Galerie pentru Liz!!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Miri
Scris: Sunday, June 21, 2009 10:42 AM
Avatar
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Mesaje: 16505
Lizuca, te-am vazut prin zona....Ce faci, esti bine?pupici
teea09
Scris: Sunday, June 21, 2009 10:43 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/31/2008
Mesaje: 4262
Lizuk a ramas asa de putin timp siin cele din urma o sa vedem e Miru mic dance

Sunt asa de narabdatoare, dar sunt sigura ca totul o sa fie foarte foarte bine si totul o sa decurga normal.

bereea
Scris: Sunday, June 21, 2009 3:46 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Mesaje: 22800
Liz, nastere usoara si o bebelina sanatoasa! Ne gandim la voicomputerlove
Rody
Scris: Sunday, June 21, 2009 3:52 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/10/2006
Mesaje: 6198
Gata,cred ca a plecat la maternitateras
Anelise
Scris: Sunday, June 21, 2009 7:11 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Mesaje: 17381
Oanamaria, Fluturas, Anabella, Alina, Oana, Mariuta, Bereea, va pupacesc, iubitele! computerlove pupici pupici
Adriana, daca ma crezi nici nu am intrebat de anestezie. Sunt total pe dinafara in ceea ce priveste cezariana. ceee Prietena mea care a nascut acum o luna, mi-a spus ca se face in coloana si esti constienta tot timpul. Exact ceea ce-mi doream. thumright Generala pica din discutie categoric. Pupici! coeur pupici pupici
Miri, Teea, Rody, nu am ajuns inca la maternitate. ras Cel mai sigur miercuri, asa cum a fost stabilit. Azi am fost la padure, la gratar, la balaceala. dance Ma plimb in continuare, n-am treaba. sic O sa postez la jurnal niste poze, dar net-ul meu vad ca merge foarte, foarte greu. bataus Pupicei si voua! coeur pupici pupici
grup coeur Va multumesc din tot sufletul meu ca sunteti aproape si va mai ganditi din cand la cand la mine. coeur Deocamdata sunt bine. Probabil marti nu voi fi buna de nimic sic, de asta mi-am si propus sa mai fac maine ce mai era de facut. Sper ca macar somnul sa ma ia marti noapte. Iar miercuri ... directia spital!!! angel Va pup, iubitele! pupici pupici pupici Nu stiu ce m-as face fara voi! iloveyou
Kiki
Scris: Sunday, June 21, 2009 7:12 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Mesaje: 36610
Liz, odihneste-te si incearca sa nu faci mai nimic pana miercuri. Trebuie sa fii in forma la intalnirea cu Miru, nu? coeur
Anelise
Scris: Sunday, June 21, 2009 7:14 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Mesaje: 17381
Kiki wrote:
Liz, odihneste-te si incearca sa nu faci mai nimic pana miercuri. Trebuie sa fii in forma la intalnirea cu Miru, nu? coeur

Da, Kiki, asa e. iloveyou pupici pupici Culmea, am doua nopti de cand pot zice ca am dormit cum trebuie. dance Chiar bine! angel
amalia
Scris: Sunday, June 21, 2009 7:58 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 5/24/2009
Mesaje: 531
nastere usoara Liz,sa dea Dumnezeu sa ai un copil frumos si sanatos
miriam
Scris: Sunday, June 21, 2009 8:53 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/17/2009
Mesaje: 4992
nastere usoara si un bebe sanatos,cred ca asta isi doreste orice graviduta!!!asta iti doresc si tie Liz!!!bebic
raly
Scris: Sunday, June 21, 2009 9:31 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Mesaje: 25891
Liz,mult succees iubita,sa ai o nastere usoara!computerlove computerlove computerlove computerlove
Maria & Mario
Scris: Sunday, June 21, 2009 9:55 PM
Avatar
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Mesaje: 9883
Lizule , eu tot iti verific starea, ca de altele nu mai am timp ! Sa aveti grija de voi ! computerlove computerlove
teea09
Scris: Sunday, June 21, 2009 10:01 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/31/2008
Mesaje: 4262
Lizuk noi nu ne gandim din cand in cand la tine ci ne gandim tot timpul dance
Te pup cu drag si nastere usoara mami iloveyou iloveyou pupici
ingerash
Scris: Sunday, June 21, 2009 10:46 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
Liz,nastere usoara!coeur majoreta majoreta majoreta sunt alaturi de tinegrup iloveyou
dlia
Scris: Monday, June 22, 2009 6:59 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 1/16/2009
Mesaje: 370
Liz....pana miercuri cred ca imi rod unghiile de tot !
majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
carla
Scris: Monday, June 22, 2009 7:53 AM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/8/2007
Mesaje: 14165
Liz,iti tin pumnii,sa fie cum iti dorestipupici coeur
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.