Gravidutele noastre cu care ne mandrim - 9

Options Gravidutele noastre cu care ne mandrim - 9
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Andi&Mariuca
Postat: Friday, July 10, 2009 6:59 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/14/2006
Postari: 5089
salutare tuturor, am intrat si eu in graba aici. abia am ajuns de la birou, tot pe fuga si maine o iau de la capat, asa n-am nici un chef de plecat de acasa, la teambuilding dar trebuie sa ma duc ca sunt si printre organizatori. bleah... mi-e tarsha ca ii las acasa pe cei doi cavaleri ai mei dar asta e, se descurca ei.

mi-e ciuda pe mine ca sunt o proasta si o fraiera ca ma enervez din cauza tuturor nesimtitilor din preajma mea care imi fac nervii prastie... am atata stres la servici in perioada asta si ma oftic pe mine ca sunt atat de slaba si le cedez!banghead toti trag de mine de parca as fi ceva aratare cu puteri paranormale si nu se gandeste nimeni ca am si eu limitele mele, in special in aceste momente. mi-am tot impus sa nu mai cad prada tentatiei de a ma supara si de a ma necaji pentru ca nu ii face bine bebelinei.

va doresc numai bine tuturor!pupici
Miri
Postat: Friday, July 10, 2009 7:32 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Andismom wrote:
...mi-e ciuda pe mine ca sunt o proasta si o fraiera ca ma enervez din cauza tuturor nesimtitilor din preajma mea care imi fac nervii prastie... am atata stres la servici in perioada asta si ma oftic pe mine ca sunt atat de slaba si le cedez!banghead ...

Te intzeleg foarte bine, iar tu stii asta, nu-i asa?O imbratisare mare de la noi, sa-ti mai treaca supararea!computerlove

Pupam toate burticoasele si le dorim numai bine, un week-end minunat si numai bine!computerlove
Andi&Mariuca
Postat: Friday, July 10, 2009 8:09 PM

Miri wrote:

Te intzeleg foarte bine, iar tu stii asta, nu-i asa?O imbratisare mare de la noi, sa-ti mai treaca supararea!computerlove

stiu draga mea, stiu!computerlove multumesc de cuvinte si de incurajari!computerlove computerlove atatia oameni rautaciosi sunt peste tot... of...sorry1 dar lasa, va fi bine si o sa ma straduiesc sa nu ma mai necajesc din orice prostie!bounce

in alta ordine de idei, nu stiu ce e cu dr meu ca nu dau de el de cateva zile si trebuia sa stabilim urmatoarea consultatie... pe unde o fi umbland de nu raspunde la telefon si nici nu ma suna? bataus scratch
Miri
Postat: Friday, July 10, 2009 8:13 PM

Andismom wrote:

stiu draga mea, stiu!computerlove multumesc de cuvinte si de incurajari!computerlove computerlove atatia oameni rautaciosi sunt peste tot... of...sorry1 dar lasa, va fi bine si o sa ma straduiesc sa nu ma mai necajesc din orice prostie!bounce

Promiti?bounce promiti, promiti?bounce

Poate ca doctorul tau e pe undeva plecat in concediu, sau poate pe la vreun congres, in afara tarii, e perioada lor....
Nu te nelinisti, apare el!computerlove

In ce faza esti cu croirea rochitzei?Doar nu crezi ca am uitat?sic
Andi&Mariuca
Postat: Friday, July 10, 2009 8:18 PM

promit, promit, promit!topai topai topai na, ca eu tzopai mai tare decat tine!sic computerlove

in concediu nu cred ca e, nu a avut de 8 ani, nu cred ca isi ia acum!hainoroc
congres, mda, posibil sau, si mai posibil, doctoratul ca si-l da de cativa ani si stiu ca era in febra luna trecuta. si totusi, eu vreau la eco sa vad ce face inimioara mea zglobie!coeur coeur coeur da' ma suna el ca e baiat fain!floare2

rochita mea este la croitoreasa si ma oftic ca prima proba va fi numai luni, are ceva mai mult de lucru acum, in perioada asta si nu poate face mai repede. sunt foarte curioasa cum va iesi dar, daca respecta 100% modelul, trebuie sa fie superba!floare3 abia astept!topai
Miri
Postat: Friday, July 10, 2009 8:20 PM

Sunt sigura ca rochitza va fi superba si iti va sta foarte bine in ea...pe cand pozele?:018:
Alina
Postat: Friday, July 10, 2009 8:47 PM

Intrat: 3/27/2006
Postari: 18834
Anca, o imbratisare de departe face bine???
Andi&Mariuca
Postat: Saturday, July 11, 2009 5:56 AM

Miri wrote:
Sunt sigura ca rochitza va fi superba si iti va sta foarte bine in ea...pe cand pozele?:018:

cred ca numai spre finalul saptamanii viitoare. oricum, nunta sorei mele este sambata viitoare asa ca pana vineri trebuie sa o am. pupici

Alina, face bine, multumesc.pupici

stefy
Postat: Saturday, July 11, 2009 8:40 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 4/7/2009
Postari: 247
Locatia: bucuresti
buna burtici pupam dulce pe toata lumeapupici pupici
Ana
Postat: Saturday, July 11, 2009 9:10 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Pupam pe toate burticutzele...sa auzim de bine!!!
Vom reveni si noi zilele acestea cu ceva pozici!!!
Suntem bine...ne plimbam ne relaxam ca doar e week!!!computerlove computerlove computerlove computerlove
monique
Postat: Saturday, July 11, 2009 9:29 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/15/2006
Postari: 3579
Neatza, feteleeee!!! Eu astept sa se trezeasca sotul meu (doarme cam mult azi) sa ne apucam de facut curatenie in casa, apoi o sa mergem la cumparaturi, mai pe dupa amiaza la o plimbare, apoi... ne pregatim de ziua Alexandreidance dance dance !!! Maine scumpica mea implineste 4 anisori. Din pacate prietenii pe care ni-i dorim aproape de noi sunt depaaarte ( a se citi Misha & family), nu vor veni decat cativa prieteni, si in functie de cum va fi vremea, sa vedem unde vom merge: la o padurice sau in casa...
Va pup si va doresc week-wnd placut!

Anca, abia astept si eu sa-ti vad rochita!
Miri
Postat: Saturday, July 11, 2009 11:23 AM

Anca, esti mai bine?
Anabella, plimbare si relaxare placuta!
Monique, ma bucur mult pentru voi, pentru vestile bune, pentru Alexandra, care e o scumpete de fetitza...imi place mult poza de la avatarul tau!

Burticoaselor, va doresc numai bine!angel
Ana
Postat: Saturday, July 11, 2009 12:09 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Miri wrote:

Anabella, plimbare si relaxare placuta!
pupici pupici pupici pupici pupici pupici
misha
Postat: Saturday, July 11, 2009 5:24 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
monique wrote:
Neatza, feteleeee!!! Eu astept sa se trezeasca sotul meu (doarme cam mult azi) sa ne apucam de facut curatenie in casa, apoi o sa mergem la cumparaturi, mai pe dupa amiaza la o plimbare, apoi... ne pregatim de ziua Alexandreidance dance dance !!! Maine scumpica mea implineste 4 anisori. Din pacate prietenii pe care ni-i dorim aproape de noi sunt depaaarte ( a se citi Misha & family), nu vor veni decat cativa prieteni, si in functie de cum va fi vremea, sa vedem unde vom merge: la o padurice sau in casa...
Va pup si va doresc week-wnd placut!

Anca, abia astept si eu sa-ti vad rochita!

plans plans plans Si asa aveam sufletul amarat si chiar ii spuneam Mariei de Alexandra, mai pui si tu gaz pe foc! bounce bounce bounce parca nu se mai face noiembrie...

Anabella, Anca, Lenus, Stefy, Fluturas si toate burticutele, va pup cu drag!pupici pupici pupici
Ely
Postat: Saturday, July 11, 2009 10:18 PM

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Monique distractie placuta si La multi ani frumoasei Alexandra.computerlove angel

Andismom ooo ce frumos!! este nunta surioarei tale ,de-aia nu intelegeam de ce vrei o toaleta atat de speciala,acum am inteleslove .Bafta mare si Casa de piatra surioarei.computerlove

Anabela plimbare placuta.pupici

Miri multumim frumos.computerlove

Eu azi m-am simtit mai bine si am plecat sa vizitam orasul Taragona care este la 100 km de noi,Fluturas tu sti ,chiar m-am gandit la tine mai erau 200 si ceva de km pana in Castelon,ma batea gandul sa mergem pana la voi ,dar am plecat destul de tarziu de acasa asa ca am vizitat oraselul cat am putut si ne-am intors acasica.Se pare ca lui bebica al meu nu-i mai place Barcelona sorry1 ,drept dovada cum am iesit din oras cum m-am simtit foarte bine.Acum parca iar ma incerca stari de rau.uff pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed