facultatea ...

Options facultatea ...
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Cris-DL
Postat: Wednesday, June 6, 2007 2:01 PM

Nivel: Senior

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6849
Locatia: over the rainbow
Hai, ca si eu scriu de 1 saptamana la lucrare plans

Mai mami, tu dai la finante licenta ? eu am ceva cu autofinantare, e bun ? scratch

Atasamente:
autofinantare.doc 31 KB, salvati 4,166 ori.

georgy_adinutza
Postat: Wednesday, June 6, 2007 2:44 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/2/2006
Postari: 3065
Locatia: Bucuresti
cris22tyna wrote:
Hai, ca si eu scriu de 1 saptamana la lucrare plans

Mai mami, tu dai la finante licenta ? eu am ceva cu autofinantare, e bun ? scratch

ms mult mami pupici pupici ma uita cum sa vad daca ma ajuta .....lucrarea mea e "politica de investitie a capitalului propriu intr-o firma de comert exterior si eficienta economica a acesteia " ......te ia durerea de cap scratch scratch scratch
Cris-DL
Postat: Wednesday, June 6, 2007 2:49 PM

georgy_adinutza wrote:

" ......te ia durerea de cap scratch scratch scratch

hohot hohot stiu cum e banghead banghead a mea este "INSTRUIREA ORGANIZATIONALA, OBIECTIV IMPORTANT IN MANAGEMENTUL CARIEREI" , deabia sunt la pag. 25 de scris la pc, iar ciorna are peste 100 pag alcool

Am lucrarea facuta pe societatea unde lucrez ca RU, dar la mine, cel mai grav este ca am o restanta la un bou, care nu vrea cu nici un chip sa ma treaca (eu si inca 8 persoane) plans nu stiu ce sa ma mai fac , din cauza prostului s-ar putea sa nu intru nici in licenta ........ si faza tare : sta in blocul de langa mine, Dragos a copilarit cu fi-su, si preda MG STRATEGIC, strategia firmei, iar dansu` a falimentat o mare societate in oras, toata lumea-l stie puker

georgy_adinutza
Postat: Wednesday, June 6, 2007 2:54 PM

cris22tyna wrote:

hohot hohot stiu cum e banghead banghead a mea este "INSTRUIREA ORGANIZATIONALA, OBIECTIV IMPORTANT IN MANAGEMENTUL CARIEREI" , deabia sunt la pag. 25 de scris la pc, iar ciorna are peste 100 pag alcool

Am lucrarea facuta pe societatea unde lucrez ca RU, dar la mine, cel mai grav este ca am o restanta la un bou, care nu vrea cu nici un chip sa ma treaca (eu si inca 8 persoane) plans nu stiu ce sa ma mai fac , din cauza prostului s-ar putea sa nu intru nici in licenta ........ si faza tare : sta in blocul de langa mine, Dragos a copilarit cu fi-su, si preda MG STRATEGIC, strategia firmei, iar dansu` a falimentat o mare societate in oras, toata lumea-l stie puker

ooooo...naspa rau ....eu la examene le-am dat pe toate , le-am luat pe toate , mai astept doar raspuns la examenul de sambata .....deci nu ma restante , insa i-am profei sa citeasca lucrarea si va trebui sa schimb cap 1 si 3 .....asa ca in acest wee o sa stau pe pc ......
Cris-DL
Postat: Wednesday, June 6, 2007 2:56 PM

georgy_adinutza wrote:

insa i-am profei sa citeasca lucrarea si va trebui sa schimb cap 1 si 3 .......

Pe a mea a citit-o/corectat-o profu, e ok, dar ce ma fac cu dobitocul ala ?! plans Vad eu pana la urma hail

georgy_adinutza
Postat: Wednesday, June 6, 2007 2:58 PM

cris22tyna wrote:

Pe a mea a citit-o/corectat-o profu, e ok, dar ce ma fac cu dobitocul ala ?! plans Vad eu pana la urma hail

mami pana la urma va va trece ptr ca e vb sa le intre ceva banutzi in buzunar de la licenta si nu cred ca vor lasa pe cineva ..
Cristy
Postat: Wednesday, June 6, 2007 7:10 PM

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
Am si eu o intrebare, aveti poate manuale sau/si carti online de "Calculus with Analytic Geometry"?
Sau mai pe scurt integrale si deferentiale?

flowers flowers flowers
Cris-DL
Postat: Thursday, June 7, 2007 2:01 PM

Cristy, la cat mi-a placut mie matematica .........banghead

tot de mate....

Fetelor, imi trebuie si mie urgent, pt verisoara mea 2 probleme rezolvate cu dobanda fixa si dobanda variabila scratch are o restanta la mate din anul I MK si cica sa duca un proiect scratch Are cineva ?
mari_paun
Postat: Monday, June 11, 2007 11:05 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 11/17/2006
Postari: 698
Locatia: Slobozia
Cristy wrote:
Am si eu o intrebare, aveti poate manuale sau/si carti online de "Calculus with Analytic Geometry"?
Sau mai pe scurt integrale si deferentiale?

flowers flowers flowers

cristy, cumnata meas e profa de mate...zi-mi exact cum se keama si o intreb...are o biblioteca plina de ,,,matematici...
daca o are o trimit la tine
flowers

trimite pe PM ca uit
Cristy
Postat: Monday, June 11, 2007 6:45 PM

mari_paun wrote:

cristy, cumnata meas e profa de mate...zi-mi exact cum se keama si o intreb...are o biblioteca plina de ,,,matematici...
daca o are o trimit la tine
flowers

trimite pe PM ca uit

pupici pupici pupici

Dar sa fie cat mai repede, am examen acusica ras
marivic
Postat: Thursday, October 25, 2007 10:57 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13439
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Intreb si eu intrebare intrebatoare:mamicilor care sunteti mai apropiate de varsta mea,ce ziceti,vor rade ceilalti"colegi studenti"de mine daca ma inscriu la anul la colegiul de institutori?mai e vreo mamica zapacita asa ca mine?m-a revoltat ceva in inv.nostru si am hotarat impreuna cu directoarea gradinitei unde merge Victor,sa ma inscriu anul viitor la cursuri,dar mi-e teama ca or sa rada ceilalti studenti de mine.or sa zica ca-sfool voi ce ziceti sa fac?oare
Kiki
Postat: Thursday, October 25, 2007 11:12 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36610
Locatia: In casuta cu pitici
Marivic, in facultate am avut doua colege care aveau de doua ori varsta noastra si vreau sa zic ca luau cele mai mari note dintre noi. Nimeni nu le-a privit ciudat, ci cu admiratie. Eu zic ca e mare lucru sa faci o facultate dupa 40 de ani (am dat limita asta de varsta, nu stiu ce varsta ai tu). Mult succes, daca te decizi pentru. thumleft
marivic
Postat: Thursday, October 25, 2007 11:22 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13439
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
MERSI,KIKI...AM 40 1/2ANI,la anul voi avea 41 si...deci ati mai vazut oameni trazniti as ca mine...Imi pare rau ca eu nu am cu ce sa fac si sa pun poze ca as fi vrut sa ma vedeti si sa-mi spuneti ce sanse am intre ""copii""de varsta fiicei mele si nu numai.multumesc KIKI de incurajari.stii cum e vorba aia""curaj gaina ca te tai"",asa si eu,nu?
Cristy
Postat: Friday, October 26, 2007 8:24 AM

Marivic, lasa ideile preconcepute....vrei sa faci o facultate? atunci fa-o !!
Nu uita un lucru o faci pentru tine si nu pentru pustii de dous'de ani thumleft thumleft thumleft
Tu vei fii cea scolita si tie iti va ajuta...

Eu am inceput fac la 33 de ani, norocul meu este ca profilul faculatatii este acela pentru persoanele "intarziate" in varsta ca noi... dar nu cred ca m-as fii dat in laturi sa ma inscriu si la facultatea de zi ( nu imi permit obligatiile, lucru, casamaseluta )

Deci GO POWER !!!
Ely
Postat: Friday, October 26, 2007 1:09 PM

Postari: 5605
Marivic bafta mamicool thumright .Mama unei prietene de aici are 52 de ani si anul acesta a terminat facultatea in Constanta.Si-a dorit intotdeauna asa ca si-a indeplinit visul.Niciodata nu este prea tarziu.
Apropo 50 de metri de unde locuiesc este o facultate speciala pentru varsata a 3-a .Super sa vezi pensionarii ca merg si studiaza ,mult mai bine decat sa-i vezi amarati prin carciumi .sunt sigura ca multi sunt singuri si aici se simt bine au cu cine comunica si de ce nu cred ca se simt mult mai tineri.cool
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed