Gravidutele noastre cu care ne mandrim - 9

Options Gravidutele noastre cu care ne mandrim - 9
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Miri
Postat: Saturday, July 11, 2009 10:20 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Ely, se pare ca lui bb ii place la plimbare!sic O seara frumoasa si linistita, sa te simti mai bine si sa-i dai un pupic Karinei, e tare dulce in poza de la avatar....computerlove
Lilly of the valley
Postat: Sunday, July 12, 2009 7:02 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Cate un pup la fiecare burticoasa!pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici
bulinutza
Postat: Sunday, July 12, 2009 7:04 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...
Buna dimineatza!

Va salut in graba pe toate!
Eu nu ma simt asa de binesorry1 ...Ieri mi-a fost rau toata ziua...am avut o stare de greata continua si ameteala. M-am simtit fara putere,.. am "zacut" toata ziua in pat...azi vad ca o iau de la capat...banghead banghead banghead

Va pup si va doresc o zi frumoasa!
Miri
Postat: Sunday, July 12, 2009 8:00 AM

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Bulinutza, o zi mai buna iti doresc....computerlove

Pupici fiecarei burticoase, sa aveti o zi minunata!pupici
teea09
Postat: Sunday, July 12, 2009 8:28 AM

Intrat: 10/31/2008
Postari: 4262
Locatia: Gradina iubirii
Bulinutza Bulinutza fruntea sus mami ca " trebuiau" sa vina si astea. Te pup dulce si sanatate multa iti doresc mamiiiiiiiiyes pupici computerlove
Alina
Postat: Sunday, July 12, 2009 9:16 AM

Intrat: 3/27/2006
Postari: 18834
Ely, poate ai baietel si o fi tinand deja cu Real Madrid, nu Barcelona, sic sic . In alta ordine de idei, zilele mai frumoase iti doresc.
Bulinutza, nu te nelinisti, totul va fi bine.

Sarcina usoara tuturor!!!
simo
Postat: Sunday, July 12, 2009 10:41 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 12/15/2007
Postari: 766
Locatia: oradea
Bulinutzelor, va doresc sa va treaca repede starea de rau!pupici angel
Kiki
Postat: Sunday, July 12, 2009 11:08 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36610
Locatia: In casuta cu pitici
Sanatate multa, bulinutelor!
praslea_cel_voinic
Postat: Sunday, July 12, 2009 2:32 PM

Intrat: 6/19/2009
Postari: 2349
Locatia: Far, far away...
Buna dimineatza!

Hop si eu pe aici....Sanatate multa si greturi cat mai putine...majoreta majoreta majoreta Hai ca nu dureaza prea mult...ganditi-va numai ce urmeaza dupa...sa ii vedeti zambindu-va in fiecare dimineata numai pt ca va vad fatza si le vorbiti...
Pupicei si o duminica placuta in continuare!computerlove
Andi&Mariuca
Postat: Sunday, July 12, 2009 2:39 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/14/2006
Postari: 5089
Monique, la multi ani Alexandrei!majoreta pupici

Miri, multumesc, sunt muuult mai bine, am fost la teambuilding cu colegii si am ras de ma dor falcile, ne-am distrat pe cinste!yes

Ely, multumesc de urari, am emotii cu toaleta pentru nunta, trebuie sa fiu frumoasa, musai!hearts

Bulinutza, sper sa nu te tina starea de rau prea mult, poate ca este ceva trecator, o fi de la mancare?
dumary
Postat: Sunday, July 12, 2009 2:59 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Buna!Sunt si eu noua pe aici si sunt o graviduta in 8 luni.Eu ma simt bine.De o saptamana stau acasa ,dar am reusit sa termin si sesiunea ,a intrat acum si in prenatal si mai rau e ca nu am stare acasa.Dar imi impun sa stau cuminte.Va pup.coeur boy
simo
Postat: Sunday, July 12, 2009 5:15 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 12/15/2007
Postari: 766
Locatia: oradea
Dumary, sarcina usoara in continuare!majoreta
KRYS85
Postat: Sunday, July 12, 2009 5:22 PM

Nivel: Senior

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
Pupici pentru burtici!!!!!!!!!!!!!!!!!O zi minunata va doresc!!!!!!!pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici
shirel
Postat: Sunday, July 12, 2009 10:12 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Ei ,am fost si eu gravidutza dar numai in vis.Am visat ca am fost la spital si trebuia sa nasc.Mi-au facut un eco si mi-au spus felicitarii stii ca ai gemeni:"un baiat si o fetitza"hohot hohot sic yes yes Eu eram muta ,m-a intrebat daca stie sotul ,am raspuns ca nu .S-au bucurat toate asistentele si au spus ca va fi surpriza.Le-am zis ca daca aude ca am gemeni spune cu adevarat ca chiar sunt o vrajitoare!hohot hohot hohot ......si m-am trezit.
Sper ca intr-o zi acelasi lucrul sa-l povestesc inca o data si aici.ras

Bulinutza ,vezi daca te plingeai ca nu ai greturi!ras Stai linistita si odihneste bea multa apa cu gheatza si sarcina usoara in continuare .De obicei ne apuca dorul de starile astea .pupici pupici computerlove computerlove

Sarcina usoara in continuare,Ely.Andismon,dumary!computerlove computerlove computerlove pupici pupici
teea09
Postat: Monday, July 13, 2009 7:03 AM

Intrat: 10/31/2008
Postari: 4262
Locatia: Gradina iubirii
Praslea felicitari si aici unde iti este locul acum. Sa dea Dumnezeu sa ai parte de o sarcina usoara pupici computerlove

Dumary ce este? FETITA? BAIETEL? Sunt tare curioasa desi foarte mare importanta nu are, principalul este sa fie sanatos/a. Stai linitita acasa mai ales cand este cald si zapusala pe afara topai topai topai
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed