Cum stati cu...nervii?

Options Cum stati cu...nervii?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
taki
Postat: Saturday, July 29, 2006 10:16 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
Rauuuuuuuuuu...nervi e putin spus.

Nu am inchis un ochi azi noapte...numai sunete de motoare si masini de cursa am in creieri.banghead
miraa
Postat: Saturday, July 29, 2006 10:33 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/16/2006
Postari: 1390
Locatia: iasi
zilele astea am fost si sunt suparata si nervoasa,dar culmea nu-mi descarc nervii pe minu el m-a mai urlat aiurea,dar s-a potolit...in fine...o sa treaca si astauff
taki
Postat: Saturday, July 29, 2006 11:07 AM

Ma mai enervez ca de fiecare data cand ma uit pe forum la un subiect, ca sa ma intorc inapoi nu pot ca nu am butonul back pe toolbar banghead banghead banghead ....si, uite asa, trebuie sa fac 50 de mi de manevre ca sa pot scrie si eu cate ceva.
stele_pe_cer
Postat: Saturday, July 29, 2006 1:37 PM

Nivel: Senior

Postari: 6678
taki wrote:
Ma mai enervez ca de fiecare data cand ma uit pe forum la un subiect, ca sa ma intorc inapoi nu pot ca nu am butonul back pe toolbar banghead banghead banghead ....si, uite asa, trebuie sa fac 50 de mi de manevre ca sa pot scrie si eu cate ceva.

Scrie la lectii de calculator, poate te ajuta Adriana, tzepii sau sotul Alinei...sau, fireste, oricine altcineva....eu ama vut o problema similara, dar din cauza faptului ca s-a jucat Matei putin cu mouse-ul si nu mai aveam nici eu toolbar-ul, dar Back-ul il aveam...nu mai puteam tasta www.-ul, atat...dar am remediat problema kemand un prieten mai priceputsic ...
Mirandolina
Postat: Saturday, July 29, 2006 3:09 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 2/12/2006
Postari: 543
taki wrote:

Taki, cauta in help Back button sa vezi pe unde se afla si ce trebuie sa faci ca sa-l pui in toolbar. Asa patisem eu la calculatorul socrului meu. Nu aveam Back button si l-am tot cautat si degeaba, pentru ca avea o versiune mai veche de Opera.
AdrianaC
Postat: Saturday, July 29, 2006 6:43 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Postari: 17799
Locatia: Bucuresti
taki wrote:

Taki, daca intri cu Internet Explorer, ai in meniuri sus View -> Toolbars, Customize si iti apare fereastra pe care am atasat-o eu. Cauti butonul in partea din stanga si ii dai Add, apoi Close.

Spune-mi daca iti iese.

AdrianaC attached the following image(s):
capt1.gif

taki
Postat: Saturday, July 29, 2006 6:56 PM

Fetelor va multumesc, o sa mai incerc acum, dar am o problema CITIREA in lb japoneza. plans plans plans
taki
Postat: Saturday, July 29, 2006 6:58 PM

AdrianaC wrote:

Taki, daca intri cu Internet Explorer, ai in meniuri sus View -> Toolbars, Customize si iti apare fereastra pe care am atasat-o eu. Cauti butonul in partea din stanga si ii dai Add, apoi Close.

Spune-mi daca iti iese.

Daca ai putea sa-mi spui Toolbars in paranteza ce litera are? ca altfel nu inteleg.
taki
Postat: Saturday, July 29, 2006 7:01 PM

Am gasit, dar nu este butonul back in lista.uff
AdrianaC
Postat: Sunday, July 30, 2006 7:20 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Postari: 17799
Locatia: Bucuresti
Trebuie sa fie, ai dat cu scroll-ul in jos?

dDaca nu, ia cauta-l in partea dreapta, ca poate e selectat ca sa fie afisat, dar ai tras de el si nu se mai vede.

Daca nu vrea nici asa, da si tu din meniu pe view (este al 3-lea - primul e File, apoi Edit, apoi View), apoi pe primul din lista care se deschide - adica toolbars, apoi verifica daca primul din lista care se deschide e bifat, adica Standard buttons.
vali
Postat: Sunday, July 30, 2006 7:41 PM
Nivel: Guest

Postari: 5
In privinta nervilor ma declar invinsa, cum nu sunt adepta corectiei vizice decat in legitima aparareras , trec pe rand, de la tenor, bass si bariton, evident degeaba, ca nu am sanse, dar norocul meu e ca nu-i tine mult si cand ma gandesc, ca motto-ul meu era:''important este sa nu ne enervam''mos
acum zic asa:''lasa ca poate maine sunt mai cuminti'' il includ si pe sot uff
Miri
Postat: Thursday, May 24, 2007 6:57 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Mamici de pitici, cum mai stai cu nervii?ras
Eu aseara am crezut ca explodez, cand am vazut-o pe Sara inconjurata de toata hartia igienica de la o rola....Plus ca acelasi lucru il facuse si cu doua zile inainte si i-am explicat ca "nu se face asa, ca se infunda wc-ul"!
Aseara i-am dat doua peste manutze si am lasat-o in camera, pana am reusit eu sa adun de pe jos.uff
delfinasa
Postat: Thursday, May 24, 2007 7:09 AM

Nivel: Senior

Postari: 6852
Locatia: pe-aici
Incepe serialul "Sara bombonica atomica" ras...fii calma, mami, atata timp cat nu umbla la prize (inca banghead -sa dea capacele la o parte sa bage incarcatorul de mobil sau ce gaseste) si nu da foc la casa, eu zic ca e inca cumintica nervi nervi nervi...si ca sa raspund la cum stau cu nervii: :105: :105: :105: :105: :105: :105: :105: :003:
Miri
Postat: Thursday, May 24, 2007 1:54 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Mihaela, chiar citisem la topicul de "traznai..." ce face Karinutza!hohot
Stai linistita, a descoperit prizele, de cate ori isi aminteste mestereste sa bage vreun stecher in ele....ras
Nu pot sa o scap din ochi 5 secunde!Azi, dupa ce ne-am intors de la plimbare, am lasat-o pe oli si m-am dus dupa servetel....ea se ridicase deja(in 2 secunde!) si se spala pe maini in wc!uff uff uff
Maria & Mario
Postat: Thursday, May 24, 2007 2:59 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Si eu sunt cu nervii la pamant. E frustrant si .... ma simt depasita de situatie ! Maria nu mai asculta afara , tipa , fuge de langa mine ( ea crede ca ne jucam ) , plange pana la isterie dupa anumite lucruri din magazine ( ex : azi - sandale de copil ) . Nu mai vrea sa doarma ziua ( ieri deloc, azi inca ma mai chinui ) . Nu stiu ce sa mai fac sa ma linistesc ! Nu mai am chef sa fac nimik in casa , ca ma ia groaza sa ii intorc spatele si sa descopar cine stie ce boacana. Ex : a desfacut o placa de faiantza de la arcada semineului ..... care era chiar frumoasa..... A varsat un bol cu cereale si le-a imprastiat peste tot , apoi un castron cu popcorn...... Usa de la living nu mai sta inchisa ca ajunge la clanta si urca scarile .... le coboara ... spre ingrijorarea mea ! Nu mai continuu, ca dau in depresie ! closedtopic
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed