Profil: dany_m
Despre
Utilizator: dany_m
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Saturday, November 24, 2007
Ultima vizita: Monday, December 14, 2009 10:12 AM
Numarul de postari: 48
[0.00% din toate postarile / 0.01 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Astrologia orara
Postat: Tuesday, October 21, 2008 5:41 PM
multumesc ingeras, dar nu m-am uitat. te pupic dulce si noroc sa ai in toate.
Postat: Tuesday, October 21, 2008 11:32 AM
ingeras,poti sa imi faci si mie, pe mine ma intereseaza tot ce este legat de viata mea de familie mai precis relatia cu sotul meu. multumesc
Postat: Tuesday, October 14, 2008 12:25 PM
ingeras,mie mi-ai facut astrograma,si ti-am zis ca am probleme cu sotul meu poate ma poti ajuta si pe mine sa-mi spui ceva legat de relatia mea cu sotul vreau sa stiu ce ma asteapa in cintunuare, am o stare de neliniste si imi revin destul de greu. Multumesc anticipat
Subiect: Astrograme pentru mamici si tatici
Postat: Wednesday, August 27, 2008 2:50 PM
ingeras, esti o scumpa , eu in casnicie tot timpul am lasat de la mine in general nu-mi place cearta, dar sa fiu sincera am descoperit ca sotul meu are o amanta de ani de zile si imi este foarte greu sa trec peste toate astea, el imi spune ca aterminat cu ea, dar parca nu mai am incredere este foarte dureros. Te pup dulce si sa-ti dea D-zeu. sanatate.
Postat: Tuesday, August 19, 2008 12:54 PM
Ingeras, iti multumesc frumos eram curioasa la sotul meu ii cam plac femeile si din cauza asta am probleme cu el, si de aia te-am rugat vreau sa stiu la ce sa ma astept pe mai departe. Te pup.
Postat: Monday, August 18, 2008 5:37 PM
ingeras, sigur ca am rabdare, si te inteleg eu mai precis am probleme in casnicie si astea au in ceput din aprilie. te pup
Postat: Monday, August 18, 2008 3:41 PM
ingeras,te rog din suflet sa-mi faci si mie si la barbatul meu, astept cu sufletul la gura.
Postat: Sunday, August 17, 2008 8:44 PM
ingeras, daca se poate as dori si eu am ceva probleme cu sotul si as dori sa stiu la ce sa ma mai astept din partea lui.
nascuta la 09.12.1969 satu mare ,ora 22 asa cred
si sotul 30.03.1970 jud.SM si el tot seara este nascut dupa 21
te rog ingeras
Subiect: Dialog pe teme astrologice
Postat: Wednesday, July 9, 2008 9:54 PM
inger te pricepi si la astrograme ?
Subiect: Fazan XI
Postat: Monday, April 14, 2008 4:03 PM
ulcior