postez dupa ce fac si restul cumparaturilor.

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.