
 Nivel: Senior
Inregistrat: 2/22/2011 Mesaje: 5024
| Ce frumos.... |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 11/10/2009 Mesaje: 7238
| Mari la multi ani! Radiezi toata! |
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 8/10/2007 Mesaje: 13449
| Multumesc,fete dragi! Va iubesc! |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 4/22/2009 Mesaje: 20813
| Si noi ca fetele !Ne mai recunoasteti?

 Si frumosii mei !
 |
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 8/10/2007 Mesaje: 13449
| Si ce fete frumoase! Va pup dulce! |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 3/29/2007 Mesaje: 22800
| Oana, pe tine te recunosc.Esti la fel de frumoasa si zambitoare.Dar cine o fi domnisoara aceea superba din carucuior? Giuli nu poate fi asa mare! |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 4/22/2009 Mesaje: 20813
| Da e chiar ea ! Are si ea 2dintisori si-i foloseste la maxim roade la covrigei zilnic . Va multumesc pentru complimente ,sunteti dragute ! |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| Oana ce ma bucur sa te revad,se vede ca ai slabit,doamne Giulica ce scumpa este,o pup tot. |
|
 Nivel: Maestru
Inregistrat: 11/22/2006 Mesaje: 9778
| dar cand a crescut asa mare giulia,oana??cand a trecut timpul???e o frumoasa,ca si mama ei |
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 4/19/2012 Mesaje: 684
| Sunteti faine tare! Si mari! Si dezbracate... ce fain ca la voi e cald... |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 4/22/2009 Mesaje: 20813
| Nu stiu cand a trecut timpul si face Bobita de Piper 1an in curand . La noi au fost 30 de grede azi ,a fost superb ! Va multumim pentru complimente si va pupam cu drag ! |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 11/10/2009 Mesaje: 7238
| Oana tu esti o frumoasa, dar Giulica e o scumpete dulce dulce dulce! Si ce mai seamana cu mami! Pupacim ochisori frumosi! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 7/3/2010 Mesaje: 1948
| Oana, tu ai slabit si esti draguta ca de obicei. Giulia e o frumoasa si o scumpa, a crescut, o pup cu drag. |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 4/22/2009 Mesaje: 20813
| Pupici cu drag si multumim ! Roxi toata lumea zice ca Giuli e copia fidela a lui Sorin ,si eu tot asa o vad si o mai alint si Sorinica mica . |
|

 Nivel: MEMBRU FONDATOR
Inregistrat: 2/13/2006 Mesaje: 9883
| Sunteti super amandoua ! Iar "Sorinica" e o tare dulce |
|
|
|