Profil: Gaby 41
Despre
Utilizator: Gaby 41
Nivel: Avansat
Statistici
A intrat: Tuesday, July 20, 2021
Ultima vizita: Tuesday, June 21, 2022 9:40 PM
Numarul de postari: 1,469
[0.14% din toate postarile / 4.30 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Gravidutele noastre dragi - 64
Postat: Tuesday, June 21, 2022 9:36 PM
Andreea_neacsu wrote:

foarte putine 😁 am scapat de ele in mare parte .. dar chiar daca stau in pat bebele tot ma loveste in col 😢 ma gandeam ca sta mai cuminte daca stau la orizontala 😂😂
Gaaabyyyy , ultimele 2 zile cu burticaaaaaaa (azi si pe 24 nu se pun, ca poate te opereaza dimineata dimineata )
Da,Andreea m-ai am 2 zile!!!!!Mā operează vineri la ora 14 mi-a dat doctora mesaj luni.Andreea este bine dacă nu te mai doare burtica ca înainte.O să te ajute mult repausul la pat.Nu mai ai nici tu mult și vei fi mămică.

baby_heart_song
Postat: Tuesday, June 21, 2022 6:21 PM
simmo wrote:
Ce s-a scurtat lista Cray

Gaby, eu sunt bine. Aștept următorul control (sunt nerăbdare sa vad cum a evoluat bebe), zilele trec cu laptopul în brațe, dar simt nevoia de o pauză.

Ma uit la voi care ati mai rămas și mai aveti asa puțin. 😳
Câte săptămâni ai Simmo? Parcă mai ai puțin și intri și tu în trimestrul 3.Da,am rămas așa puține fete.

baby_heart_song
Postat: Tuesday, June 21, 2022 3:54 PM
Bună Măria! Mulțumim pentru căsuța! Următoarele fete au născut: Andreealee,Oana.c,Lena, Alicia.

baby_heart_song
Subiect: Gravidutele noastre dragi - 63
Postat: Tuesday, June 21, 2022 1:49 PM
Lena,Simmo, Alicia ce mai faceți?

baby_heart_song
Subiect: Clubul aspirantelor - 89
Postat: Tuesday, June 21, 2022 1:47 PM
Irina te așteptăm cu vești de la ecografie!!!!!

baby_heart_song
Postat: Tuesday, June 21, 2022 1:46 PM
Andreea_neacsu wrote:
cu mandrie declar ca mi-am facut bagajul pt maternitate 🤣🤣 intr-un final
mai am de pus chestiile pt ultima suta de metri dar in rest este tot acolo 😎 si nu este asa mare si greu pe cat am crezut eu ca va fi 😁
Bună Andreea.Cum te simți?Ai fost hărnicuță!Eu mai am câteva lucruri de pregătit pentru camera fetiței iar vineri la ora două sunt programată pentru cezariană.

baby_heart_song
Postat: Sunday, June 19, 2022 9:18 PM
Madalina.d wrote:

Deci azi am crezut ca nasc, jur. Atât de tare ma lovea ca îmi venea sa plâng de durere, jur. Nospa ar trebui sa te ajute cu durerile alea ca la menstruatie. Ma gândesc ca te ia și te lasă. Ți se si întărește burtica atunci când apare durerea aia? Sa urmărești cât de des se întâmplă. Mie mi-a dat ceva analize pe care a zis sa le fac săptămâna asta și sa le aduc pe 22 la control. Tot atunci îmi recoltează si probe din col.
Bună Mădălina.Și pe mine mă lovește în col și doare.Tare grea este ultima perioadă de sarcină.

baby_heart_song
Postat: Sunday, June 19, 2022 3:02 PM
Andreea_neacsu wrote:
Eva , cum e acasa cu bebe ? 😍
Gaby, eu la fel , tot cu dureri , chiar daca stau in pat .. nu m-am ridicat secat cat am facut baie si am mancat , atat .. no spa ul pastile nu ma ajuta deloc , oare daca as face injectabil ar fi mai bine ? cand merg la control o sa il intreb pe dr
cum e in ultima saptamana cu burtica ?? ras mie cred ca imi va fi dor de ea
Bună Andreea!Ar trebui să te ajute Nos-pa cât de cât, când mergi la control întreabă medicul dacă poate să îți dea alt antispastic.Parcă trece greu săptămână asta deși ar trebui să profit pentru că după ce nasc o să mă dedic 100% fetiței și băiețelului.Sper să mă descurc.Cred că o să fiu cam obosită.

baby_heart_song
Postat: Sunday, June 19, 2022 10:18 AM
Bună Andreea!Cum te mai simți?

baby_heart_song
Postat: Saturday, June 18, 2022 12:59 PM
Oana.c wrote:

Hai Gaby ca ai intrat in ultima saptamana! Relaxare placuta pana ce apare bebe! 🤗
Bună Oana!Te citesc și la mămici, cum se simte fetița?Da,sper să fie cuminte fetița și să nu aibă colici cum a avut fratele ei.

baby_heart_song