Cum sa schimbi copilul de pampers in public

Options Cum sa schimbi copilul de pampers in public
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AdrianaC
Postat: Friday, April 4, 2008 12:09 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17791
Locatia: Bucuresti
Cum sa schimbi copilul de pampers in public, cand nu ai un loc special amenajat
ingerash
Postat: Friday, April 4, 2008 12:13 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Am facut asa ceva,in carucior si in masinaras
mamica23
Postat: Friday, April 4, 2008 12:19 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/21/2008
Postari: 3402
Locatia: turda
E foarte utilcool
Cea cu bancheta din spate a masinii am probat-o si noi.In mol-uri,cele mari,(polus,iulius mol) au la toaleta ,un separeu care se numeste MAMA SI COPILUL thumright thumright thumright,mi se pare extraordinar,si intodeauna e curat.
Sfefania_Johansson
Postat: Friday, April 4, 2008 12:19 PM

Intrat: 10/24/2007
Postari: 2267
Locatia: Suedia
eu am schimbat-o pe Jacquie in baia unui restaurant unde nu aveau masa de infasat..pe pult..am geanta de oras a bebelui..pe care am cumparat-o cu tot cu o salteluta de infasat..dar pun si prosopel deasupra..in rest, am totul la mine..scutece, pudra, servetele umede, un rand de haine de schimb..ce poate fi mai usor??
sic pupici pupici flowers
georgy_adinutza
Postat: Friday, April 4, 2008 1:27 PM

Intrat: 3/2/2006
Postari: 3065
In masina am schimbat-o si eu , in rest inca nu a fost nevoie ca nu plecam ptr multe ore de acasa si punem unul cand plecam , il scimbam cand ajungem acasa ....dar sunt sigura ca daca va fi nevoie vreodata voi gasi o metoda indiferent de locul in care ma aflu , nu ? ,,....ca vb aia "romanul este inventiv "...pupici pupici pupici ras
Sfefania_Johansson
Postat: Friday, April 4, 2008 3:52 PM

Intrat: 10/24/2007
Postari: 2267
Locatia: Suedia
hai sa zic cu exactitate..Jacquie are 2 luni jumatate..primele 2 saptamani nu am iesit..apoi am iesit doar prin padure cu ea urmatoarea saptamana..dar de atunci mergem peste tot..si am apucat sa o schimb prin "straini" de 8 ori..
Roxie
Postat: Friday, April 4, 2008 9:54 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 8/1/2007
Postari: 636
I-am schimbat in masina, in carucior, i-am schimbat si in parc pe iarba. Am avut la mine un baby underpad, servetele umede, nu a fost nici o problema. Mai putin ma intereseaza daca se holbeaza cineva la mine, sa fie sanatosi. Sotul e si mai talentat: reuseste sa ii schimbe in toaletele restaurantelor si mallurilor fara sa ii intinda la orizontal, inca de cand stau in picioare. cool Cand ne aflam intr-o astfel de situatie, eu nu ma bag, il las pe el.
mihaela75
Postat: Friday, April 4, 2008 10:13 PM

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Totul e sa fii bine echipat,eu tin in ( iar m-am blocat , cum sa zic la " diaperbag" nervi ,geanta de scutece scratch ?),deci in geanta : salteluta impermeabila ,servetele de fundic, crema de fundic, scutece bineinteles,o pereche de pantalonasi in caz ca kkliciul iese pe alaturi ras .Pe Daria o scimb din picioare, o schimb si din mers chitara
ingerash
Postat: Friday, April 4, 2008 10:26 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
mihaela75 wrote:
Totul e sa fii bine echipat,eu tin in ( iar m-am blocat , cum sa zic la " diaperbag" nervi ,geanta de scutece scratch ?),deci in geanta : salteluta impermeabila ,servetele de fundic, crema de fundic, scutece bineinteles,o pereche de pantalonasi in caz ca kkliciul iese pe alaturi ras .Pe Daria o scimb din picioare, o schimb si din mers chitara

O mamica pregatita si expertabravo bravo bravo
Sotul rade cand vede ca imi iau la mine si hainute de schimb pentru copiihohot hohot hohot ,imi zice " sa nu mai suflu in iaurt"hohot hohot hohot .Sa intamplat sa duc copii in parc si se murdareau,odata schimbati puteam merge la cofetarieras flowers
Fluturas
Postat: Friday, April 4, 2008 10:41 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9778
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
mamaaaa,cati pampersi am schimbat si noi printre "straini".in asta sunt mai nesimtita,unde simteam ca are copilul kk,acolo il schimbam.l-am schimbat si in masina(pe bancheta,in portbagaj),si in carucior,si in parc pe banca,si la mine pe picioare,chiar si pe wc public(cu capacul inchis,pus ceva pe capac si copilul pe spate).nu imi pasa daca sunt zeci de oameni in jurul meu,atunci cand stiu ca trebuie schimbat copilul
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed