CURSURI EUROCOR
Subiectul anterior · Subiectul urmator
alina_nicoleta
Scris: Friday, September 12, 2008 8:11 AM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 2/9/2008
A facut cineva vreun curs prin eurocor?Te ajuta la ceva sau sunt bani aruncati aiurea?Eu as vrea sa fac un curs de design interior,dar cam stau in dubii.
Kiki
Scris: Friday, September 12, 2008 10:59 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Eu am facut 2 cursuri, unul de marketing si unul de engleza. Acum vreau sa-mi iau unul de italiana.
Fratele meu a facut unul de franceza si cumnata unul de pc.
Eu am fost multumita, dar cumnata si fratele nu au ajuns sa termine, le-au abandonat pe parcurs. duel
alina_nicoleta
Scris: Friday, September 12, 2008 11:21 AM
Nivel

Eu am facut 2 cursuri, unul de marketing si unul de engleza. Acum vreau sa-mi iau unul de italiana.
Fratele meu a facut unul de franceza si cumnata unul de pc.
Eu am fost multumita, dar cumnata si fratele nu au ajuns sa termine, le-au abandonat pe parcurs.

Le-ai facut pt tine sau ca sa te poti angaja undeva in domeniu?Daca vrei sa te angajezi undeva sunt luate in calcul diplomele?Cursurile sunt bine structurate?
Kiki
Scris: Friday, September 12, 2008 11:32 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Pentru mine le-am facut. Erau foarte bine structurate.
ma mai tenteaza cateva cursuri de la ei, dar costa cam mult sa iei toate pachetele o data, ca in rest nu stau dupa ei sa imi trimita 1 pachet, doua, pe luna.
ingerash
Scris: Friday, September 12, 2008 10:28 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Eu am facut cursuri la eimajoreta majoreta majoreta .Design vestimentar,Astrologia si Cosmeticafirstprize
alina_nicoleta
Scris: Saturday, September 13, 2008 8:35 AM
Nivel

inger7 wrote:
Eu am facut cursuri la eimajoreta majoreta majoreta .Design vestimentar,Astrologia si Cosmeticafirstprize

Si ai fost multumita?Te-au ajutat la ceva cursurile,am vrut si eu sa fac intr-un timp creatie vestimentara.Acum dupa ce ai facut cursul de creatie stii sa croiesti orice?
Maria & Mario
Scris: Saturday, September 13, 2008 4:30 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Am facut si eu la ei Engleza modul 1 si 2 si computere, asta acum 10 ani ! ras , nu m-au ajutat diplomele ca atare nicaieri, le-am facut pentru mine , cand eram la facultate ! pupici
ingerash
Scris: Saturday, September 13, 2008 10:24 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
alina_nicoleta wrote:

Si ai fost multumita?Te-au ajutat la ceva cursurile,am vrut si eu sa fac intr-un timp creatie vestimentara.Acum dupa ce ai facut cursul de creatie stii sa croiesti orice?

Diplomele nu-mi folosesc aici,aici lucrez in domeniul farmaceutic,ambalat teste de sarcina,aparate de tensiune;dar am prins o binemeritata experienta dance dance dance ,am invatat sa croiesc ,chiar i-am facut Madalinei un costumas.Este la topicul de ...costume de carnavalras
Anelise
Scris: Sunday, February 14, 2010 6:51 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Fetele, si eu am avut tentative de-a lungul timpului cu Eurocor-ul. sic Acum m-am decis! Vreau sa fac cursul de limba engleza in afaceri si am vazut ca dupa testarea finala se mai poate face un curs de o saptamana la Bucuresti cu 2 testari la sfarsit (grila si oral) si primesti si o diploma de la Ministerul Muncii. thumright Sper sa fac o alegere buna! angel ... A mai facut cineva de curand vreun curs la Eurocor?
ady20079
Scris: Monday, February 15, 2010 11:15 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
As dori sa cumpar niste cursuri de Photoshop/InDesign/Coreldraw de la Eurocor, intrebari:

Merita sa le cumpar cursurile ? Am doar 17 ani si ma gandesc sa merg mai departe la facultate pe aceasta latura.

Locuiesc in Cluj si am inteles ca pentru diploma acreditata de Ministerul Educatiei e nevoie de examinarea fata in fata, se poate face in Cluj-Npoca aceasta examinare ?

Nu gasesc alte cursuri pentru Photoshop in Cluj-Napoca, va intreb merita aceste cursuri prin corespondenta ?

Daca a cumparat cineva cursuri din acest domeniu va rog sa imi spuneti sau oricine a mai cumparat cursuri de la Eurocor.

Daca nu am liceul terminat si bacul luat inca, pot primi diploma ?
TeosOf
Scris: Tuesday, February 16, 2010 11:58 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/4/2008
Cred ca poti primi diploma, chiar daca nu ai liceul terminat. N-am vazut sa existe aceasta conditie.
Dar acum, tu ce vrei, sa primesti diploma aceasta sau sa stii Photoshop, InDesign, Corel? Nu stiu cum sunt aceste cursuri de la Eurocor, dar stiu ca dureaza cam mult. Mie, chiar si 6 luni mi se pare mult pt a obtine o diploma pt aceste cursuri.
De ce nu iti iei cartile care au aparut la Teora, facute chiar de Adobe? Cred ca iesi si mai ieftin, iar explicatiile sunt pt oricine vrea sa invete aceste programe.
Si inca ceva, ai gasit vreo facultate in RO, la care se studiaza pe aceasta latura - Photoshop, InDesign...?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.