Decoratiuni de Craciun
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ioana0023
Scris: Tuesday, December 6, 2011 4:26 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/24/2010
felicitari fetelor! newclap
clalina
Scris: Tuesday, December 6, 2011 11:29 PM
Nivel

Inregistrat: 10/25/2010
Multumesc si multumesc inca odata fetelor care m-au votat!iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou pupici pupici pupici pupici pupici computerlove Chiar aveam in plan sa-mi iau o masina de cusut. Acum trebuie sa fac cursuri de croitorie , mi-ar placea sa-i fac Sarei hainute unicat!sic
alimami
Scris: Friday, December 16, 2011 7:59 PM
Nivel

Inregistrat: 11/2/2009
Multumesc tuturor! Cu ajutorul voucherului i-am comandat mamei 2picioruse care ii lipseau si un set special de ace pt material elastic. Ea are masina Brother asa ca numai bine i-a prins cadoul.pupici A ajuns comanda ff repede,deja i-am dat mamei lucrusoarele.
clalina
Scris: Saturday, December 17, 2011 1:09 AM
Nivel

Inregistrat: 10/25/2010
Astazi am fost anuntata de catre sora mea ca a ajuns masina de cusut topai topai topai . Inca odata multumesc tuturor fetelor care m-au votat!iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou
Am sa revin cu poze cand v-a ajunge la mine .iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou
mikaela
Scris: Wednesday, December 21, 2011 6:03 AM
Nivel

Inregistrat: 8/11/2010
AM primit si eu raspuns afirmativ astazi...a ajuns pachetul in Romania la destinatar, care s-a bucurat mult de asa surpriza! EU nu voi avea fotografii ...
Multumesc si un Craciun minunat fetelor dar si organizatorilor ! computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.