FIV la Spitalul International Medpark din Chisinau - 2
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Nelly
Scris: Saturday, March 28, 2015 9:35 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 2/20/2015
sandy33 wrote:
Ce frumos,bravo Zinaida!!!!
Olesea,Nelly,rezultate pozitive vrem!!!v-ati vazut azi???
Eu sunt ,inca in pat,sunt slabita,si ma doare burtica ca si cum as avea febra musculara ,cred ca e normal,sper ca bine sa fie mai bn sa ies si eu un pic din casa.pup

Buna seara la toate garofitele.
Sandy iti doresc din suflet recuperare grabnica. mersi de urari.neaparat venim cu rezultate pozitive . Exemplu ne este Zina.
Hei, Zinulea felicitari. Sunt sigura ca ai in burtica 2ingerasi. Çum si am mentionat anterior.
Hope, Ana -Ana, Olga, Mihaela , Tanea NADIUSA-SUNTETI toate
Bravo. Ma bucur ca v-am cunoscut. Am avut o zi plina de emotii pozitive.
Celelalte fete sper sa ne cunoastem in curind.
Olesea bafta tie la beta mare .
Va pup....
ana-ana
Scris: Saturday, March 28, 2015 9:51 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 2/26/2015
Nelly wrote:

Buna seara la toate garofitele.
Sandy iti doresc din suflet recuperare grabnica. mersi de urari.neaparat venim cu rezultate pozitive . Exemplu ne este Zina.
Hei, Zinulea felicitari. Sunt sigura ca ai in burtica 2ingerasi. Çum si am mentionat anterior.
Hope, Ana -Ana, Olga, Mihaela , Tanea NADIUSA-SUNTETI toate
Bravo. Ma bucur ca v-am cunoscut. Am avut o zi plina de emotii pozitive.
Celelalte fete sper sa ne cunoastem in curind.
Olesea bafta tie la beta mare .
Va pup....

daaaa eu si acuma zic ca mare noroc pe capul nostru ca ne-am intlnit si ne sustinem reciproc, tu nu uita simbata sa ne vedem , pupici
ana-ana
Scris: Saturday, March 28, 2015 9:52 PM
Nivel

Hope26 wrote:
Buna seara
Am ajuns si eu acasa, desi a plouat torential azi a fost o zi frumoasa.Am intalnit persoane foarte bune si cumsecade: ana-ana, ana08, madalina88,Olguta,Nelly,Tania si Mihaela 87 (care inca nu ne-a scris pe forum, dar ne citeste zilnic ).Ce bine sa cunosti personal persoanele dragi de pr forum, iti da mai multa putere-sunteti minunate !!!
sandy noi eram cu polo rosu, tb sa ne zica sotul tau, mi-as fi dorit sa vin sa te sustin, oricum am stat 3 ore pe acolo.Iar de rezultat...nu fi suparata, dna Diana va avea grija de tine.
Iar dna Diana este un inger, mi-a dat atata incredere in mine,dl Sedat si-a dat si el cu parerea.Avem toate sansele, dar mi-au recomandat sa fac o histeroscopie si ma incred total in ei.
Sunt sigura ca va fi bine.
Inulea am facut o poza de grup special pt tine, sper ca o vei primi.Legat de histero, eu am facut una in Iasi, dar dl doctor nu mi-a dat nici o hartie si de asta va tb sa fac in Chisinau iar.
Zina felicitari inca o data, eu cred ca-s gemeni daca a iesit asa devreme in urina :P
Va pup cu drag si abia astept sa ne revedem.
ana-ana sa nu uiti de sarmalute ras

Eu sa uit?! Nuuuuuuuuuuuu ! Voi sa nu uitati ca mi-ati promis ca veniti data viitoare la mult-reclamatele sarmale! Pupici
ana-ana
Scris: Saturday, March 28, 2015 9:55 PM
Nivel

Cheek Kiss Cheek Kiss Cheek Kiss Cheek Kiss
zinaida wrote:
computerlove floare3 flowers mami de fetita thumright
madalina88
Scris: Saturday, March 28, 2015 9:55 PM
Nivel

Inregistrat: 1/12/2015
Buna seara fetelor, valy pun pariu ca sunt doi, dar cred ca unul si bun tot nu te va supara, felicitari!
Fetelor care nu ati fost azi la seminar va zic ca cele de pe forum sunt in realitate atit de minunate cu un pozitivism de invidiat si suflet extraordinar computerlove.
Nelly numarul meu este 060363842. Mai organizam numaidecit astfel de intilniri sa vina si celelate fete, nici nu am simtit cit de repede a trecut ziua si mai ales cit de placut, a meritat. Va pupici pe toate.
Ana ma gindesc acum ce pot face sa vin si eu simbata la sarmale, ca sint pofticioasa tare...
Nadia-p
Scris: Saturday, March 28, 2015 10:07 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 2/10/2015
madalina88 wrote:
Buna seara fetelor, valy pun pariu ca sunt doi, dar cred ca unul si bun tot nu te va supara, felicitari!
Fetelor care nu ati fost azi la seminar va zic ca cele de pe forum sunt in realitate atit de minunate cu un pozitivism de invidiat si suflet extraordinar computerlove.
Nelly numarul meu este 060363842. Mai organizam numaidecit astfel de intilniri sa vina si celelate fete, nici nu am simtit cit de repede a trecut ziua si mai ales cit de placut, a meritat. Va pupici pe toate.
Ana ma gindesc acum ce pot face sa vin si eu simbata la sarmale, ca sint pofticioasa tare...

venim:)
ana-ana
Scris: Saturday, March 28, 2015 10:12 PM
Nivel

madalina88 wrote:
si de deci?Cheek Kiss
madalina88
Scris: Saturday, March 28, 2015 10:53 PM
Nivel

Inregistrat: 1/12/2015
Anisoara vorbesc cu scumpul meu sotras...ca si cu el mai am de furcaCrazy si iti spun sigur cum va fi cu ziua de simbata, vreau sa vad si colectia ta de flori, poate imi spui ce nu ai si voi avea si un motiv in plus sa venim pe la tine.
ana-ana
Scris: Saturday, March 28, 2015 10:58 PM
Nivel

madalina88 wrote:
Anisoara vorbesc cu scumpul meu sotras...ca si cu el mai am de furcaCrazy si iti spun sigur cum va fi cu ziua de simbata, vreau sa vad si colectia ta de flori, poate imi spui ce nu ai si voi avea si un motiv in plus sa venim pe la tine.

de ce nu te-ar lasa?
galina82
Scris: Saturday, March 28, 2015 11:46 PM
Nivel

Inregistrat: 3/4/2015
Bravoo Zinaida,Valy-felicitari!!!!!!!!!Sa aveti sarcina usoara,sa vi se implineasca visul!Sandy-nu te gindi la ce-i mai rau,eu cite griji miam facut cu trompa mea, citi nervi aiurea!Nu stii de unde si cum vine norocul-va fi bine.Fetelor, sinteti bravo, vad ca chiar sinteti o familie-succes voua tuturor.Olesea si Nely-calm. rabdare si noroc.Shurshunea-sanatate, eu sper sa am fata, acum e prea devreme, dar imi inchipui o fetita.eri am avut o singerare mica, am panicat.Am sunat-o sara pe la 5 si a spus ca e inca la spital, sa vin-era bine,embrionul creste ca la carte,Hands nu s-a mai repetat scurgerea.Mare frica am tras...Mi s-a parut bolnava, palida, dar a spus ca e bine,a avut o zi grea cu multi nervi.Inteleg ca azi afost bine daca s-a trecut usile deschise-eu am vrut s-o sun dar m-am temut s-o deranjez cumva.Mia spus sa ma odihnesc, si cam atit, sa merg la control peste o saptamina.Love duminica frumoasa voua!
ana-ana
Scris: Saturday, March 28, 2015 11:55 PM
Nivel

Galina, ai mare grija de tine - odihna, calm si totul va fi super, ve-i vedea. Rodixon, azi minute in sir ti-am admirat comoara pe slide-ul cu poze de la medpak, asa-i "pufoasa", adorabila....tare bulce!
Inulia
Scris: Sunday, March 29, 2015 7:58 AM
Nivel

Inregistrat: 3/4/2015
Buna dimineata Feti?ele!Ma bucur mult ca eri ati legat o prietenie între voi...sper sa ma unesc si eu la voi,dar un pic mai Tirziu.Va doresc o duminica binecuvîntata si lini?te in suflet!
Nadia-p
Scris: Sunday, March 29, 2015 8:19 AM
Nivel

buna diminiata dragelor! sa avet o duminica su soare in suflet
Hope26
Scris: Sunday, March 29, 2015 8:20 AM
Nivel

Inregistrat: 2/19/2015
Buna dimineata
Ce bine era daca luam iar ceaiul impreuna Gossip Dar o sa mai avem timp.
Duminica frumoasa si cate un pupic pt fiecare !!!pupici
Nadia-p
Scris: Sunday, March 29, 2015 8:24 AM
Nivel

Hope26 wrote:
Buna dimineata
Ce bine era daca luam iar ceaiul impreuna Gossip Dar o sa mai avem timp.
Duminica frumoasa si cate un pupic pt fiecare !!!pupici

veniti va astept cu drag
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.