Gravidutele noastre cu care ne mandrim - 5
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Kmy
Scris: Sunday, February 1, 2009 3:02 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/13/2006
Burtici, sarcina usora in continuarecomputerlove
Anelise
Scris: Sunday, February 1, 2009 4:40 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
grup Multumim tuturor pentru urari! pupici pupici iloveyou

Ce mai faceti burticutelor? hearts Sper ca sunteti bine si ati mai scapat de greturi. computerlove

Eu sunt bine, ma delectez cu miscarile finute din burtica si ma topesc toata de drag. coeur coeur angel Azi m-am cantarit si eu. Am luat 3-4 kg din momentul in care am ramas insarcinata si pana acum. Alte noutati nu prea mai am deocamdata. Am ramas iar singurica si bantui pe forum! sic
cute_babies_of_mine
Scris: Sunday, February 1, 2009 8:56 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 4/4/2006
Singurul lucru bun pana acum la starea mea e faptul ca am slabit putin... Si asa am multe kilograme in plus, se vor ma aduna si acum, dar tot imi spun ca dupa sarcina asta va fi diferit, ca voi tine regim drastic si... am tot spus asta si nu m-am tinut de cuvant! Dar daca era sa astept pana sa slabesc, nu mai faceam al doilea copil! Asa ca, sper sa fie bine dupa...
Greturi tot mai am, ba mai vad si pete luminoase ca am depasit stadiul de stele verzi! Maine merg la medicul de familie sa ma ia in evidenta si cer si trimitere la analize. Apoi, vad eu cat fier mai trebuie sa iau suplimentar!
Va pup pe toate!pupici pupici pupici
Anelise
Scris: Sunday, February 1, 2009 9:04 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Lenus, pupicei pupici pupici pupici sa te simti mai bine! computerlove
Fluturas
Scris: Sunday, February 1, 2009 9:24 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
lenus,pupici si de la mine sa te simti mai bine

si la mine e tot rau...nu scap nicicum de starea asta de rau,din contra,parca tot mai rau imi e.mi-a dat moasa niste pastile pentru starile astea de greata.astazi de dimineata am luat una,dar mi-a dat o stare de somnolenta,de cred ca renunt la ele,ca doar nu pot dormi acum cand am atata de lucru.in schimb m-a ajutat ca nu mi-a fost rau.
in plus m-a luat si o durere de gat care nu vrea sa ma lase....sunt o bleaga,abea stau in picioare
cute_babies_of_mine
Scris: Sunday, February 1, 2009 9:32 PM
Nivel

Liz, cat mi-as dori sa fie contagios optimismul tau!
Fluturas, sper din tot sufletul sa iti treaca cat mai repede. Imi inchipui numai cum iti este cu doi copii si starile astea. Tudor e in vacanta la ai mei si tot ma plang, dar tu, saracuta...pupici pupici pupici
Fluturas
Scris: Sunday, February 1, 2009 9:34 PM

cute_baby_of_mine wrote:
Liz, cat mi-as dori sa fie contagios optimismul tau!
Fluturas, sper din tot sufletul sa iti treaca cat mai repede. Imi inchipui numai cum iti este cu doi copii si starile astea. Tudor e in vacanta la ai mei si tot ma plang, dar tu, saracuta...pupici pupici pupici

bine ca azi si ieri am avut si sot acasa,asa ca a avut el grija de mancare si copii,maine sa speram ca va fi mai bine,cu darius nu-i problema,daca l-as lasa toata ziua ar sta la desene pupici pupici
evita
Scris: Sunday, February 1, 2009 10:28 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 3/13/2006
Felicitari tuturor burticoaselor si multa sanatate si sarcina usoara! Imi aduc aminte cum eram si eu cu burtica si ma cuprinde asa o nostalgie, insa ma readuc cu picioarele pe pamant cei doi cavaleri ai mei, stiu ei cum, au metodele lor...Pupici pe burticipupici pupici pupici pupici
teea09
Scris: Monday, February 2, 2009 7:33 AM
Nivel

Inregistrat: 10/31/2008
Burticutelor va pup dulece cu un pupic special PUPICUL FERICIRII pupici
danab
Scris: Monday, February 2, 2009 7:56 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/13/2006
Felicitari Cute si Fluturas!!!!!!!! La Fluturas am vazut mai de demult tickerul nou cu bebe, dar nu am reusit sa postez aici, iar la cute am vazut la topicul cu aspirante si m-am suparat pe mine ca nu am mai reusit sa ma tin la zi cu noutatile.
Pupici dulci burticutelor!!!!!!!!!!!!Sarcina usoara!!!!!!!hearts hearts
cute_babies_of_mine
Scris: Monday, February 2, 2009 8:07 AM
Nivel

Evita, Dana, pupici pupici pupici pupici pupici pupici !
Ana
Scris: Monday, February 2, 2009 9:15 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Lenus Fluturas....la mine qau trecut starile de greata...numai dimineata cand ma trezesc ma mai iau daca nu pap repede ceva...lasa mamii ca va trece si raul si va fi bine cine va fi mandra cu atatia copilasi....noi nu???sanatate multa va doresc si sa aveti putere in toate!!!!pupici!!!computerlove
Fluturas
Scris: Monday, February 2, 2009 9:23 AM

evita,dana computerlove computerlove computerlove
Andreea&Ariana
Scris: Monday, February 2, 2009 2:40 PM
Nivel

Inregistrat: 3/23/2007
Fluturash,Lenus,sanatate multa si sa dea Domnul sa scapati cat mai repede de greturile astea nenorocite,care nu va lasa in pace!pupici pupici computerlove
Liz,imi place atat de mult optimismul tauangel angel !Te imbratisez cu drag si o pup dulce pe Mirunica!pupici pupici computerlove computerlove
Anabella,pupici dulci si tie!
Leut,Mariuca,sanatate multa si voua!Pup dulce burticile si pe mamicute!pupici pupici pupici computerlove
Andreea&Ariana
Scris: Monday, February 2, 2009 2:41 PM
Nivel

Inregistrat: 3/23/2007
Din greseala am postat de doua ori sorry sorry !
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.