Profil: Georgia27
Despre
Utilizator: Georgia27
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Sunday, March 7, 2021
Ultima vizita: Thursday, June 23, 2022 3:20 PM
Numarul de postari: 3
[0.00% din toate postarile / 0.01 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Clubul aspirantelor - 88
Postat: Wednesday, January 19, 2022 12:02 PM
Buna!
Si eu am folosit myo-sun 4 luni, tot la recomandarea doctorului ginecolog, fara nicio modificare a cm. Am hotarat sa renuntat la el si sa raman doar la vitamine.

TTC ianuarie 2021
Faza luteala 9 zile
Histeroscopie operatorie-polip uterin- iulie 2021
El: astenozoospermie. Tratament iulie 2021
Amandoi:32 ani
Postat: Friday, January 7, 2022 10:49 AM
Bia_S wrote:
Neata! La multi ani, sarbatoritelor de azi!
Bun venit fetelor noi si sedere cat mai scurta aici.
Georgia, am vazut la tine in semnatura ca ai scris de faza luteala de 9 zile. Ai descoperit tu sau medicul? Ai primit ceva tratament?

Multumim pentru urare! Initial am descoperit eu, iar in mai am facut monitorizare timp de doua luni unde a fost si confirmata. Din partea doctorului nu am primit un tratament pentru faza luteala ci mi-a dat ca unica solutie stimularea ovariana, pe care urmeaza sa o fac. Am incercat pe cont prorpiu vitamine timp de un an ( vit. C, B, seleniu etc ) pentru prelungirea fazei luteale, insa fara succes. Nu stiu daca a fost asa mereu sau ceva s-a intamplat in ultimul an. Eu in mod normal am un ciclu menstrual de 30-31 zile cu ovulatie confirmata in ziua 21.

TTC ianuarie 2021
Faza luteala 9 zile
Postat: Friday, January 7, 2022 12:32 AM
Buna fetelor! V-am urmarit din umbra pana acum. As dori sa fiu si eu pe lista. TTC ianuarie 2021.
Vreau sa va multumesc foarte mult, datorita voua am acumulat multe informatii si de multe ori m-ati facut sa ma simt mai bine. Sotul meu ma intreaba deseori ce mai spun fetele de pe forum pentru ca mi am petrecut multe ore citind in 2021.
Va pup!

TTC ianuarie 2021
Faza luteala 9 zile