DISCUTII DESPRE ORICE ... CA SA NU CADEM OFF-TOPIC LA ALTE TEME
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bulibuli
Scris: Saturday, November 1, 2008 2:45 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
plans plans
ma gandeam ca iau un tren, ma pozez cu o statuie, si iau trenul inapoi ras adica speram....
Maria & Mario
Scris: Saturday, November 1, 2008 3:31 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
E mare distanta , e imens si aeroportul , de la un terminal la altul iti ia timp . Probabil o sa ai timp de o tura prin duty free , cautat terminalul , poate o cofa si decolat iar ! sorry
bulibuli
Scris: Saturday, November 1, 2008 3:39 PM

Asta stiu, doar e cel mai mare aeroport din Europa daca nu ma insel.. am sa ma plimb si eu pe-acolo, vad eu ce fac.
AlexandraL
Scris: Saturday, November 1, 2008 3:44 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/18/2007
Poti face asta, insa pana iesi din aeroport, pana iei trenul, pana ajungi la destinatie (aprox 30 min)...apoi intoarcerea...trebuie sa fii prezenta cu 45 de minute inainte de imbarcare...sorry
bulibuli
Scris: Saturday, November 1, 2008 4:06 PM

asa m-am gandit si eu... sotul meu a stat 8 ore in Viena data trecuta si tot nu a reusit sa viziteze mare lucru, dar... speranta moare ultima ras
am gasit harta si tot pe site-ul LHA:

Enjoy the view

Relax with a coffee or a bite while you watch the action on the runways.

Here are some of the best places to sit back and enjoy the view:

Terminal 4: AMT, Costa Coffee, the KLM Holideck lounge and many of the gate seating areas.
Terminal 5: There are great views from almost everywhere, but Gordon Ramsay Plane Food and Wagamama are particularly good vantage points.

Heathrow Terminal 5 is our first big step in the transformation of the world's busiest international airport.

You'll also experience world-class shopping and eating, direct transport links and easy wayfinding – all in a spectacular building with panoramic views for miles around.

cool

am marcat si pe unde sunt duty-free sic
Roxanel
Scris: Saturday, November 1, 2008 4:09 PM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
dya wrote:
Nu stiam pe unde sa scriu asa ca am gasit aici....angel
Roxanel imi place tare mult locatia ta de la profil.cool cool cool

Saru-mana, dar asta chiar este strada pe care stau.pupici
Alina
Scris: Saturday, November 1, 2008 7:34 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
Draga mea, dar simplul fapt ca vei fi intr-un astfel de airport nu este suficient???pupici pupici pupici
bulibuli
Scris: Sunday, November 2, 2008 12:25 PM

Alina wrote:
Draga mea, dar simplul fapt ca vei fi intr-un astfel de airport nu este suficient???pupici pupici pupici

Alina, iti dai seama, toata intorsura asta pe care a luat-o viata noastra e chiar mai mult decat am indraznit sa visez, cine s-ar fi gandit vreodata... visam de cand ma stiu sa vad Europa, dar Asia?? o alta cultura, alta civilizatie, alta... lume, nici nu mi-am imaginat vreodata...
Totusi, cand am auzit ca voi fi in Londra pt patru ore m-am gandit WOWWWW...Londra... Tamisa, Big Ben, tare mi-ar fi placut sa o vizitez, dar asta e, vorba ta, macar am sa fiu in Heathrow, despre care doar am citit pana acum love
Alina
Scris: Sunday, November 2, 2008 12:59 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
bulibuli wrote:
...dar asta e, vorba ta, macar am sa fiu in Heathrow, despre care doar am citit pana acum love

img
bulibuli
Scris: Wednesday, November 5, 2008 4:16 PM

Sfefania_Johansson
Scris: Wednesday, November 5, 2008 5:27 PM
Nivel

Inregistrat: 10/24/2007
ca veni vorba de concurs...nu se mai face noiembrie2008??? ca la octombrie deja se incepea votarea luna trecuta pe vremea asta..
shirel
Scris: Tuesday, December 2, 2008 5:55 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Nu stiu daca voi ati vazut dar ieri la noi luna era inconjurata de
Venus si Jupiter.Se spune ca ultima oara cind au aparut impreuna a fost in urma cu 3000 de ani exact la nasterea lui Isus.Am fotografii am sa pun!Ce ciudat si suntem inainte de Craciun! oare scratch
Maria & Mario
Scris: Tuesday, December 2, 2008 6:08 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
shirel wrote:
Venus si Jupiter.Se spune ca ultima oara cind au aparut impreuna a fost in urma cu 3000 de ani exact la nasterea lui Isus.Am fotografii am sa pun!Ce ciudat si suntem inainte de Craciun! oare scratch

:018:
TeosOf
Scris: Tuesday, December 2, 2008 6:20 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/4/2008
Shirel, asteptam pozele cu nerabdare.topai Mai rar o intalnire intre Micul Benefic si Marele Benefic! Am citit ca la noi nu se putea vedea, cel mai bine s-a vazut in Australiahearts
carla
Scris: Tuesday, December 2, 2008 6:22 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/8/2007
shirel wrote:

Aoleu,Shirel mi se ridica parul pe mana!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.