Frumoasa in fiecare zi - 15
Subiectul anterior · Subiectul urmator
monica irimia
Scris: Friday, March 29, 2013 9:30 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 7/3/2010
Mesaje: 1948
A crescut frumos, Sara. coeur Ultima poza pe care mi-o amintesc cu ea, e micuta. Sunteti minunate amandoua. DistanceKiss computerlove
georgyana
Scris: Friday, March 29, 2013 9:37 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 12/9/2009
Mesaje: 4771
Mari ce frumoasa esti ..parca ai mai slabit si esti foarte sic ..imi place!! Love
Alexandra sunteti doua frumoase va pup!!!DistanceKiss DistanceKiss
alexandrabogdan
Scris: Friday, March 29, 2013 10:53 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 4/17/2008
Mesaje: 3770
multumim. monica avem poze la jurnal dar nu mai stiu cum pot da accept NuStiu
marivic
Scris: Friday, March 29, 2013 1:43 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Mesaje: 13449
Va multumesc din suflet!Cheek Kiss Cheek Kiss Cheek Kiss Cheek Kiss Cheek Kiss Cheek Kiss Tuturor,va multumesc!SimplyLove
Starea mea oscileaza,ras Cand foarte buna,cand mai putin buna,cand mai proasta,...asta este,...m-am obisnuit cu ea si o iau ca ataresic
M-am simtit tare bine,la lectia deschisa a verisoarei mele(poze mai multe puteti vedea pe Facebook,pe pagina mea,caci aici se incarca tare greu,).....am participat si cu sufletul caci 8 copii au fost in anii trecuti la mine sau le-am fost educatoare,.....si asta m-a umplut de bucurie,....iar lectia in sine a fost ceva de vis.Si probabil acest fapt s-a reflectat si in sufletul meu,.....
SimplyLove SimplyLove SimplyLove
Georgy,am mai slabit putin,da,...asa este,nu mult dar unele haine imi cad de pe mine Big Laugh
Fluturas
Scris: Monday, April 1, 2013 10:55 PM
Avatar
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
Mesaje: 9778
m-am simtit si eu frumoasa saptamana trecuta...

la nunta fratelui meu alaturi de sotul meu...


cu karina


si singurica...


Anelise
Scris: Tuesday, April 2, 2013 5:46 AM
Avatar
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Mesaje: 17381
Fluturas, foarte mult imi plac pozele si foarte mult imi placi tu! love Pupa si dragalasa mica! coeur
bereea
Scris: Tuesday, April 2, 2013 8:10 AM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Mesaje: 22800
Frumoasa esti, fluturas!computerlove
monica irimia
Scris: Tuesday, April 2, 2013 8:25 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 7/3/2010
Mesaje: 1948
floare2 Fluturas, esti o delicata si radiezi alaturi de sotul tau. DistanceKiss Pupici Karinei computerlove
Fluturas
Scris: Tuesday, April 2, 2013 9:20 AM
Avatar
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
Mesaje: 9778
multumesc mult.am avut o saptamana frumoasa.am avut si parintii la mine.a trecut tare frumos
shirel
Scris: Tuesday, April 2, 2013 10:12 AM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Mesaje: 11815
O frumoasa si tinerica mamica,Fluturas!!Cheek Kiss
t-mihaela
Scris: Tuesday, April 2, 2013 10:56 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
Mesaje: 5142
Si eu cu Fat Frumos al meuLol
marivic
Scris: Wednesday, April 3, 2013 1:05 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Mesaje: 13449
Fluturas,o femeie tanara si frumoasa,alaturi de o superba familie!DistanceKiss
Miha,daca el e Fat-Frumos atunci si tu esti Cosanzeana,lui,nu?hearts Imi pare tare bine ca va revad,.....Imi place la nebunie zambetul tau.....computerlove computerlove
kali
Scris: Wednesday, April 3, 2013 1:17 PM
Avatar
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Mesaje: 14390
Fluturas, tanara si fresh si ai slabiiiit!!Love
Mihaela, tu tot adolescentina! Nu te-ai schimbat deloc!DistanceKiss
Fluturas
Scris: Wednesday, April 3, 2013 3:58 PM
Avatar
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
Mesaje: 9778
shirel,marivic,kali multumesc mult
kali,am luptat sa scap eu de kg astea....in total 6 si mai am in plus

mihaela intotdeauna mi-a placut cuplul vostru.sunteti frumosi
endy
Scris: Wednesday, April 3, 2013 7:38 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 6/8/2010
Mesaje: 2562
Mamici tinere si frumoase ! Ramineti tot asa si cu zambetul pe buze !
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.