
 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 2/14/2006 Mesaje: 36610
| Liz, mult a fost, putin a ramas... Urmeaza marea intalnire! Pupacim fetele! |
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 2/8/2007 Mesaje: 14165
| Liz,inca o data te asteptam din nou intre noi |
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 12/17/2007 Mesaje: 25891
| Liz sa nu uiti de noi,iti tinem pumnii!Sa dormi bine la noapte su nastere usoara! |
|
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 8/8/2006 Mesaje: 2347
| Hai, Liz! Iti doresc sa ai o nastere usoara, ca un fulg! Mergi inainte, fara temeri! Si eu am facut cezariana: duminica dimineata si miercuri la pranz eram acasa. A fost usor, usor si...atat de bine! Hai, mai e un pic pana la intalnirea cu Mirunica!
Te asteptam sanatoasa si voioasa si cu muuulte poze cu Miru cel Mic! |
|

 Nivel: SAFIR
Inregistrat: 2/4/2008 Mesaje: 17381
| Ingeras, Bulibuli, Kiki, Carla, Raly, Laura, va puuuuuupppp si va iubesc, feteleeeee frumoaseleeeeee!!! ... Gata, fug la somn. Doamne ajuta! Pupicei la fete!
|
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 6/20/2007 Mesaje: 7309
| Ma voi gandi maine la voi!!!!!
 |
|

 Nivel: SAFIR
Inregistrat: 2/4/2008 Mesaje: 17381
| S.ELENA wrote:Ma voi gandi maine la voi!!!!!
|
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 5/12/2006 Mesaje: 12982
| Liz sunt cu gindul la tine , sper sa vii cu vestile si cu pozicile mult asteptate cit mai repede. Iti doresc o nastere fara probleme , recuperare rapida si o Miru mica sanatoasa tun si papacioasa.
|
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 2/14/2006 Mesaje: 36610
| Si eu tot asa, cu gandul la voi! Astept sa cunosc pe Miru mic! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 10/31/2008 Mesaje: 4262
| SI eu Si eu ard de nerabdare |
|
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/23/2007 Mesaje: 3801
| Suntem cu gandul alaturi de voi.....of,ce mi-as fi dorit sa stau mai aproape de tine ca sa vin sa te vad/sa va vad! O sa fie totul bine,sunt sigura de asta....hai Mirunici !Te asteptam cu drag,printesa mica ! Lizule,sanatate multa si o cezariana fara probleme(asa cum am avut-o eu)! Va pupam si asteptam vestile bune! |
|

 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 1/16/2009 Mesaje: 370
| Liz ! De aseara ma gandesc tot timpul la tine ! Abia astept sa o vedem pe Miru !!!!
Te pup !!! |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 10/4/2006 Mesaje: 6849
| Si eu, cu gandul bun la tine, Lizucule O sa fie totul bine !!!
|
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| Liz...sa dea Doamne Doamne sa fie bine!!!! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 10/19/2007 Mesaje: 1404
| Liz, Mirunici
|
|
|
|