Gravidutele noastre cu care ne mandrim - 5
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Andreea&Ariana
Scris: Friday, February 6, 2009 2:14 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/23/2007
Leut,Alex,sunteti doua frumoase!computerlove computerlove Pupam dulce si burtica de Matei!pupici pupici pupici
Liz,Lenus,felicitari de intalnire!Pupam dulce doua brticoase!pupici pupici pupici
Mada&Alexia
Scris: Friday, February 6, 2009 2:58 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 12/30/2008
Leut sunteti frumoase
Cute nu mi-am dat seama ca esti din Piatra am si eu o prietena acolo. Sanatate multa
Lori bine ai venit printre noi. Cred ca te poti vopsi cu vopsea fara amoniac sa nu ai nici u fel de problema. pupicei la toate
teea09
Scris: Friday, February 6, 2009 3:36 PM
Nivel

Inregistrat: 10/31/2008
Leut ca de fiecare data radiezi de fericire, numai ca de data asta te concureaza si Alex sic .

Ma bucur cand aud ca va intalniti burticutelor LIZ - CUTE felicitari pupici
leut
Scris: Friday, February 6, 2009 4:15 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/15/2006
Cristina, Deea, Mada, Teea, multumim frumos!pupici pupici pupici
Cute si Liz...ce frumos, doua burticute la intalnire!dance yes Ceva poze?majoreta
cute_babies_of_mine
Scris: Friday, February 6, 2009 7:21 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 4/4/2006
Ei, hai, Leutule, ai vazut tu cizmar incaltat?????sic sic m-am gandit sa iau aparatul, dar cantareste cam 1.5 kg si mi-e tare greu cu el... Poate data viitoare!
Maria & Mario
Scris: Friday, February 6, 2009 7:48 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
Leut si Alex, pupacim burticuta de Mateias papanas !computerlove computerlove
Lenus , Liz , ma bucur tare mult ca v-ati intalnit. pupacim si burticutzele voastre , ca singur sunt doua domnisoare acolo, la dospit ! :018: computerlove computerlove
Anelise
Scris: Friday, February 6, 2009 8:07 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
angel Hello, fetele! grup coeur Eu abia acum am ajuns acasa si sunt rupta de oboseala.
Leutule, sunteti tare frumosi, toti TREI!!! computerlove computerlove iloveyou Va pup dulce, pe tine, pe cretulina Alex si pe bebitza Matei! pupici pupici pupici coeur
Eu am reusit, in sfarsit, sa ma intalnesc cu Lenus, o mamica tare frumoasa si baietelul ei scump foc. love love Mi-a facut o deosebita placere. angel Tudorel e un baietel dulce, delicat si cumintel, care mi-a aratat prima data bubitza lui de la degetel. Iti vine sa-l papi cat e de dragalas. computerlove La aparat ma gandisem si eu, dar al meu era descarcat si avand in vedere ca noi eram cam infofolite, chiar daca era cald afara vom face data viitoare cand am zis ca vom merge in vreun parculet ceva. angel Asadar, Lenus, pana data viitoare, te pup dulce si sper ca nu te-am speriat, ca eu vorbesc cam mult uneori. ras sic Sarcina cat mai usoara si sa scapi de greturi, sa te simti si tu mai bine! pupici pupici pupici computerlove
Am luat si eu rezultatul la triplul test si e ok, cred. Astept sa vad ce spune si medicul, iar maine urmeaza sa iau celelalte rezultate. angel
Deea, Teea, Mami de Mariuca pupici pupici iloveyou coeur
Mai, nici eu nu m-am vopsit pana acum, desi niciodata nu am stat atat timp nevopsita si nici nu cred ca o s-o fac. Am auzit si eu ca parerile sunt impartite, dar daca tot nu sunt sigura de ceva, mai bine fara. angel

