fecundatie in vitro
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ana maria
Scris: Thursday, May 17, 2012 6:05 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 5/17/2012
5:45 PM-ana maria: buna sunt ana maria am 27 de ani in aprilie am facut un fiv in italia ca aicea stau.e dificil sa vb cu cineva despre asta pentru ca nu am ramas e mult de munca trebuie sa faci multe medicante.nu m-am costata asa de mult cum am citit la cineva 2300euro sau cam asa ceva aici am asigurare cam in total vreo 1200euro pentru ca statul italian iti sansa de a plati compensat.mai am congelate 9 ovule la incepitul lui iunie fac din nou.daca nici de data asta nu reusesc deja am vb la o alta clinica privata dar si aici e compesata si cam tot asa ma ajunge.sa speram ca va merge bine totul.si le urez la toate femeile succes pentru ca merita acuma nu mai stiu ce sa spun imi este greu pentru testul m-ia dat negativ
ildi
Scris: Friday, May 18, 2012 3:35 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
iti doresc numai bine anamaria!iti tin pumnii!hearts
Nanny
Scris: Saturday, May 19, 2012 9:06 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/2/2012
Doamne ajuta tuturor mamicilor ! Rugati-va si Maicii Domnului, ca nu intamplator porti chiar acel nume. Nimic nu se poate realiza fara Cel de Sus! Doamne ajuta! Ana Maria te asteptam cu vesti bune peste o luna!computerlove
Lacramioara Ion
Scris: Friday, June 13, 2014 2:41 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 5/21/2014
Fetelor, eu va pot recomanda medicul care s-a ocupat de sarcina mea de la concepere pana la nastere – doamna dr. Dorina Codreanu de la Clinica Gynera, specializata in procedura FIV. Este o femeie deosebita, cu care puteti discuta despre orice problema. Eu am urmat la recomandarea dansei un tratament urmat de o procedura FIV unde am fost supravegheata si de dna Dr. Anca Coricovac, medic embriolog. Din prima incercare, nu am reusit, insa nu mi-am pierdut speranta. Si bine am facut! Fetelor, sa nu va pierdeti niciodata gandirea pozitiva, ajuta enorm! Ce sa va spun...acum 8 luni am nascut un baietel sanatos de 3 kg, un nazdravan care a inceput deja sa mearga si care mi-a luminat viata! Multa sanatate si fruntea inainte! ?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.