DISCUTII DESPRE ORICE ... CA SA NU CADEM OFF-TOPIC LA ALTE TEME
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bereea
Scris: Wednesday, December 3, 2008 8:26 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Shirel, impresionant...multumesc pentru foto.La noi au fost noricry
danamaria
Scris: Wednesday, December 3, 2008 8:43 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/4/2007
shirel, superb si rar! multumim. pupam o mamica super si doi pitici minunati.pupici pupici pupici
raly
Scris: Wednesday, December 3, 2008 9:20 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Shirelbravo bravo bravo
Kiki
Scris: Wednesday, December 3, 2008 9:44 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Shirel, foarte frumoooooos! firstprize firstprize firstprize firstprize
t-mihaela
Scris: Thursday, December 4, 2008 1:00 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
Ce stupizenie de emisiune aia cu Carmen Harra, ca toate emisiunile de la protv.Mi-am pierdut timpul .nervi
dya
Scris: Thursday, December 4, 2008 7:20 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
t-mihaela wrote:
Ce stupizenie de emisiune aia cu Carmen Harra, ca toate emisiunile de la protv.Mi-am pierdut timpul .nervi

Miha , parerea mea este ca tot asa o sa patesti cu orice clarvazator sau ghicitoare sau ce-or mai fi , toti sunt o apa si-un pamant si cu toti va fi o pierdere de timp si mai ales o pierdere de banuticry . Oricum tu decizi la cine o sa apelezi in continuare.angel
TeosOf
Scris: Thursday, December 4, 2008 8:38 PM
Nivel

Inregistrat: 3/4/2008
Fetele, am tv-ul e deschis pe B1 si se vorbea despre slabit si nu stiu cum s-a ajuns si la discutie despre sex. Invitata spunea ca daca vrei sa slabesti trebuie sa faci un efort moderat si intens, adica sa dureze cel putin 20 minute (cam asa ceva). Nasul i-a dat replica, sexul ar fi cel mai indicat. Ea a fost f mirata, cum 20 minute o partida de sex? Mie mi se pare cam putin 20 min o partida de sex. Oare sunt eu dusa cu pluta?oare
t-mihaela
Scris: Thursday, December 4, 2008 10:17 PM
Nivel

dya wrote:

Miha , parerea mea este ca tot asa o sa patesti cu orice clarvazator sau ghicitoare sau ce-or mai fi , toti sunt o apa si-un pamant si cu toti va fi o pierdere de timp si mai ales o pierdere de banuticry . Oricum tu decizi la cine o sa apelezi in continuare.angel

Da, ai dreptate, deja m-am razgandit.pupici
t-mihaela
Scris: Thursday, December 4, 2008 10:18 PM
Nivel

TeosOf wrote:
Fetele, am tv-ul e deschis pe B1 si se vorbea despre slabit si nu stiu cum s-a ajuns si la discutie despre sex. Invitata spunea ca daca vrei sa slabesti trebuie sa faci un efort moderat si intens, adica sa dureze cel putin 20 minute (cam asa ceva). Nasul i-a dat replica, sexul ar fi cel mai indicat. Ea a fost f mirata, cum 20 minute o partida de sex? Mie mi se pare cam putin 20 min o partida de sex. Oare sunt eu dusa cu pluta?oare

Da de 10 minute ai auzit?Repede si-n viteza ca altel dau plozii peste tine?hohot
TeosOf
Scris: Thursday, December 4, 2008 10:23 PM
Nivel

Inregistrat: 3/4/2008
t-mihaela wrote:

Da de 10 minute ai auzit?Repede si-n viteza ca altel dau plozii peste tine?hohot

Repede si-n viteza si cine iese "castigat" de aici?
carla
Scris: Thursday, December 4, 2008 10:29 PM
Nivel

Inregistrat: 2/8/2007
TeosOf wrote:

Buna intrebarecry
shirel
Scris: Thursday, December 4, 2008 10:52 PM
Nivel

Inregistrat: 7/22/2007
TeosOf wrote:

Cum cine "partenerul" sotul .ei nu au nevoie de mai mult decit 2 minute si gata treaba este rezolvata ca si cum ar fi 20 de minute.hohot hohot

Teo, depinde cine vrea sa slabeasca barbatului i
ajunge 20 minute ,femeia are nevoie de o ora cel putin de incalzire!hohot hohot hohot
bulibuli
Scris: Wednesday, December 17, 2008 7:04 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
fetelor, in special cele din Iasi dar nu numai, imi puteti spune unde pot sa fac o cana personalizata, cu poza, sa iasa bine dar mai ales as vrea sa stiu cat dureaza, in cat timp mi-o da??!!
si unde pot inscriptiona ceva pe un obiect metalic, oare unde fac verighetele pot face si pe alte metale, mai dure decat aurul?
katy_lumika
Scris: Thursday, December 18, 2008 12:00 AM
Nivel

Inregistrat: 1/14/2008
Luana si-a comandat la scoala(m-a pus in fata faptului implinit...dar si-a platit ea din pusculita) o cana tare draguta cu poza ei. Cana este neagra si cand toarna lichid fierbite se face alba si apare poza ei imprimata, plus alte motive de Craciun. E tare haioasacool Daca ti se pare ok incerc sa dau de ei si sa intreb in cat timp fac asta.
Mela
Scris: Thursday, December 18, 2008 11:43 AM
Nivel

Inregistrat: 11/19/2006
ce interesanta e ideea cu cana care isi schimba culorile cool

Katy,ai putea sa pui 2 pozici cu cele 2 faze?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.