Este sau nu sarcina

Options Este sau nu sarcina
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AlexandraEli
Postat: Monday, October 5, 2020 8:59 PM

Nivel: Membru

Intrat: 10/5/2020
Postari: 1
Locatia: Brasov
Buna Tuturor, ma numesc Alexandra ?i va urmaresc de mult dar niciodata nu am prins curajul sa scriu. Povestea mea e cam a?a, dupa 7 ani de investiga?ii ?i speran?e, in urma unui diagnostic de endometrioza in trompe ?i un Amh de 0,6 am mers direct la FIV, ?i spre minunea noastra ?i a doctorilor am reu?it din prima, cu doar 5 ovule viabile fecundate prin ICSI, transfer 3. Toate nelamurirea noastra a aparut in momentul in care ne trezim in ian 2020 ca întârzie menstra, eu convisa ca am intrat la menopauza,. ps. FIV facut in 2017. Spre durerea noastra am pierdut sarcina la 12 sapt.... durere de nedescris... dar in acela?i timp speran?e... speran?e ca totu?i mai avem o ?ansa. Dupa pauza impusa de chiuretaj, ne-am apucat din nou, ?i la recomandarea mediculuiLol întrebarea mea este: Am Cm batut in cuie de o via?a la 28, azi sunt in ziua 29, menstra pe nicaieri... o tot caut??...in ziua 25 a CM am facut un beta, rezultat 3,52... pana in beta am facut 2 teste barza ultrasensibil, u?or pozitive.... este posibil ca totu?i sa fie ?i dozarea beta sa fii fost prea devreme?
laura513
Postat: Sunday, October 11, 2020 1:13 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 2/8/2017
Postari: 746
Locatia: Sibiu
Buna Alexandra, scrie te rog in topicul "Clubul Aspirantelor". Acolo sunt multe fete cu experienta care te pot ajuta, probabil deja o stii drja. Raspunde cu "reply" si nu cu "new topic" ca sa ramai pe subiectul respectiv.

Î?i tin pumnii sa fie cu ochisori! coeur
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed