donez hainute
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Biansa
Scris: Friday, December 18, 2009 2:31 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
fetita de 4 luni mai grasuta' ma puteti ajuta?

Biansa
Scris: Sunday, December 20, 2009 6:07 PM

mariutza_mea wrote:
DONEZ si eu hainute de fetita 6-9luni de vara,9-12 luni de toamna,plus incaltaminte..
AM NEVOIE de incaltaminte de iarna pt Maria,marimea 27 daca are cineva vreo pereche ramasa..sunt dispusa sa ofer un pret rezonabil..
multumesc!
din pacate eu nu mi permit sa cumpar..sunt intr`o situatie disperata nu stiu ce sa mai fc :(( ajutati`ma!
marivic
Scris: Monday, December 21, 2009 8:45 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Acum ceva timp am cerut si eu hainute pt.o nepotica de-a mea,....si o mamica de aici de pe forum tare ,,saritoare''a spus ca da ,vai ,vrea sa ajute,...bla,bla bla,....sincer mi-a lasat un gust amar blablaiala asta de fatada,....Cert este ca nepotica mea nu a primit nici pana azi hainutele promise,si mamica ma intreba mereu:,,Tu,Mioara,ne mai trimite mamica aceea hainute?ca nu am primit nimic.''M-a intristat foarte mult acest lucru,...mi-e mie rusine de cum s-a comportat acea mamica,...angry angry Mai bine nu te angajezi in niste actiuni daca stii ca nu poti da,dar nu o face de fatada!tunete tunete tunete Scuze,dar fiind in postul Craciunului,mi-am adus aminte de acest incident si as vrea sa trag un semnal de alarma.Daca am facut o promisiune mi-o tin indiferent de cauza si scop,daca nu pot face fata,nu raspund apelurilor.sorry sorry sorry dar nu mai puteam sa tac,...cry cry
Biansa
Scris: Tuesday, December 29, 2009 1:35 PM

marivic wrote:
Acum ceva timp am cerut si eu hainute pt.o nepotica de-a mea,....si o mamica de aici de pe forum tare ,,saritoare''a spus ca da ,vai ,vrea sa ajute,...bla,bla bla,....sincer mi-a lasat un gust amar blablaiala asta de fatada,....Cert este ca nepotica mea nu a primit nici pana azi hainutele promise,si mamica ma intreba mereu:,,Tu,Mioara,ne mai trimite mamica aceea hainute?ca nu am primit nimic.''M-a intristat foarte mult acest lucru,...mi-e mie rusine de cum s-a comportat acea mamica,...angry angry Mai bine nu te angajezi in niste actiuni daca stii ca nu poti da,dar nu o face de fatada!tunete tunete tunete Scuze,dar fiind in postul Craciunului,mi-am adus aminte de acest incident si as vrea sa trag un semnal de alarma.Daca am facut o promisiune mi-o tin indiferent de cauza si scop,daca nu pot face fata,nu raspund apelurilor.sorry sorry sorry dar nu mai puteam sa tac,...cry cry

eu dak as fi avut posibilitatea as fi ajutat pe toata lumea...nu spun k nu am hainute ptr ca as minti dar stiti cum sunt copii cresc de la o zi la alta si hainutele trebuie schimbate mai ales dupa varsta de 4`5 luni...si eu la randul meu hainutele ramase mici a lui ioana mea le am dat la alt bebelus ce urmeaza sa se nasca... nu`mi place sa fiu neserioasa sau sa promit aiurea dak nu ma pot tine de cuvant..mai sunt si oamenii cu suflet,de asta sunt sigura...
Biansa
Scris: Tuesday, December 29, 2009 1:39 PM

RuxandraS wrote:
am si eu ceva hainute,si de bebei si pentru 1 an.daca e cineva intradevar in nevoie sa imi dea pm.doar cazuri cu adevarat in nevoie, va rog.
mai e valabil?
RuxandraS
Scris: Monday, January 4, 2010 2:46 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/22/2009
Biansa wrote:
mai e valabil?

am trimis cuiva hainutele care le am si am promis ca o sa-i trimit in continuare ei.imi pare rau.plus ca cele micute le-am dat.cry daca aflu de la ceva prietena,cunostinta ,ca are te anunt.pt orice eventualitate da-mi un pm cu adresa ta si cand am ceva trimit cu cea mai mare placere.
RuxandraS
Scris: Monday, January 4, 2010 2:47 PM
Nivel

marivic wrote:

imi pare rau ca ai avut o asemenea experienta.dar sa sti ca nu toata lumea e asa.computerlove
RuxandraS
Scris: Monday, January 4, 2010 2:50 PM
Nivel

dau un anunt acum ca hainutele mele si-au gasit posesor,asa ca imi pare rau fetele,dar de acum vor merge pana la o imbunatatirea situatiei mamicii la care am raspuns prima data.iloveyou
fdianamaria
Scris: Tuesday, January 5, 2010 11:52 AM
Nivel

Inregistrat: 2/17/2006
Am facut curat la Glad in dulap si am de dat cateva tricouri pentru un baietel 3-4 ani. Cine le doreste?

mamy00
Scris: Tuesday, February 16, 2010 2:58 PM

Buna am si eu un baietel de 4 ani daca mai e valabil am primi cu placere si near fi de ajutor.Multumim
danielaneamtu67@yahoo.com
Scris: Wednesday, May 12, 2010 12:33 PM

donez hainute fetita 0-2 ani pentru cineva din Craiova deoarece nu pot sa ma deplasez in alta localitate.
adresa mea de e-mail este danielaneamtu67@yahoo.com
delfinas_ingeras
Scris: Tuesday, August 10, 2010 5:20 PM

adrianayo2003 wrote:
Mpaula am eu hainute pentru pustiul tau. Astept sa-mi trimiti PM.

indraznesc sa te rog daca mai ai hainute de la puiul tau...sa imi trimiti si mie....noi avem 1 an si 9 luni multumesc anticipat
sorina
Scris: Wednesday, August 11, 2010 1:40 PM

Buna....sunt noua pe aici...hi hi am o fetita pe nume Alexia de aproape 3 lunisoare si am fii foarte recunoscatoare daca cineva ne poate ajuta cu niste hainute pt printesa mea....de la 3 luni in sus chiar si 3 ani...hi hiva rugam orice e binevenit....hainute, papucei, orice etc. Adresa mea de mail este pe yahoo si suna cam asa : sorina_donatii
Flavyafetitza
Scris: Sunday, October 30, 2011 9:34 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 10/25/2011
am si eu o fetitza de 4 ani si un baietel de 1 an si 10 luni daca ne poate ajuta cineva cu hainute si papucasi ii ramanem recunoscatori platim taxele postale.
rebecutza12
Scris: Tuesday, January 24, 2012 2:44 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 1/24/2012
MYHAELA RODILA wrote:
am si eu o fetitza de 4 ani si un baietel de 1 an si 10 luni daca ne poate ajuta cineva cu hainute si papucasi ii ramanem recunoscatori platim taxele postale.

Buna ziua!eu am o fetita de un an si jumatate. mai aveti cumva hainute care nu va mai trebuiesc si pe care le puteti da mai departe?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.