FIV la Spitalul International Medpark din Chisinau
Subiectul anterior · Subiectul urmator
zinaida
Scris: Thursday, March 5, 2015 4:56 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 3/5/2015
Da,Nadia, asta si m-a mirat, eu tot asa stiu,Luca-de ce ai incercat cu ovule donate la R-med?Ce spune Dna Diana de sansele tale acum, cu ale tale?Mie mia spus tot cineva ca sa nu ma chinui,sa fac cu donate,dar Dna Diana a zis ca am sanse bune,sa nu fac nebunii.Sper sa fie bine
zinaida
Scris: Thursday, March 5, 2015 5:00 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 3/5/2015
Nu beau nimic, numai vitamine.Tu de ce beai,ea tia spus?
ana08
Scris: Thursday, March 5, 2015 6:15 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 2/3/2015
Olga, imi pare rau...
ana08
Scris: Thursday, March 5, 2015 6:17 PM
Nivel

fetelor tare as fi vrut sa merg si eu la seminarul acesta.... Initial sunasem sa-mi fac programare chiar pe 28, dar era ocupat. Mai merge cineva din Romania pe 28 la Medpark?
Hope26
Scris: Thursday, March 5, 2015 6:18 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 2/19/2015
Am stat azi toata ziua cu ochii pe voi, de la servici nu pot trimite mesaje, doar sa le citesc ca si vizitator.
Olga sorry :( Stiu ce inseamna, am trecut prin asta, si eu am fost sustinuta, nu mi-a trecut durerea ci am suportat-o mai usor.La inceput am zis ca renunt la tot, ca nu mai fac nici un fiv, dar citindu-va aici mi-ati dat speranta iar...si uite ma pregatesc de unul nou.Inca nu am adunat toti banii, dar trag din greu sa intru si eu in joc.
Nadia am reusit si am vb azi cu dna Diana legat de evenim din data de 28. Nu tb sa te inscrii inainte ci sa te prezinti pe data resp la clinica cu cateva min mai devreme si te inscrii acolo pe loc. Ti se da acel certificat atunci...pe loc.
Lorry repet ce au zis toate fetele astea dragi mai inainte...agitatia ta face rau fatului. Daca e pozitiv si e asa mic, ajuta-l sa reuseasca...nu-l sufoca cu sentimente negative.Si daca reuseste sa treaca de greul asta...si o sa fie asa incapatant ca tine...o sa-ti scoata peri albi :)
Abia ast data de 28, mi-ar place sa va cunosc pe toate si sa impartasim DOAR ganduri bune.
Pupici cu drag.
Hope26
Scris: Thursday, March 5, 2015 6:19 PM
Nivel

ana08 wrote:
fetelor tare as fi vrut sa merg si eu la seminarul acesta.... Initial sunasem sa-mi fac programare chiar pe 28, dar era ocupat. Mai merge cineva din Romania pe 28 la Medpark?

Eu merg...vrei sa ne intalnim sa impartim drumul? :)
ana08
Scris: Thursday, March 5, 2015 6:30 PM
Nivel

:) Hope tu mergi doar pt seminar? pt ca eu oricum merg pe 31 ca am programare
Hope26
Scris: Thursday, March 5, 2015 6:33 PM
Nivel

ana08 wrote:
:) Hope tu mergi doar pt seminar? pt ca eu oricum merg pe 31 ca am programare

Da pt seminar...si tb sa-i dau dnei Diana niste analize recomandate-ma rog i le pot trimite si pe mail- si ar vrea sa-mi faca un ecograf, ma anunta pe 27 dim daca are timp sau nu ( vrea sa-mi vada putin endometru ).
Si cine stie...poate castigam un FIV gratuit coeur
ana08
Scris: Thursday, March 5, 2015 6:40 PM
Nivel

da, ar fi minunat :) . Ma incanta ideea de a merge, ar fi fost si mai bine daca reuseam sa obtin si programare tot atunci. eu nu am fost niciodata
Hope26
Scris: Thursday, March 5, 2015 6:43 PM
Nivel

Pastram legatura si poate mergem impreuna.Eu am facut primul FIV tot in Chisinau, doar la alta clinica.Pana acolo stiu sa ajung,dar gasim noi drumul si pana la medpack. Ne indruma fetele din Chisinau
topai
ana08
Scris: Thursday, March 5, 2015 6:46 PM
Nivel

topai , da sigur
ana-ana
Scris: Thursday, March 5, 2015 7:41 PM
Nivel

Inregistrat: 2/26/2015
mdea...olguta imi pare sincer rau, am deschis acuma sa vad rezultatul tau.. nu dispera, nu avem timp sa ne plingem, trebuie sa actionam ...
treaba asta cu ovulele donate pe mine personal ma depaseste....nu judec, nu critic...dar ar fi un copilas al sotului meu cu sora mea ... Luca daka e posibil, incearca totusi cu ovulele tale , nu apela la donator, mai ales ca doamna Diana iti da sanse. Pot sa va spun ca prietena mea a facut FIV la Pastrama anul trecut ca azi a avut transferul..:) are acum un baietel si are ambele trompe lipsa si o jumatate de ovar . Faptul ca aveti doar un ovar nu e capat de lume. La mine dupa ultima laparascopie medicul a lezat un pic ovarul sting, dar doamna doctor a zis ca ii ajunge numai dreptul , daka e perfect functionala si harnic:) decit 2 ovare bolnave, mai bine unul sanatos! CUraj, rabdare , credinta in reusita si numai bine la toate va doresc !
ana-ana
Scris: Thursday, March 5, 2015 7:42 PM
Nivel

Inregistrat: 2/26/2015
zinaida ce vitamine ti-a indicat medicul?
Nadia-p
Scris: Thursday, March 5, 2015 8:01 PM
Nivel

Inregistrat: 2/10/2015
ftele cu drag va zic cum ajungeti la medpark
ana08
Scris: Thursday, March 5, 2015 8:14 PM
Nivel

fetelor,am nevoie de adresa de mail a dr Diana. multumesc!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.