Cumparaturi online - siteuri din afara tarii
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Fluturas
Scris: Tuesday, May 18, 2010 9:28 AM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
www.maxbebe.ro
ati comandat careva de pe site-ul asta?.este din romania si m-ar interesa mult ca am vazut niste rochite superbe si vreau sa stiu cum sunt.in plus de asta cand comand nu am optiunea de a alege marimea si asta ma pune pe ganduri.le-am scris un email,acçstept raspunsul lor,dar m-ar interesa si o alta parere
Anelise
Scris: Friday, May 28, 2010 12:07 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Da, am primit coletul de la Otto, dar doar o parte din produse, deci probabil voi mai primi unul. 3 saptamani vad ca a durat. Nu sunt super incantata, dar nu as putea spune de ce! 2 tricouri, o rochie si un tricou pentru sot. Sunt curioasa el ce parere are pentru ca e mai pretentios ca mine! oare Oricum, cred ca am postat gresit aici ca nu e site din afara tarii. scratch
nina_lupu
Scris: Monday, June 21, 2010 10:43 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Daca toriti sa faceti cumparaturi in SUA, este farte usor. Eu intotdeauna utilizez serviciul gratuit de la Viaddress.com pentru a face cumparaturi din Statele Unite deoarece acestea ofera o adresa virtuala gratuita in SUA , astfel incat sa poti face cumparaturi de la orice comerciant din Statele Unite ale Americii sau de la orice vanzator online din America, Viaddress iti aduce acasa pachetele.

Inregistrarea pe pe http://www.viaddress.com este gratuita. Veti primi un e-mail cu adresa dvs. SUA instantaneu. Puteti, de asemenea, sa cumparati produsele dorite fara comision în cazul în care vanzatorul din SUA nu accepta carti de credit internationale. Este foarte util! Puteti verifica: http://www.viaddress.com
mommy
Scris: Thursday, July 22, 2010 10:15 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/18/2006
Liz wrote:
Da, am primit coletul de la Otto, dar doar o parte din produse, deci probabil voi mai primi unul. 3 saptamani vad ca a durat. Nu sunt super incantata, dar nu as putea spune de ce! 2 tricouri, o rochie si un tricou pentru sot. Sunt curioasa el ce parere are pentru ca e mai pretentios ca mine! oare Oricum, cred ca am postat gresit aici ca nu e site din afara tarii. scratch

Cum e, Liz, ai fost multumita de Otto pana la urma? Cum e rochia? Calitatea e buna? Multumesc! pupici
Anelise
Scris: Thursday, July 22, 2010 11:49 PM
Nivel

Miru wrote:

Cum e, Liz, ai fost multumita de Otto pana la urma? Cum e rochia? Calitatea e buna? Multumesc! pupici

Miru pupici, lucrusoarele sunt frumoase, dar livrarea lor lasa foarte mult de dorit. Am comandat 7 produse in prima faza. Dupa 3 saptamani au venit 4, dupa inca 2 saptamani iarasi unul, asa ca am lasat-o balta. Sotul a fost foarte incantat de calitatea tricourilor (el e ceva mai pretentios), dar ... dureaza mult prea mult. pale
mommy
Scris: Friday, July 23, 2010 10:08 AM
Nivel

Inregistrat: 11/18/2006
Multumesc, Liz! Si la Quelle la fel e...
oanajeanne
Scris: Wednesday, February 16, 2011 9:03 AM

delfinasa
Scris: Wednesday, February 16, 2011 2:48 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/13/2006
Esti sigura ca vrei sa platesti dublu doar pt transportul in RO? Kmart e in US si taxele postale nu-s tocmai ieftine pt Europa. S-ar putea sa ajungi la un total de peste 50$ pt. jucaria asta de 20$.
Tinna07
Scris: Tuesday, May 17, 2011 8:41 AM

Liz, bine ca ne-ai spus de cei de la Otto, pentru ca voiam sa imi comand si eu ceva de la ei. Se pare ca tot la site-ul meu de "suflet" o sa raman( www.hainedama.ro ), pe care vi-l recomand si voua pentru ca n-am avut niciodata probleme cu el!hearts
kali
Scris: Tuesday, May 17, 2011 11:29 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Liz wrote:
Nu stiu daca se incadreaza aici, dar de la Otto a cumparat cineva? angel

Mey, suna careva de la Otto dupa plasarea unei comenzi? Sau te iau prin surprindere direct cu coletul?
Am comandat vreo 3 rochite de fetite si... nu-mi apare comanda daca intru in contul de pe site, insa am primit mail de confirmare. Nu stiu daca s-a inregistrat undeva si ce urmeaza sa se intample....sorry1
Anelise
Scris: Tuesday, May 17, 2011 11:41 AM
Nivel

Kali, nu te suna nimeni! Astepti cand te vor suna cei de la curierat sa ridici pachetele. Si ai de asteptat, din pacate! alcool Ti-am spus, eu nu mai comand in veci de la ei. Nu mi se par seriosi. Adica eu ca sa ma imbrac in niste tricouri vara cred ca ar trebui sa le comand cu vreo 3 luni inainte. Pup! pupici
kali
Scris: Tuesday, May 17, 2011 11:51 AM
Nivel

Liz wrote:
Kali, nu te suna nimeni! Astepti cand te vor suna cei de la curierat sa ridici pachetele. Si ai de asteptat, din pacate! alcool Ti-am spus, eu nu mai comand in veci de la ei. Nu mi se par seriosi. Adica eu ca sa ma imbrac in niste tricouri vara cred ca ar trebui sa le comand cu vreo 3 luni inainte. Pup! pupici

Merciciloveyou
Eu uitasem experienta ta cu ei si le-am scapat o comanda. Nu e mare lucru, ca oricum am luat rochitele mai mari pentru ca nu au marimea 110-116 ( ci doar 104-110 si 116-122 ), ceea ce inseamna ca vor fi mari... cred... atata vreme cat Alexia e cam de 113 cm.
Asa ca ii vor veni mai bine la anu'. Insa sunt curioasa de calitate... pe site par taaare frumusele!
Vedem...
Pup!pupici
Anelise
Scris: Tuesday, May 17, 2011 11:55 AM
Nivel

Sa le poarte cu drag! Astept impresii dupa! pupici ... Calitatea e buna! Mie mi-au placut! thumright Timpul de livrare ma termina pe mine.
serarg
Scris: Tuesday, May 17, 2011 9:32 PM
Nivel

Inregistrat: 9/10/2010
kali
Scris: Wednesday, June 15, 2011 1:13 PM
Nivel

Dap... revin.
Am primit coletul pe 7 iunie, deci s-au miscat repede.
Nu mi-au trimis rochia cu Hello Kittyguns- tocmai cea pentru care am plasat comanda.rambo
De restul de rochite nu sunt foarte incantata. Arata mult mai bine pe site... da' sa spunem ca sunt ok pentru alergat prin parc.
Nu sunt incantata deci nu mai comand.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.