Gravidutele noastre cu care ne mandrim - 9

Options Gravidutele noastre cu care ne mandrim - 9
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Miri
Postat: Tuesday, July 14, 2009 8:33 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Burticoasele, ma bucur sa citesc vesti despre voi...NUmai bine va dorim, sarcini usoare si sa aveti grija de voi!computerlove
bulinutza
Postat: Wednesday, July 15, 2009 7:53 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...
cristina85 wrote:
Buli eu cred suta la suta ca e un baietel acolo in burtica ta.pupici pupici pupici

Cristina...acum am vazut ca esti si tu sibianca de a mea...yes yes yes

Mai chiar ar trebui sa deschid o casa de pariuri.
Deocamdata pariaza pe baietzel: Rody, Alina, simo si cristina....

Incep si eu sa cred ca e baietzel...sic

Nu mai am rabdare pana saptamana viitoare...Abia astept...newclap newclap newclap newclap

Eu ma simt mai bine...ieri seara am avut o seara minunata cu Diana: filme, popcorn, pizza, bere (fara alcool of course) si inghetata. Nu mi-a fost rau, am mancat ca o sparta...sic
Sa vedem ziua de astazi cum va fi...N-a inceput chiar asa rau...

Andismom, ma chinui sa beau lichide cat de multe...

Va pup, burtici dragi!!!

computerlove computerlove computerlove computerlove
Fluturas
Postat: Wednesday, July 15, 2009 9:13 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9778
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
neata burtici

madalina,ultima suta de metri e cea mai grea.stiu cum e,te intelegangel

bulinutza,ma bucur ca te-ai simtit bine ieri si abea astept sa aflu si eu ce ascunzi acolo in burtica.

pe mine ma dor talpile.cred ca e de la mersul pe jos,dar de care tot nu ma las.de cand am inceput sa retin apa,se vede si la cantar,asa ca am zis ca la plimbari nu renunt.aseara chiar am iesit la cumparaturi...am cumparat ceva haine la toti 3 copii ai mei(3,ce frumos suna,si e prima data cand cumpar la toti 3).acum astept sa se trezeasca copii sa o luam din nou la drum
Ana
Postat: Wednesday, July 15, 2009 9:21 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Bulinutzacoeur coeur ......e fetita (zic eu)sic pupici pupici pupici

Helga o sa treaca si starile acestea si va veni si bebe si atunci ve.ti face plimbari in 5dance dance dance dance dance dance fara dureri de talpiiloveyou iloveyou iloveyou iloveyou

Noi suntem bine...tre sa il rugam pe tati sa ne faca o pozica doua sa ne mai aratam si noi cum crestem.....topai topai
Sanatate multa gravidutze.....computerlove computerlove
Lilly of the valley
Postat: Wednesday, July 15, 2009 10:00 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
bulinutza wrote:

Nici vorba...toata lumea imi spune ca e baiat...numai eu si tati ne incapatzanam sa povestim numai cu alexutza noastra...coeur coeur coeur coeur

Acum daca va vrea sa fie alexutzu...nicio suparare...coeur coeur coeur coeur coeur

sami...computerlove iloveyou iloveyou iloveyou

Mie toata lumea imi spunea ca Andrei va fi fata. Uite ca a fost baiat. Da` nici nu m-am stresat sa aflu ce e. Nu m-a interesat atunci. Am stiut ce e cand am nascut. In schimb toate dragalelile cu burtica le faceam cu referire la "el". Si burtica bleo a fost. Asa am avut eu presimtire.

Va pup pe toatepupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici
Ely
Postat: Wednesday, July 15, 2009 11:22 AM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Bulinuta super ,ce bine este sa te simti bine.Mai eu zic ca o data ce i-ai pus numele bulinuta chiar trebuie sa fie o bulinuta.mami de fetita hearts.
Bulinuta ce fel de echografie faci de se poate vedea sexul atat de repede.confeti Si eu abia astept sa vad cine castiga.sic pupici

Madalina ,Fluturas ,Mami de rick mai aveti putin fetelor .Uiii se goleste clubul gravidutelor trebuie neaparat sa mai vina gravidute ca ramanem foarte putine. wav
monique
Postat: Wednesday, July 15, 2009 12:04 PM

