freya1

Profil: freya1
Despre
Utilizator: freya1
Nivel: Avansat
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Monday, February 10, 2020
Ultima vizita: Thursday, August 13, 2020 11:49 PM
Numarul de postari: 1,143
[0.11% din toate postarile / 6.11 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Gravidutele noastre dragi - 57
Postat: Thursday, August 13, 2020 5:19 PM
eu n-am avut nicio pofta, doar alimente care nu-mi mai plac si altele care mi se par ok, dar nu pot sa zic ca mi-e pofta
primul kg l-am pus aproape imediat fix in perioada cand mi-era mai rau, pe al doilea cred ca acum cand ma bucuram ca am pus doar 1 ras

Postat: Thursday, August 13, 2020 4:56 PM
super, Roser ! si eu tot placenta posterioara, o sa simtim mai devreme miscarile ras
le-am zis alor mei abia pe la 13 saptamani, ca si asa stateam cu emotii... parca nici atunci nu imi venea sa le spun
cu NIPT ce ai facut, ai gasit ? nu mai stiu daca ai zis

Postat: Thursday, August 13, 2020 3:32 PM
da, eu pe 26 am eco, mi se pare o vesnicie pana atunci
nici mie nu-mi vine sa cred coeur momentan nu ma simt deloc gravida, nu mai am simptome de niciun fel
voi cate kg ati pus ? eu vad ca am deja vreo 2 uff desi mananc normal, nu prea mi-e foame oricum

a, nu v-am zis ca am primit si rezultatul de la testul de RH si bebe are RH negativ ca mine, dragul de el... deci nu-mi mai fac griji cu RH-ul (desi dr a zis ca trebuie oricum sa fac analizele de anticorpi, ca testul asta nu e recunoscut legal)

Postat: Thursday, August 13, 2020 3:14 PM
Roser, ce faci, l-ai vazut pe bebe ?

Postat: Thursday, August 13, 2020 12:18 PM
Alle coeur asa am auzit si eu ca atunci cand alaptezi nu prea stii cum e cu ovulatia
esti tare daca rezisti pana la ziua sotului !

Postat: Thursday, August 13, 2020 12:03 PM
Ellena, ce faci, cand mai ai eco ? Cheek Kiss

Postat: Thursday, August 13, 2020 9:58 AM
wow, Alle, felicitari Cheek Kiss

Postat: Wednesday, August 12, 2020 8:07 PM
Inteleg perfect, mai ales ca am trecut prin asa ceva, dar sa stii ca din pacate nu se poate preveni... eu asa ma mai calmez, fie ca afli mai devreme sau mai tarziu, tot aia e
Deci mai bine nu ne mai gandim

Postat: Wednesday, August 12, 2020 7:55 PM
Andreea, bine ca e totul in regula, ce sperietura Cheek Kiss
Roser, sunt sigura ca e totul ok, de-acum o sa tot simti intepaturi si dureri pe ici, pe colo, se mareste uterul, sunt tot felul de ligamente care se intind Cheek Kiss partea buna e ca il vezi pe bebe, eu mai am 2 saptamani si nu stiu cum o sa rezist

Subiect: Clubul aspirantelor - 82
Postat: Wednesday, August 12, 2020 5:08 PM
iar cu testele da, daca e ceva acolo se vede (lasand la o parte linia de uscare pe care nu stiu cum sa o explic), si eu am avut test de 25 pozitiv la beta 19 si test de 20 pozitiv la beta 8