lorrym1977
Scris: Friday, February 6, 2009 9:34 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Ai dreptate. Daca nu esti sigur de ceva mai bine fara. Mai rau e ca eu sunt satena natural si m-am vopsit in ultima perioada blonda. Sunt deja vreo 3-4 luni de cand nu m-am vopsit si arata aiurea. Nu vreau sa-mi imaginez cum o sa arate in cateva lunicry
Cat despre vopsele naturiste, nu stiu ce sa spun. Am auzit ca ar fi o vopsea Hena, dar nu cred ca am curaj sa o incerc. Am o prietena care a fost insarcinata si si-a facut doar suvite. Cica ar fi mai putin riscant. Marti am sa merg la Iasi la un control la dr.Iliev care am inteles ca este unul dintre cei mai buni. Am sa-l intreb si pe el.
O seara buna si numai bine tuturor.
cute_babies_of_mine
Scris: Saturday, February 7, 2009 9:43 AM
Nivel

Inregistrat: 4/4/2006
Lizule, eu de-abia astept sa ne revedem, sa ne scoatem reciproc din starea de amorteala!topai topai Cum au iesit restul analizelor?pupici pupici pupici
Pupici si celorlalte burtici!pupici pupici pupici Sa aveti un week-end frumos!

Leut, acum am vazut si eu poza ta, desi nu stiu cum am ratat-o! Esti tare frumoasa!pupici pupici pupici
Anelise
Scris: Saturday, February 7, 2009 9:52 AM
Nivel

Hello, fetele! grup Acum am ajuns acasa cu restul analizelor. angel
Lenus, si eu abia astept sa ne revedem. bounce pupici pupici coeur In mare, analizele mele par ok, doar cateva lucruri: la urina este o chestie S.G. un pic mai mica decat normal si PH (7.0) mai mare decat normal (5-6). Nu stiu ce inseamna asta. scratch In rest cred ca e ok. Merg miercuri la medicul de familie si vad ce-mi mai spune.
Va pupacesc si va doresc un week-end cat mai placut! sunny floare2 La mine vin parintii si e asa frumos afara iarasi. sunny
Mela
Scris: Saturday, February 7, 2009 10:24 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
Liz,din cate stiu ph-ul e mai ridicat la majoritatea gravidutelor,si la mine a fost asa,dar dr o sa te lamureasca mai bine pupici

Leut,frumusico,te pup pupici love ce soare frumos e la voi sunny

Gravidute scumpe,sarcina frumoasa in continuare,fara greturi si cu o stare de spirit excelenta computerlove
Anelise
Scris: Saturday, February 7, 2009 10:33 AM
Nivel

angel Da, Sami, nu cred ca e nimic grav la analize, dar o sa stiu mai sigur miercuri. Am mai citit si eu pe net ca unele valori ale rezultatelor pot iesi mai mici sau mai mari pur si simplu din cauza sarcinii, nu pentru ca ar fi ceva ingrijorator. Te pup si eu! pupici pupici
teea09
Scris: Saturday, February 7, 2009 10:59 AM
Nivel

Inregistrat: 10/31/2008
Liz bravo bravo pupici
Burticutelor sarcini usoare in continuare computerlove
dora27
Scris: Saturday, February 7, 2009 4:18 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 7/14/2008
Salut Liz si tuturor gravidutelor!!
Nici nu stiu cand a trecut atata amar de vreme,ca eu nu prea am timp sa stau pe net si mai trebuie sa ma si cert cu baiatul meu, si-asa ca am lasat-o balta...rusine sa-mi fie...
Liz, ai 19 saptamani...yes !!!
Leut,tu esti mai mare ai 33 de saptamani...yes !!
Ce-ati crescut fetelor!!
Si eu am 28 spre 29 de saptamani...in continuare ma oboseste naveta asta lunga spre serviciu dar...asta e...
Ma bucur ca v-am scris si eu ceva...chiar simteam nevoia.
Va pup dulce pe toate si aveti grija de burtici!!pupici pupici pupici pupici
TeosOf
Scris: Saturday, February 7, 2009 6:25 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/4/2008
Leutpupici
Liz, Cute, felicitari pt intalnire! hearts
Sarcina usoara tuturor burticutelor! coeur
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.