Profil: Gaby 41
Despre
Utilizator: Gaby 41
Nivel: Grupa mica
Statistici
A intrat: Tuesday, July 20, 2021
Ultima vizita: Friday, October 15, 2021 10:02 AM
Numarul de postari: 197
[0.02% din toate postarile / 2.21 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Clubul aspirantelor - 87
Postat: Friday, October 15, 2021 9:28 AM
Bună dimineața fetelor! Irina să fie cu noroc pentru noi toate!Castanuta eu văd ceva pe testul tău m-ai repetă peste câteva zile!
Postat: Thursday, October 14, 2021 10:21 PM
Oana cum te simți?
Postat: Thursday, October 14, 2021 10:18 PM
Bună fetelor!Irina eu am cam terminat cu perioada fertilă de acum încolo urmează așteptarea până la testare.Andreea neacsu eu nu am folosit myo sun plus dar m-ar tenta și pe mine să-l încerc.Bine ai venit printre noi Roxana!
Postat: Wednesday, October 13, 2021 2:49 PM
Bună Irina!Sper să fie o lună norocoasă!Irina când puteți lucra pentru bebe din nou?
Postat: Wednesday, October 13, 2021 2:43 PM
Bună Anitta! Foarte drăguț din partea ta că ne încurajezi cred că toate avem nevoie.Multă sănătate fetiței.Isa interesantă recomandarea doctorei de a nu mai face teste de ovulație.Eu personal după ce fac testele și ies pozitive am activitate încă două zile și gata.Am mai auzit că uni medici nu recomandă testele de ovulație.Stau și mă gândesc că în baza lor poți rata ovulația.Andreea neacsu să fie cu spor data viitoare!
Postat: Wednesday, October 13, 2021 9:11 AM
Andreealee să vi cu vești dacă faci eco astăzi!
Postat: Wednesday, October 13, 2021 9:06 AM
https://ibb.co/6Ft9gm1
Postat: Wednesday, October 13, 2021 9:00 AM
Bună dimineața fetelor!Se pare că mâine voi ovula după teste.Oricum am toate semnele (înțepături ovare, secreții) acum vom vedea.Andreea neacsu cum te simți?Ceva semne că vine ciclul?Irina o familie numeroasă aduce multă bucurie îți doresc să ți se îndeplinească dorința de a avea încă un bebe cât m-ai curând.Deme îți doresc să fie cu spor luna asta!
Postat: Tuesday, October 12, 2021 1:52 PM
Andreea neacsu îmi pare rău.Te îmbrățișez.Oana mă bucur foarte mult pentru tine îți doresc un bebe frumos și sănătos.Eu am astăzi test pozitiv de ovulație mâine probabil voi ovula.
Postat: Tuesday, October 12, 2021 9:48 AM
Bună Irina! Mă bucur că ești bine acum sigur o să vină bebe.