FIV la Spitalul International Medpark din Chisinau - 2
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Nadia-p
Scris: Friday, April 3, 2015 2:59 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 2/10/2015
Olesea draga noastra sinCere felicitari.capul sus o sa fie bine. Sunt multe cazuri ca femia e gravida si ei eliminari care le confunda cu cm.ai grija de tine si bebe
shurshunea
Scris: Friday, April 3, 2015 3:17 PM
Nivel

Inregistrat: 11/6/2014
waw Olesea felicitari si ai grija de tine si bebe , eu ti-am spus ca te-am visat azi si ca a fost bine Bravoo , nu in zadar o prietena de-a mea ma numeste Vanga la mine des visurile se implinesk .. Dzeu e mare !

ai sa vezi ca si pina la urma va fi bine - asa a fost in visu meu te-am visat ca s-o oprit scurgerea asta si ca si la USG a aratat ca tot e bine computerlove
of am mai tinut eu pumnii pentru tine ..! chiar am vrut sa fie miraco!
sandy33
Scris: Friday, April 3, 2015 4:51 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 9/16/2014
Olesea, felicitari!!!!!Bravoosa ai mare grija de tine!

ana08
Scris: Friday, April 3, 2015 6:00 PM
Nivel

Inregistrat: 2/3/2015
Olesea, felicitari!!!!majoreta ma bucur tare mult pentru tine!!!
liliana38
Scris: Friday, April 3, 2015 6:53 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 9/27/2014
Olesea,felicitari!Sa ai grija de tine!
sofy
Scris: Friday, April 3, 2015 7:36 PM
Nivel

Inregistrat: 12/25/2014
Felicitari Olesea...multe sunt caile Domnului...cate putem sa tragem sa avem si noi minunea noastra....fiti tari fetelor si nu renuntati orice ar fi.
Si eu am avut scurgeri usoare...dar doar maronii la culoare...si am pus toate astea si pe faptul ca incepusem sa fac clexanele antitrombofilie...
Liniste va doresc si ganduri pozitive
Victoria85
Scris: Friday, April 3, 2015 7:58 PM
Nivel

Inregistrat: 3/27/2015
Felicitari Olesea, Bravoo noi toate tinem pumnisorii. Chiar e o minune, e pare ca bebelusii fac ce vor cu noi, ne inunda cu diferite emotii.
galina82
Scris: Friday, April 3, 2015 8:35 PM
Nivel

Inregistrat: 3/4/2015
Buna seara!Felicitari Olesea, hai ca va fi bineHands .Eu azi am fost la ultrasonografie-totul e bine, creste, nu s-a mai repetat hemoragiaDistanceKiss .Am vazut pe hol o fata cunoscuta inca de cind eram eu in protocol, eu avusem negativ, iar ea pozitiv.Mi-a spus ca la 6 sapatamini a avut dureri si Dna Diana a vazut si o extrauterina.Avea unul in uter si altul extrauterin .I-au facut laparoscopie si au taiat trompa cu extrauterina.Cel din uter a continuat sa se dezvolte bine, mi-a spus ca va avea o fetita.A avut si ea de retrait.Toate avem istorii aparte.Dna Diana mi-a spus ca zilnic au emotii mari si tari- nu este ceva mijlociu-sau e tragedie sau e fericire mare, multe griji dar si bucurii, reprosuri si lacrimi , dar si atita recunostinta.Viata asta e tare complicata.Eu dupa 2 esecuri nu mai credeam-si iata minunea!Fetelor, sarbatori fericite tuturor si sa va implineasca Dumnezeu visele!computerlove
zinaida
Scris: Friday, April 3, 2015 8:40 PM
Nivel

Inregistrat: 3/5/2015
Galina, ma bucur ca esti bine,mie tot nu-mi ese din cap vreo extrauterina, tot alung gindurile rele-miine aflu totul.Nely, cind ai operatia de preluare a ovulelor?Succes tie!
Hope26
Scris: Friday, April 3, 2015 8:48 PM
Nivel

Inregistrat: 2/19/2015
galina82 wrote:
Buna seara!Felicitari Olesea, hai ca va fi bineHands .Eu azi am fost la ultrasonografie-totul e bine, creste, nu s-a mai repetat hemoragiaDistanceKiss .Am vazut pe hol o fata cunoscuta inca de cind eram eu in protocol, eu avusem negativ, iar ea pozitiv.Mi-a spus ca la 6 sapatamini a avut dureri si Dna Diana a vazut si o extrauterina.Avea unul in uter si altul extrauterin .I-au facut laparoscopie si au taiat trompa cu extrauterina.Cel din uter a continuat sa se dezvolte bine, mi-a spus ca va avea o fetita.A avut si ea de retrait.Toate avem istorii aparte.Dna Diana mi-a spus ca zilnic au emotii mari si tari- nu este ceva mijlociu-sau e tragedie sau e fericire mare, multe griji dar si bucurii, reprosuri si lacrimi , dar si atita recunostinta.Viata asta e tare complicata.Eu dupa 2 esecuri nu mai credeam-si iata minunea!Fetelor, sarbatori fericite tuturor si sa va implineasca Dumnezeu visele!computerlove

Din aceste povesti vedem cat de enorma si grea e munca doctorilor astia...poate ii invinuim pt un esec, dar ar trebui sa avem in vedere cate minuni fac...tot ce tine de ei...extraordinar !!!
ana-ana
Scris: Friday, April 3, 2015 10:53 PM
Nivel

Inregistrat: 2/26/2015
Hope26 wrote:

Din aceste povesti vedem cat de enorma si grea e munca doctorilor astia...poate ii invinuim pt un esec, dar ar trebui sa avem in vedere cate minuni fac...tot ce tine de ei...extraordinar !!!

Hope noi miine ne intilnim la sarmale.. sa pun pe urma o poza sa-ti facem pofta?! :)
ana-ana
Scris: Friday, April 3, 2015 10:54 PM
Nivel

Inregistrat: 2/26/2015
Olesea felicitari, speram sa fie totul cit mai bine, mi-a spus Nelly azi rezultatul tau si chiar m-am bucurat, acuma trebuie sa fie cit mai bravo, s aurmezi indicatiile medicului si sa vezi ca va fi bine.
madalina88
Scris: Saturday, April 4, 2015 6:34 AM
Nivel

Inregistrat: 1/12/2015
Buna dimineata dreagelor, azi eu dau startul, sa fie o zi minunata cu vesti frumoase si care sa va incalzeasca sufleteleleDistanceKiss .
Olesea te felicit...cita bucurie am simtit cind am aflat rezultatulHilar , imi faceam griji pentru tine, dar iata ca totul pare a fi bine, sa dea Domnul sa ai parte de ambii bebelusi, asa imi pare ca suntAngelNot ... sa iti umple viata numai de bucurii.
Apropo despre doamna care avea acea extrauterina mi-a povesit doamna Diana, eram intr-un potocol si ambele in situatii similare...numai ca la mine cea din uter nu a mai evoluat, eu am crezut ca imi zice doar pentru a ma consola..insa iata ca soarta imi da in obrazArgue.
O zi cit mai linistita si reusita!
...si cine vine sa ia un ceiut cu mine?
Nadia-p
Scris: Saturday, April 4, 2015 7:04 AM
Nivel

Inregistrat: 2/10/2015
buna diminiata dragelor!
Rodixon sincere felicitari cu Sfintul Botez! Dumnezeu sa fie mereu alaturi de voi!
Hope draga sa ai o zi minunata cu soare si cu ginduuri pozitive!
Inulea sa ai un weekend minunat
Olesea tu saa ai grija de micut si de tine
Zinaida azi e si mare ptru tine mult succes la usg
Taniusha Olguta voi ce mai faceti?
da Madalina azi esti tu mai matinalaAngelNot
fetelor va imbratisej cu drag
Hope26
Scris: Saturday, April 4, 2015 7:52 AM
Nivel

Inregistrat: 2/19/2015
Buna dimineata
Ca in fiecare dimineata am ajuns si eu sa-mi beau cafeluta cu voi...recunosc ca mi-ar fi placut sa iau un ceiut cu voi sic Sa aveti o zi frumoasa !
zinaida sa ai succes ca ecograf sisa ne aduci vesti frumoase.
olesea ai grija de tine, cu ajutorul lui Dzeu vei trece peste gandurile rele si o sa fie bine pana la capat.
rodixon petrecere frumoasa, sunt alaturi de tine cu gandul, eu una ador sa merg la botezuri...simt intr-adevar prezenta lui Dzeu in aceste slujbe.
ana-ana...degeaba imi faci pofta de sarmale...cand revin in Chisinau nu scapi de vizita mea, stau la usa pana ma primesti :))
Va pup cu mult drag pe toateeee!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.