Profil: delia290
Despre
Utilizator: delia290
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Thursday, April 4, 2013
Ultima vizita: Thursday, April 4, 2013 2:45 PM
Numarul de postari: 1
[0.00% din toate postarile / 0.00 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: TOP 3
Postat: Thursday, April 4, 2013 2:31 PM

Din placere cred ca as alege drept specializare:

1.Criminalistica sau Antidrog (de mica mi-au placut filmele politiste si chiar eram hotarata sa urmez aceasta cale, insa am crescut si mi-am multiplicat sentimentele. Desi inca imi place foarte mult, dorinta de a avea o familie unita nu prea se leaga cu aceasta meserie si cu trezitul in miezul noptii {sincer! ce barbat m-ar lasa sa plec in toiul noptii la munca pentru ca am primit un telefon urgentCrazy}NuImiPasa )

2.Geografia, Turismul (mi-as dori sa pun in valoare tara frumoasa pe care o avem, sa stiu ca am vizitat fiecare coltisor si m-am bucurat de peisaje si traditii, dar in acelasi timp sunt fascinata si de alte culturi, asiatice de exemplu si mancarea lor Hilar )cred ca aici ar intra si fotografia,ador sa fac poze in timpul calatoriilor, spre deosebire de al meu care nu-i prea plac pozele NuImiPasa . Dar stiti cum e ... fotograful face poza la alte persoane sau la natura, dar uneori mai vrea si el poze...cine sa i le faca uff

3.din placere as mai face multe, mai nou ma pasioneaza homeopatia, probabil niste cursuri de manichiura; hair stylist si makeup pentru uz personal si daca as sti ca am menire si posibilitatea as alege stiinte politice(cred ca as face reforma totala in cele mai importante domenii din Administratia publica, daca as ajunge suficient de sus), dar momentan just dream on. ras