Frumoasa in fiecare zi - 15
Subiectul anterior · Subiectul urmator
t-mihaela
Scris: Wednesday, April 3, 2013 8:54 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
Mesaje: 5142
Multumesc fetelor.Frumusetea e trecatoare si fragila ,sa ne bucuram de ea cat o avem...un scurt circuit pe creier si gata ti s-a mutat cu gura la spatealcool
shirel
Scris: Wednesday, April 3, 2013 9:15 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Mesaje: 11815
Mihaela ,ce infofoliti voi acolo!Brrr m-a luat cu frigul pe bune ati ramas la fel de frumusei !Imi era dor de tine sa te vad sa stii!Cat despre copii nu i-am vazut de taaare multa vreme asa ca fa-ti mila putin de noi da?
t-mihaela
Scris: Wednesday, April 3, 2013 9:57 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
Mesaje: 5142
E frig da, a dat un val de ger ,asteptam sapt viitoar ceva soare.O sa mai aparem noi vara ca atunci suntem mai productivi la pozat .Multumesc pupici
kali
Scris: Thursday, April 4, 2013 9:48 AM
Avatar
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Mesaje: 14390
t-mihaela wrote:
Multumesc fetelor.Frumusetea e trecatoare si fragila ,sa ne bucuram de ea cat o avem...un scurt circuit pe creier si gata ti s-a mutat cu gura la spatealcool


Chiar asa.Haha
ingerash
Scris: Thursday, April 4, 2013 11:33 AM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
Fluturas esti foarte frumoasaDistanceKiss

Mihaela,cosaneana DistanceKiss coeur ia spune-mi ce ati facut in parc?Eu nu ratez ocazia sa ma legan putin Haha
marivic
Scris: Thursday, April 4, 2013 3:24 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Mesaje: 13449
Pentru ca astazi este ziua mea,hearts hearts hearts ma simt specialabounce ......ma simt intr-adevar frumoasa pt varsta pe care o am,pt anii pe care i-am implinit:46!
yes yes yes


img
monica irimia
Scris: Thursday, April 4, 2013 3:33 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 7/3/2010
Mesaje: 1948
La Multi Ani frumosi, Mari! floare2 Sa te simti la fel si la 96. DistanceKiss computerlove

Mihaela si Kaze, un cuplu frumos, mereu indragostiti. SimplyLove
marivic
Scris: Thursday, April 4, 2013 3:49 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Mesaje: 13449
MONICA,MULTUMESC DistanceKiss DistanceKiss DistanceKiss Ohoooooo,e cale lunga pana acolo,....ras Sa dea Dumnezeu!computerlove
ingerash
Scris: Thursday, April 4, 2013 3:53 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
marivic pari asa emotionata DistanceKiss DistanceKiss DistanceKiss La multi ani draga mea hearts
t-mihaela
Scris: Thursday, April 4, 2013 4:23 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
Mesaje: 5142
monica irimia wrote:


Mihaela si Kaze, un cuplu frumos, mereu indragostiti. SimplyLove


Multumescpupici

LA MULTI ANI,MARI.SA FII FERICITALumanari
marivic
Scris: Thursday, April 4, 2013 4:30 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Mesaje: 13449
INGERAS,asa este,.....am fost tare emotionata,cand,am primit un telefon de la un curier.Asteptam o comanda de lenjerie prin curieratsic si am iesit la poarta(eu ghidam soferul prin telefon,caci imi spusese ca vine de la Bucuresti si ca nu cunoaste zona)eu,asteptam sa-mi iau coletul,cand tipul se da jos din masina,scoate un minunat buchet de frezii si mi-l intinde cu o felicitare.Eu am ramas fara cuvinte,....el imi spune ca acesta este coletul pe care il asteptati,eu spun ca nu astept acest colet iar el zice:Ba sigur pe acesta il asteptati acci este pt dv
hohot hohot hohot dance dance AM RAMAS TABLOU!Asa ca emotia era intiparita pe fata mea hearts hearts hearts
Multumesc din suflet,Ingeras scumpcomputerlove
Miha,multumesc asemenea si te pup cu drag!DistanceKiss DistanceKiss computerlove
endy
Scris: Thursday, April 4, 2013 5:39 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 6/8/2010
Mesaje: 2562
La multi ani cu multa multa sanatate !Cheek Kiss
bereea
Scris: Thursday, April 4, 2013 8:27 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Mesaje: 22800
La multi ani, draga mea!floare2 floare2
marivic
Scris: Thursday, April 4, 2013 9:36 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Mesaje: 13449
Va multumesc!Sunteti minunate,sunteti speciale!Cheek Kiss Cheek Kiss
Adina
Scris: Thursday, April 4, 2013 10:27 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 4/19/2012
Mesaje: 684
La multi multi ani fericiti! Tot binele din lume si multa sanatate!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.