Davidutz iubirea noastra
Subiectul anterior · Subiectul urmator
giulia_mamik
Scris: Tuesday, August 2, 2011 12:06 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/22/2010
Ingeras,hai sa asteptam totusi sa vedem ce spune si ecografulras pupici .Inca sa nu ne pronuntam sic .Abia astept sa vedem vineri ce ascunde burtica.Pup cu dragras iloveyou
Anelise
Scris: Tuesday, August 2, 2011 6:43 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Si daca tot s-a deschis lista de pariuri, vrem si noi cu ... fetita! coeur Felicitari pentru noul jurnal! Sarcina cat mai usoara in continuare si multi, multi pupici dulci de la noi! computerlove ... Te-am admirat in fiecare pozica in parte! pupici Esti atat de frumoasa si finuta! love coeur
monica irimia
Scris: Tuesday, August 2, 2011 7:45 AM
Nivel

Inregistrat: 7/3/2010
Daca-mi este permis, pariez si eu ca va fi o fetita scumpa la fel ca si prima. coeur angel
koko2008
Scris: Tuesday, August 2, 2011 8:19 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/11/2009
In sfrasit ti ai luat inima in dinti si ai deschis jurnal. newclap Tare sunt curioasa ce vise ai mai avut hearts Sunte niste frumosi.Aaaa eu pariez ca ai o fetita .Sarcina usoara si iubire maxima iloveyou
ingerash
Scris: Tuesday, August 2, 2011 8:51 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Sunteti adorabile scumpelorcomputerlove iloveyou iloveyou iloveyou lista se lungestedance
Koko am avut doua vise....inainte de-a face testul de sarcina am vist ca ma privea "de sus" un cap de copilas,percepeam ca timpul se oprise,totul era senin in jur,cerul,era vegetatie de un verde superb...semana cu Madalina si Ionut cand erau bebei...par balai,ochi mari albastri si obrajori roziangel coeur A doua zi am facut testul si a iesit cu a doua liniuta rozhearts
Al doilea vis a fost acum 2 saptamani,eram invelita cu o patura sau plapuma(parea usoara) si imi era tare bine,ma "alintam"ras ...pana am tresarit de la o miscare...era si bebe cu mine,ma privea cu niste ochi minunati,admiram perisorul,gurita dragalasa....m-am trezit imediat zambindhearts si totusi cu ciuda ca nu am cautat sa vad ce este,fetita sau baiatclosedtopic

Mela
Scris: Tuesday, August 2, 2011 9:28 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
Ingeras,ce frumos e al doilea vis hearts mie asta imi demonstreaza ca nu e important pentru voi daca e fetita sau baietel angel
pup burtica pupici arati bine,bine asa,graviduta love coeur
Andreea&Ariana
Scris: Tuesday, August 2, 2011 8:30 PM
Nivel

Inregistrat: 3/23/2007
Ingerash si eu cred ca o sa fie fetita ras ....desi sunt sigura ca pentru voi important este sa fie sanatos bebelusul,indiferent de sex computerlove !
Te pup si iti doresc in continuare o sarcina usoara si la termen!pupici pupici pupici
ingerash
Scris: Wednesday, August 3, 2011 8:23 AM
Nivel

Mela,avem si baietel si fetita,iar acest copilas este dorit,indiferent de ce sex poarta.hearts coeur
Multumesciloveyou

Andreea&Ariana,am notat si votul tauras ...asa este important este sa fie sanatos.
Multumesciloveyou

Colindam magazinele sa vedem ce carucior ne-ar place pentru minunea mica.Nu avem pretentii mari,stam la casa,intrarea are doar o treapta si nu voi avea probleme cu ridicatul...zapada nu prea este iarna si il voi folosii fara griji in toate anotimpurile...cel mai important este sa iau un carucior cu prelata de ploaie,care este vitala.

Cateva exemple:

Culoarea va fi in functie de sexul copilului.
Anelise
Scris: Wednesday, August 3, 2011 8:26 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Spor la cumparaturi! pupici Mai sunt 2 zile si aflam si noi ce culoare are burtica. bounce Pe la ce ora esti programata la medic, Ingerash? coeur
ingerash
Scris: Wednesday, August 3, 2011 8:35 AM
Nivel

Anelise wrote:
Spor la cumparaturi! pupici Mai sunt 2 zile si aflam si noi ce culoare are burtica. bounce Pe la ce ora esti programata la medic, Ingerash? coeur

Multumescpupici abia in noiembrie cumparam,deocamdata vizitam magazine.
Da mai sunt 2 zile!Programarea este dimineata la 10:00(ora 12 Ro).dance yes
koko2008
Scris: Wednesday, August 3, 2011 10:37 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/11/2009
Primul imi place pupici
ingerash
Scris: Wednesday, August 3, 2011 11:18 AM
Nivel

koko2008 wrote:
Primul imi place pupici

Are ceva apartethumright pupici
Mela
Scris: Wednesday, August 3, 2011 11:19 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
Ingeras,bafta in alegerea caruciorului majoreta
e ok sa-l luati mai incolo,nu are rost sa va grabiti,si noi l-am cumparat cand eram gravi in 7-8 luni angel
ingerash
Scris: Wednesday, August 3, 2011 11:40 AM
Nivel

Mela,mai bine asa ,poate apare ceva mai avantajos si mai ieftin...pana atunci ne orientam ce fel de carut,patut,lenjerii cu protectie,ce imi trebuie pentru maternitate,hainute,produse pentru bebe,pampers...intr-e timp o sa folosesc ticketele cu reducere la pampers,servetele umede,sampoane,creme bebe.
roxy_oxxy
Scris: Wednesday, August 3, 2011 12:33 PM
Nivel

Inregistrat: 6/11/2008
abia astept sa ne spui ce va fi micul ingerastopai topai topai
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.