Profil: Geanina36
Despre
Utilizator: Geanina36
Nivel: Grupa mica
Statistici
A intrat: Monday, February 7, 2022
Ultima vizita: Friday, July 19, 2024 7:09 PM
Numarul de postari: 135
[0.01% din toate postarile / 0.15 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Clubul aspirantelor - 89
Postat: Friday, July 19, 2024 8:51 AM
Nicaieri88 wrote:

Ce sa vedeti, am nascut azi pana la urma :)

Bebe Alexandru a vrut sa vina mai devreme.

O sa intru sa vad ce mai faceti oricum, am prins tare drag de voi. Gasesc eu timp.coeur

Ooo felicitări dragă mamic-o..Să fie sănătos și să te bucuri de această perioadă ca tare frumoasă e..😘🍀❤️
Postat: Thursday, July 18, 2024 11:14 PM
Liliana1878 wrote:
Deme, felicitări. De acum profita de fiecare clipa. E cea mai frumoasa perioada. Doamne, ce mă bucur pentru tine! 😘❤️

Geanina, ținem pumnii sa fie beta mare și frumos.🤗😘

Rebeca, felicitări pentru determinare și spor la slăbit!

Eu aștept să treacă concediul la clinica și dacă următoarea menstruație nu se suprapune cu concediul nostru, facem transferul. Ultimul embrion. Pe raport scrie blasto expandat, calitate 3.2.2 (cred că e 3bb).🙏🙏🙏🙏🙏

Mulțumesc Liliana … Voi chiar sunteți viitoare mămici f luptătoare.. Îți țin pumnii strânși să faci cat de curând transferul și să vii aici doar cu vești bune.. 🍀🤞😘🌈
Postat: Thursday, July 18, 2024 6:49 PM
deme wrote:

Mulțumesc Geanina, sa auzim vesti bune luni ! Parca atunci ai spus ca mergi la beta, corect?

Da da .. Luni dimineața sunt la beta..Vedem cum evoluează lucrurile.. Mulțumesc Deme și sper să te urmez iar de data asta să fie totul bine și să vină curcubeul în viața noastră ..🤞🍀❤️🌈
Postat: Thursday, July 18, 2024 5:16 PM
deme wrote:
Gata si eco de 7s, pacat ca nu pot sa pun si filmuletul cu bătăile inimii . Totul este perfect, avem 115bpm iar la masuratori corespunzător pt 6s6z , azi avand fix 7s.

Mai mergem peste 2 săptămâni :)
Tot nu imi vine sa cred alcool

Wow Felicitări Deme… Mă bucur din suflet .. Sarcină ușoară și un bebe la termen.. Sunt convinsă ca e anul tău și ca totul va fi bine..🌈🌈🌈😘❤️
Postat: Thursday, July 18, 2024 10:01 AM
Nicaieri88 wrote:
@ Geanina, felicitari! Iti tin pumnii sa evolueze totul ok! coeur

@ Rebecca, felicitari pentru intiativa si sa fii puternica

@ Deme: bafta la eco azi, asteptam vesti bune!majoreta

Mulțumesc mult.. Merg la drum cu emoții și ceva frici dar dorința e mai mare decât orice gând negativ..

Naștere ușoară ca mai ai așa puțin … Nu vreau să mă gândesc câte emoții și gânduri ai… 😘🤞🍀
Postat: Thursday, July 18, 2024 9:37 AM
Rebecca10 wrote:

Geanina, îți ținem pumnii! Da, se vede tot mai bine liniuța 😁 așteptăm și următoarele teste 😍
Doamne ajută să ne îndeplinim toate visul! 🍀
Și eu am început regimul de astăzi, sper să am destulă ambiție cat să mă țin de treabă.

Mulțumesc mult Rebecca.. Îți țin pumnii în procesul de slăbire , sunt convinsă ca încet , încet te vei obișnui , important să îți creezi un mod de viață și până la urmă a mânca sănătos e important și pt noi pt ca din ce în ce mai multă mâncare proasta din păcate .Zi frumoasă și vă trimit o mare îmbrățișare 😘🌈❤️
Postat: Thursday, July 18, 2024 9:16 AM
Rebecca10 wrote:

Neața, Geanina!
Ai testat în dimineața aceasta? 🤗

https://ibb.co/09vyXkX

Neața Rebecca , neața tuturor fetelor .. Mulțumesc mult pt încurajări.. Azi dimineață am făcut un test de sarcină si un test de ovulație.. Zic eu ceva se conturează pe acolo .. Nu vreau să mă îmbăt cu apă rece… Vă mulțumesc din suflet tuturor fetelor care mi-ați scris..Fiind în a-9a zi DPO e totuși ceva cam devreme .. Am să tot testez până duminică.. Și dupaia planul e să fac betahg luni - miercuri - vineri sapt viitoare pt a vedea evoluția.. Chiar ar fi un vis să fie totul bine… Mulțumesc mult tuturor pt încurajări și sper ca Deme a dat startul și vom reuși toate de a ne îndeplini visul … 🤞🙏🌈😘❤️
Postat: Wednesday, July 17, 2024 11:16 AM
Rebecca10 wrote:

Geanina, o văd pe ambele teste!!! Hilar Hilar Hilar
Wooow! Mai testează și mai târziu! 💙💙💙
Eu ca o noutate, am început să merg la nutriționist, am un plan de bătaie și mă pun pe slăbit 😁 sper să modific greutatea din semnătură cat mai curând

Mulțumesc mult Rebecca … Să știi ca tatăl meu cu nutriționist a slăbit 30 de kg fără multe sacrificii, el fiind diabetic a fost obligat.. Mult succes și să auzim vești bune 😘🍀

Fetelor mulțumesc la toate în parte ca mi-ați scris … Recunosc ca mi-e foarte teamă .. Pe 23 fac două luni de la avortul medicamentos ceea ce e destul de devreme, nu mă așteptam vă zic sincer …Evident îmi doream nespus un test pozitiv dar am o teamă în suflet f mare… Sper din toată inima ca totul va decurge cum trebuie de această dată … Vă îmbrățișez pe toate 🍀❤️😘🌈
Postat: Wednesday, July 17, 2024 9:55 AM
https://ibb.co/CBzxv9W

Neața fetele … Voi vedeți aceeași liniuță pală ? Eu în realitate o văd mai bn.. Azi aș fi 8 zile DPO.. Evident e prea devreme , dar de dimineață m-am trezit cu gândul să testez “la misto” .. As fi puțin șocată dacă ar fi adevărat … Va îmbrățișez 🤗❤️
Postat: Saturday, July 13, 2024 4:32 PM
deme wrote:
https://ibb.co/p4DgV9D

Avem activitate cardiaca, 107bpm .
M-a mai chemat la 7 săptămâni, joia viitoare :)

Vai ce mă bucur pt tine… Deme îți doresc sarcină ușoară și la termen … După atâta amar în sfârșit a venit și soarele în viața voastră … 😘❤️🌈