Intrat: 2/15/2006
Postari: 3579
Hei, ce mai fac scumpele mele gravidutze?
Eu acum fac bine, sunt in masina si am butonat putin laptopul, cu un mail urgent pt munca. M-a zapacit tensiunea asta mica, azi vreo 2 ore am avut stare de rau si de lesin. Acum mi-am mai revenit. Sper sa nu ma mai ia astazi, ce de-obicei problemele astea le am doar dimineata. Dupa amiaza sunt ca noua. In rest suntem f bine. Teodora zburda prin burtica, Alexuta e in continuare la gradi, tati saracul e gospodinul casei. O zi intreaga, luni, a facut smotru in casa (dupa ziua Alexandrei)... ha ha ha, ce m-a amuzat cand l-am sunat pe la ora 4 dupa amiaza si mi-a zis ca abia a reusit si el sa manace ceva :)) Asa-i trebuie daca are 3 fete in casa!sic
Azi am anuntat a noi la HR ca voi mai munci pana-n august, prima saptamana (atunci se-ntoarce seful meu din concediu si sa pot sa las toate in regula), pana atunci pe baricade! Mai usurel, ce-i drept!
Pup toate fetele si va doresc o zi minunata!
marmita
Postat: Wednesday, July 15, 2009 1:02 PM

Intrat: 9/11/2007
Postari: 1349
Trec si eu fuguta pe aici sa va las cate un pupici pe fiecare burtica si sa va doresc sarcini usoare in continuare floare2
stefy
Postat: Wednesday, July 15, 2009 1:07 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 4/7/2009
Postari: 247
Locatia: bucuresti
buna burticile mele iubite puppupici asa ocupata sunt in ultimul timp de nici sa intru sa va salut nu am mai putut .noi suntem bine numai cu caldura nu ne intelegem am iceput si noi cu stari de ameteala si de rau .burtica creste de numa numa o sa fac tot posibilul sa ne aratam si noi .puiutul meu mai mare incepe sa intrebe de fratiorul lui. mami unde este obet asa poate el sai spuna si ma mingiie pe burtica.coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur bulinuza si eu sunt de parere ca o sa fie un alexutu dar nu conteza si fetitele si baietei sun scumpici foc .noi pupam ce ai tu in burticapupici pupici pupici fluturas ce mai faci tu cum te mai simti?pupici andismompupici mami de rikpupici eli tu cum mai esti ti-a trecut starile de rau?pupici pupici mada iubita tu ce faci ?pupicimpupici pupici pupici monikepupici pupici pupam pe toata lumea dulcepupici pupici liz pupacimpupici pupici computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove madamajoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta galeriemajoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
roxy_oxxy
Postat: Wednesday, July 15, 2009 4:57 PM

Intrat: 6/11/2008
Postari: 2571
Locatia: buc
pupici burticutze....pupici pupici pupici pupici pupici
si Bulinutza.... sa sti ca e fetitza
cute_babies_of_mine
Postat: Wednesday, July 15, 2009 9:05 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Ce dor mi-a fost de voi!
Am revenit si eu acum 2 ore de la mare! A fost super, mai ales ca vremea m-a ajutat!
Revin maine spre seara, dupa ce recuperez si ceva poze de la cumnata mea ca eu nu m-am invrednicit sa scot aparatul din geanta! Ca daca a fost concediu, pai concediu a fost!
Va pup pe toate! Am vazut burtici noi pe aici! Bun venit in club!pupici
monique
Postat: Wednesday, July 15, 2009 9:42 PM

Intrat: 2/15/2006
Postari: 3579
Hei, Cute, sa-ti fie de bine concediul! Abia astept sa va si vedem in poze, ca ne-a fost taaare dor de voi! Odihna placuta!
Alina
Postat: Wednesday, July 15, 2009 9:47 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 3/27/2006
Postari: 18834
Lenus, welcome back, dear.computerlove
bulinutza
Postat: Wednesday, July 15, 2009 9:56 PM

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...
Cuuuuuuuuuuuuuuuute!!!!!!

Bine ai venit!!!

yes yes yes yes yes yes

Abia astept pozici cu burtica bronzalita...(macar un pic...)

Ely
Postat: Wednesday, July 15, 2009 10:18 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Cute si noua ne-a fost dor de tine.Bine ai revenit sa sti ca ti-am simtit lipsa ,bine ca nu ai stat prea multhearts pupici .
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed