Profil: dyana
Despre
Utilizator: dyana
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Thursday, February 4, 2010
Ultima vizita: Sunday, August 22, 2010 8:14 PM
Numarul de postari: 39
[0.00% din toate postarile / 0.01 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: un pic speriata/help
Postat: Tuesday, June 29, 2010 3:54 PM
multumesc ca mi_ati raspuns,dar maine o sa aflu despre ce e vorba,k ma duc le dr.mea.vad ca di ziua aia nu am mai avut nici macar un cheag,fie el cat de mic.dar astept parerile voastre in continuare fetelorcomputerlove
Subiect: un pic speriata/help
Postat: Sunday, June 27, 2010 8:24 PM
buna mamici.am si eu o problema,poate stie cineva ,sau sa mai confruntat vreouna dintre voi cu asa ceva.eu pana acum nu am avut niciodata probleme cu cheagurile de sange in timpul CM.dar azi am observat cand am fost la baie un cheag cam marisor (ca o pielita alba ,cam groasa,acoperita doar,cu sange)si m_am cam speriatplans uff .de la ce poate sa fie?daca stie cineva,o rog sa imi spuna si mie.multumesc mentionez ca am fost un pic cam racita si poate fi de la asta?ca incep sa ma cam sperii.iloveyou
Subiect: Help Cum il intarc?
Postat: Monday, April 12, 2010 7:27 PM
incearca cu pelin(k e amar)si poate functioneazaalcool
Subiect: Bebelusi 0 - 1 an pe forum
Postat: Sunday, March 28, 2010 1:06 PM
dyana wrote:
in caz ca nu ati actualizat lista,suntem si noi de ceva timp aici.pupicicomputerlove Simona Andreea 27.11.2009
Subiect: Lapte de vaca - copii sub 1 an
Postat: Thursday, March 18, 2010 5:37 PM
si sa mai stii un singur lucru<laptele de vaca e mai putin bogat in proteine decat laptele praf formula si in plus de asta ,cel de vaca le afecteaza rinichii la bebelusi.in ziua de azi ,e cu mult mai bine sa pape laptic praf.
(e si de mai multe ori tratat,decat cel de vaca).eu la fetita ii dau MILUMIL si se satura foarte bine,iar pe timp de noapte nici nu se mai trezeste sa pape(k nu am putut sa o alaptez natural).inca o data ,gandeste_te bine ce vrei sa faci,daca vrei sa ai un copil sanatos.multi pupici.iloveyou
Subiect: Lapte de vaca - copii sub 1 an
Postat: Thursday, March 18, 2010 11:06 AM
nu crezi k e prea mic pt.laptele de vaca?/////angry pana la 1an eu te sfatuiesc sa nu ii dai.daca vezi k ii e foame mareste cantitatea de lapte praf.in nici un caz lapte de vaca!box2 pupici la junior si sa creasca mare!hearts
Subiect: Nastere usoara, usoara, Praslica draga!
Postat: Thursday, March 18, 2010 10:33 AM
bine ai venit printesa micuta.noi iti dorim sa cresti mare si sa fii cumintica ,asa ca mine si sa nu_i faci lui mami probleme si cel mai important SA DORMI NOAPTEA ca mami sa se relaxeze si ea un piciloveyou hearts .cele bune si insanatosire grabnica mami!:018: pupicithumright
Subiect: Bebelusi 0 - 1 an pe forum
Postat: Saturday, March 13, 2010 6:20 PM
in caz ca nu ati actualizat lista,suntem si noi de ceva timp aici.pupicicomputerlove Simona Andreea 27.11.20009
Subiect: vomita>e ceva rau?
Postat: Saturday, March 13, 2010 10:27 AM
scuze ca am pus intrebarea cu petele de pe fata.am cam incurcat topicurilesorry de abia acum am vazut k trebuia sa scriu in alta parte.sper sa imi raspundeti aici,daca nu am sa deschid un topic nou in alta partenervi
Subiect: vomita>e ceva rau?
Postat: Saturday, March 13, 2010 10:19 AM
multumesc mult de sfaturi feteloriloveyou .ieri da ,a vomitat in jet,dar spre seara nu a mai vomitat.cred ca e prea grabita sa manance si de asta.in scimb am alta problemauff pe fata ,in partea dreapta spre gat,i_a iesit niste pete rosii.se poate sa fie de la portocala?ca am inceput sa ii dau cate un pic de suc de portocala.