Cum sa luam permisul...
Subiectul anterior · Subiectul urmator
liana
Scris: Tuesday, November 4, 2008 3:07 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Multumesc KiKi pentru incurajari.
Imi voi lua la revedere de la voi pt. ca trebuie sa plec acasa.
Urati-mi bafta.pale thankyou
Ely
Scris: Tuesday, November 4, 2008 4:30 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2006
dya wrote:
Ely dar reclamatie nu ai unde sa faci? Vaaiii cred ca as scoate flacari catre ei....disputa1 disputa1 disputa1

Dya am fost pentru a face si o cerere catre director ,dar a venit o doamna supervisorul lor care avea un zambet pe fata si care ne-a spus cu o asa seninatate ca si daca facem cerere o sa avem acelasi raspuns ca totul merge greu si sa asteptam am insistat sa si platim undeva o taxa de urgenta si ni s-a spus ca nu exista la urgenta si culmea era atat de uimita cum la noi sa se elibereze atat de repede permisul.uff

Liana prin cate tari am trecut realizez ca"padure fara uscaturi nu exista". angel
sousourel
Scris: Wednesday, November 5, 2008 2:34 PM
Nivel

Inregistrat: 2/18/2006
Eu am maaare noroc...cel putin am avut pana acum:018: Domnii soferi au stat foarte rabdatori minute in sir sa scot eu masina din parcare, ba chiar ma dirijau si cei care nu au putut sa mai asiste:018: , au intors si au plecat fara niciun comentariuyes

SUNT NENOROCIRE cand e vorba de manevre, dar ce pot sa fac decat sa tot exersez pe rabdarea celorlalti!hohot Fetelor, bafta la condus, voua si miecoeur ras !
Miri
Scris: Saturday, November 8, 2008 8:45 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Bafta multa si tie, Sousourel!computerlove
Alina
Scris: Sunday, November 9, 2008 10:12 AM
Nivel

Inregistrat: 3/27/2006
sousourel wrote:
Fetelor, bafta la condus...

Eu cred ca ma las de sportul asta. plans plans plans

Bafta, fetelor!!
sousourel
Scris: Sunday, November 9, 2008 2:48 PM
Nivel

Alina wrote:

Eu cred ca ma las de sportul asta. plans plans plans
uff ... sper ca nu s-a intamplat nimic gravscratch
Alina
Scris: Sunday, November 9, 2008 8:06 PM
Nivel

sousourel wrote:
uff ... sper ca nu s-a intamplat nimic gravscratch

Nu, nu s-a intamplat nimic. Doar ca mi-a expirat, dar nu cred sa ma mai urc la volan, trafic infernal... mi-am schimbat statutul de cand am luat permisul... acum sunt mama a doi copii si nu risc sa ma urc la volan cu ei in masina, nu ma simt in stare si-mi vad de lungul nasului.:018:
sousourel
Scris: Sunday, November 9, 2008 9:34 PM
Nivel

Te inteleg..ooooo...prea bineuff Eu inca tremur ca toate alea cand sui la volan, Victor e in scaunelul lui si ii turuie gurita intr-una...si totusi nu am trafic nu stiu cat de incarcatuff
kali
Scris: Sunday, November 9, 2008 9:51 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Mie mi-au trecut emotiile; acum mi se pare foarte comod sa ma deplasez cu copilul dupa mine, sa fac cumparaturi (chiar daca deocamdata nu le pot cara pana in casa)... si mi se pare si convenabil pentru ca nu trebuie sa ma imbrac foarte gros chiar daca e frig afara.
Enervanti sunt binevoitorii care ma intreaba daca mai pot conduce (de parca as tine burta pe volan) si ma sfatuiesc sa nu ma mai urc in vreo masina pana nasc, de frica accidentelor (si eu cu ce sa ma deplasez, cu avionul?).
Alexia e cuminte in scaun, cu traficul nu am probleme, incidente=0... deci se cheama ca-s soferita, de acum.sofer
Kiki
Scris: Sunday, November 9, 2008 9:55 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Mada, te vei obisnui in timp. ras Eu cand trebuia sa plec dimineata de acasa ma rugam asa: sa n-am vreo rampa de urcat sau sa prind aglomeratie pe undeva. Cand plecam de la serviciu, cam cu un sfert de ora inainte, mi se punea un nod in gat si ma intrebam daca pot lasa masina la serviciu si sa o iau maine...hohot hohot hohot
Nu mai zic cum eram cand era si Dav in masina si ba vroia una, ba vroia alta cand eram la volan.
Dar, a trecut timpul si m-am obisnuit. Dav e acum intelegator, i-am servit o minciunica, ca daca nu ma lasa sa conduc bine si nu sta cuminte in scaunel cu centura, imi ia nenea politaiul carnetul si nu ne mai putem plimba cu masina, ca fara carnet nu se poate. Asa ca isi vede de treaba in scaunul lui, doar daca scapa cate ceva pe jos mai miauna, dar asteapta pana la semafor sau pana acasa, in functie de urgenta.
Cu emotiile am rezolvat, nu mai am. Dar a durat ceva timp. A, si acum nu-mi mai e frica de urcatul in rampa sau de aglomeratie. topai topai topai topai topai
Alinush, ti-ar fi mai usor cu masina, dar tu stii mai bine! pupici
danab
Scris: Monday, November 10, 2008 11:18 AM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
Si eu ma intreb acum de ce am asteptat atat sa iau carnetul, ca imi place la nebunie sa conduc. Testul cel mare l-am dat chiar anul asta la Brasov, unde a trebuit sa conduc eu intre Rasnov si Brasov, prin Brasov, pana la Predeal, Sinaia, Bran, si am mers si cu 110 km/h yes (amenzi inca nu am primit, si cica le ia cam doua luni pana vine acasa o scrisoaretopai ).
Merg cu Miru la cumparaturi, mai maraie si ea ca vrea bombonele, ca vrea apa, ca vrea sa "conduca" si ea de tetiera scaunului din fata si nu ajunge, dar rezolvam la semafor, unde asteptam "velde".
Oana, si eu astept sa vad cum e cu burtica la volan, asta e curiozitatea mea cea mare acum ras iloveyou
Spor la condus mamicilor si curaj celor care inca se temmajoreta hearts
Alina
Scris: Monday, November 10, 2008 2:54 PM
Nivel

Kiki wrote:
Alinush, ti-ar fi mai usor cu masina, dar tu stii mai bine! pupici

Sigur ca mi-ar fi mai usor, dar deocamdata zic pas. sorry1
sousourel
Scris: Friday, November 21, 2008 5:24 PM
Nivel

Kiki wrote:
Mada, te vei obisnui in timp. ras Eu cand trebuia sa plec dimineata de acasa ma rugam asa: sa n-am vreo rampa de urcat sau sa prind aglomeratie pe undeva. Cand plecam de la serviciu, cam cu un sfert de ora inainte, mi se punea un nod in gat si ma intrebam daca pot lasa masina la serviciu si sa o iau maine...hohot hohot hohot
....hohot hohot hohot ...rad ca nebuna...dar sa stii ca nu esti departe de adevar. Cine ma vede pe drum...imi fac cruce si zic amin la fiecare depasire, curba, rampa, parcarehohot Si nu plec de pe loc pana nu ma rog sa ajung cu bine. Deja stie si Victor: Doamne ajuta-ne sa ajungem cu bine. Amin!
Kiki
Scris: Friday, November 21, 2008 5:40 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
sousourel wrote:
....hohot hohot hohot ...rad ca nebuna...dar sa stii ca nu esti departe de adevar. Cine ma vede pe drum...imi fac cruce si zic amin la fiecare depasire, curba, rampa, parcarehohot Si nu plec de pe loc pana nu ma rog sa ajung cu bine. Deja stie si Victor: Doamne ajuta-ne sa ajungem cu bine. Amin!

hohot hohot hohot Dragu' de el, ce simpatic trebuie sa fie! love
sousourel
Scris: Friday, November 21, 2008 6:50 PM
Nivel

Kiki wrote:

hohot hohot hohot Dragu' de el, ce simpatic trebuie sa fie! love
ras

PS: mami, ai bagat masina in sant? mami, ai lovit masina?
raspunsuri: nu mami, ai auzit tu..., ai vazut tu...?
Victor: tu nu ai auzit/ vazut?sorry1 , mori de ras, nu alta.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.