Galerie pentru Liz!!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
monique
Scris: Saturday, June 20, 2009 7:56 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/15/2006
Mesaje: 3579
Liz, am niste emotii pentru tineeee... Te pup si speram ca Mirunica sa vina repede, repede, repede!topai topai topai
Anelise
Scris: Saturday, June 20, 2009 8:10 AM
Avatar
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Mesaje: 17381
Sami, Monique, va pupacesc! coeur pupici pupici
ilioara
Scris: Saturday, June 20, 2009 8:47 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/5/2009
Mesaje: 1230
nastere usoara, Liz!computerlove campfire
teea09
Scris: Saturday, June 20, 2009 8:51 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/31/2008
Mesaje: 4262
Lizuk abea astept sa vad ce zice d-na doctor azi sunt sigura ca o sa fie doar vesti bune pupici computerlove

img
bereea
Scris: Saturday, June 20, 2009 9:02 AM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Mesaje: 22800
Nastere usoara, liz!majoreta majoreta
Ana
Scris: Saturday, June 20, 2009 10:46 AM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
img

Sunt alaturi de tine scumpica mea!!!!iloveyou

Anelise
Scris: Saturday, June 20, 2009 3:30 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Mesaje: 17381
Ilioara, Teea, Bereea, Anabella, multumesc mult de tot! pupici pupici pupici Multumesc tuturor pentru cuvinte, pentru incurajari, conteaza extraordinar de mult!!! iloveyou iloveyou iloveyou

Miercuri dimineata ma prezint la spital la 8:oo pentru internare. Pana la urma mergem pe cezariana, asa am convenit cu dna doctor. In functie de cum ma simt si ce urgente mai sunt miercuri, s-ar putea ca abia joi sa aiba loc operatia. alcool Atunci e si de garda. Asa ca, mai am 4,5 zile si voi fi mamicaaaaaaa!!! yes dance yes Imi este si un pic teama, dar asta e! ras Doamne ajuta! angel Va puuuuuppp!!! computerlove

img
oanamaria
Scris: Saturday, June 20, 2009 3:53 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Liz nastere usoara si sunt sigura co o sa decurga totul super !!!!!!!Ma gandesc la tine cu drag!!!!!iloveyou
AdrianaC
Scris: Saturday, June 20, 2009 4:04 PM
Avatar
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 17939
Liz wrote:
Ilioara, Teea, Bereea, Anabella, multumesc mult de tot! pupici pupici pupici Multumesc tuturor pentru cuvinte, pentru incurajari, conteaza extraordinar de mult!!! iloveyou iloveyou iloveyou

Miercuri dimineata ma prezint la spital la 8:oo pentru internare. Pana la urma mergem pe cezariana, asa am convenit cu dna doctor. In functie de cum ma simt si ce urgente mai sunt miercuri, s-ar putea ca abia joi sa aiba loc operatia. alcool Atunci e si de garda. Asa ca, mai am 4,5 zile si voi fi mamicaaaaaaa!!! yes dance yes Imi este si un pic teama, dar asta e! ras Doamne ajuta! angel Va puuuuuppp!!! computerlove

img


Liz, sa nu iti fie teama. E dureros, dar suportabil, si cand iti tii copilul in brate nimic nu mai conteaza !

Ce fel de anestezie ati ales?
Fluturas
Scris: Saturday, June 20, 2009 4:08 PM
Avatar
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
Mesaje: 9778
aha,aici sunt noutatile.Liz,nastere usoara,sa nu iti fie teama...cand iti tii fetita in brate,vei uita de orice durere
Ana
Scris: Saturday, June 20, 2009 4:09 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Lizuca mea ma bucur Dumnezeu sa iti dea putere sa treci peste toate!!!
Sunt cu gandul si sufletelul la tine...abia astept pozici!!!topai topai
Alina
Scris: Saturday, June 20, 2009 4:22 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
Mesaje: 18834
Liz, draga mea, iti doresc nastere usoara si un copil de nota 10. Te pup.
Miri
Scris: Saturday, June 20, 2009 4:30 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Mesaje: 16505
Lizuca, m-am uitat repede sa vad in ce data suntem miercuri si joi...:018:
Nastere usoara, draga mea!computerlove
Maria & Mario
Scris: Saturday, June 20, 2009 6:01 PM
Avatar
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Mesaje: 9883
Lizule , nastere usoara ! Sa te refaci repede sa ai laptic bun pentru Miru mic ! computerlove computerlove computerlove
Lilly of the valley
Scris: Sunday, June 21, 2009 10:32 AM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 3/23/2007
Mesaje: 12042
Uite ca a venit momentul sa-i facem galerie!dance

Mirunica, noi te asteptam cu drag, alaturi de o mamica frumoasa si un tatic grijuliu!
Liz sa ia o nastere usoara! Bebelinacoeur sa fie sanatoasa si papacioasa!
iloveyou
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.