Gravidutele noastre cu care ne mandrim - 5
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Mada&Alexia
Scris: Thursday, February 5, 2009 10:10 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 12/30/2008
fetelor am fost la echo ce sa va mai spun n-am cuvinte m-am topit toata pe acolo nu mai puteam de bucurie. are si ochisori si nasuc si gurita si manute si picioruse. nu a vrut sa ne arate ce este ne-a cam tratat cu spatele dar il iertam de data asta. ne-a spus ca este totul bine si normal.am fost si de dimineata sa ne ia sange pentru bi-test. asteptam rezultatul. va pupacesc pe toate. oricum nu mai imi incap in piele de bucurie
cute_babies_of_mine
Scris: Thursday, February 5, 2009 10:46 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 4/4/2006
simion madalina wrote:
fetelor am fost la echo ce sa va mai spun n-am cuvinte m-am topit toata pe acolo nu mai puteam de bucurie. are si ochisori si nasuc si gurita si manute si picioruse. nu a vrut sa ne arate ce este ne-a cam tratat cu spatele dar il iertam de data asta. ne-a spus ca este totul bine si normal.am fost si de dimineata sa ne ia sange pentru bi-test. asteptam rezultatul. va pupacesc pe toate. oricum nu mai imi incap in piele de bucurie

Imi inchipui ce fericita esti!pupici pupici pupici
Eu mi-am programat urmatoarea echo pe 27 februarie, cand, sper sa isi arate bebe varsta exacta, pentru ca acum e cel putin cu o saptamana mai mare, dupa calculele mele. La sfarsitul lui martie, vreau sa-l iau si pe Tudor la echo, pentru ca atunci vor fi toate membrele bine conturate si va intelege si el cate ceva.
adrianayo2003
Scris: Thursday, February 5, 2009 10:49 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/17/2007
Sarcina usoara tuturor si un bebe sanatos si mancacios !!!

majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
koko2008
Scris: Thursday, February 5, 2009 12:37 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/11/2009
SArcina usoara fetelor (mamici sau viitoare mamici)!!!Sper ca anul viitor sa ma numar si eu printre voi!!!!firstprize firstprize computerlove computerlove hearts
leut
Scris: Thursday, February 5, 2009 2:05 PM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
Mada, Cute, fiecare echo mi se pare cel mai tare lucru ...sa-ti vezi copilasul live! De cate ori fac un echo ma duc cu emotie si ies plutind! E minunat! Sarcini usoare si sa ne auzim cu bine!
Koko...super!
ariel_baby
Scris: Thursday, February 5, 2009 2:29 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 1/19/2009
koko2008 wrote:
SArcina usoara fetelor (mamici sau viitoare mamici)!!!Sper ca anul viitor sa ma numar si eu printre voi!!!!firstprize firstprize computerlove computerlove hearts

Doamne ajuta!Eu la anul voi fi mamicuta deja de bebe maaarepupici , poate ma gandesc sa mai fac repede unul, nu se stie.
teea09
Scris: Thursday, February 5, 2009 2:55 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/31/2008
Sarcini usoare tuturor burticutzelor pupici pupici pupici Poate o sa ajung si eu candva la acest topic.uff Va pup pupici computerlove computerlove computerlove
cute_babies_of_mine
Scris: Thursday, February 5, 2009 3:07 PM
Nivel

leut wrote:
Mada, Cute, fiecare echo mi se pare cel mai tare lucru ...sa-ti vezi copilasul live! De cate ori fac un echo ma duc cu emotie si ies plutind! E minunat! Sarcini usoare si sa ne auzim cu bine!
Koko...super!

Leut, mie imi trece timpul din echo in echo. Parca e un target si stii ca a mai trecut o luna si parca suporti mai usor asteptarea asta....
Anelise
Scris: Thursday, February 5, 2009 3:18 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Madalina, sarcina usoara in continuare. pupici angel Iti inteleg fericirea! yes dance computerlove
Lenus, si eu fac la fel. sic Cu fiecare eco facut stiu ca a mai trecut o luna. Adevarul e ca abia astept sa nasc. bounce Visez de multe ori cu ochii deschisi la marea intalnire. innori love1
Leut, pupici tie si la toate burticile! floare2 floare2 floare2
Anabella, te puuuuuuuuuupppp!!! pupici pupici pupici computerlove
Teea am vazut la un alt topic ca ai simptome de bebelache. ras copilas Astept confirmarea sa-ti facem intrarea asa cum se cuvine in clubul burticilor! gravida confeti floare3
leut
Scris: Thursday, February 5, 2009 7:33 PM
Nivel

cute_baby_of_mine wrote:

Leut, mie imi trece timpul din echo in echo. Parca e un target si stii ca a mai trecut o luna si parca suporti mai usor asteptarea asta....
Aaaaaaaaa...pai si la mine e la fel...si cu vizita lunara la medicul de familie!dance
Liz, pupici
leut
Scris: Friday, February 6, 2009 12:55 PM
Nivel

Astazi pe faleza...cu Matei si Alex!dance

hearts
lorrym1977
Scris: Friday, February 6, 2009 1:16 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Buna tuturor.

Sunt si eu o mamica in devenire nou inregistrata pe acest site.
Am si eu o dilema: ne vopsim sau nu in timpul sarcinii? Am auzit pana acum pareri si pro si contra, desi medicul spune categoric nu. Cel putin al meu.
Voi ce spuneti?
leut
Scris: Friday, February 6, 2009 1:25 PM
Nivel

Lori, bine ai venit si sarcina usoara!
La prima sarcina nu m-am vopsit pentru ca n-o facusem niciodata!
Pe sarcina asta m-am vopsit de doua ori dar cu vopsea fara amoniac. Unii doctori spun ca n-are nicio treaba cu sarcina, altii sustin contrariul. Pana la urma, e la alegerea ta, asa cum e si cu consumul de cafea si altele...pupici
Cris-DL
Scris: Friday, February 6, 2009 1:32 PM
Nivel

Inregistrat: 10/4/2006
Eu m-am vopsit in ambele sarcini si, multumesc lui Dumnezeu, copii sunt foarte bine !

Leut, computerlove Alex&Matei, pupici
cute_babies_of_mine
Scris: Friday, February 6, 2009 1:43 PM
Nivel

Si mie mi-a recomandat coafeza sa nu, ca exista vapori toxici. Asa ca nu ma voi vopsi!
Eu mi-am luat analizele, care una peste alta sunt bune si... m-am intalnit cu Liz si burtica ei. Am fost si la cumparaturi... A fost super, mai ales ca la Piatra e o vreme de nota 20!!!!! Liz, asteptam urmatoarea intalnire, ca noua ne-a placut!pupici pupici pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.