Chestionar intrebare: Cum ati gasit forumul 7 PiTiCi?
Alegere Voturi Statistici
Mi-a fost recomandat de un membru al forumului 43 35%
Cautand ceva cu Google 73 60%
Altfel 4 3%

Cum ati gasit forumul 7 PiTiCi?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
oana_nicole
Scris: Saturday, September 23, 2006 9:11 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/14/2006
Kmy, iti intoarcem pupicii inzecit. pupici pupici pupici pupici pupici
Anaida
Scris: Saturday, September 23, 2006 9:14 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/12/2006
Fetelor, sunteti toate binevenite pe forum! Chiar daca suntem cateva care ne cunoastem de mai multa vreme, oricand avem nevoie de prieteni noi!
Miri
Scris: Saturday, September 23, 2006 9:47 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Kmy, ma bucur ca iti place la noi si ca ai decis sa ramii!cool
delfinasa
Scris: Saturday, September 23, 2006 10:19 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
welcome kmysalut
AdrianaC
Scris: Saturday, September 23, 2006 10:26 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Anca, nu te jena, stai relaxata, aici esti in familie pupici

Kmy, nu stiu cat de mult vom putea sa te ajutam efectiv, dar sunt convinsa ca vei gasi aici intotdeauna prietene (chiar si virtuale) care sa fie alaturi de tine macar cu un gand si o vorba buna, si pe cat posibil si cu informatii utile.

Inca o data vreau sa urez bun venit tuturor celor care s-au decis sa se inscrie pe acest forum si sa ii invit sa indrazneasca sa si posteze subiecte noi sau sa raspunda la subiecte existente.

Ca sa citesti ce se scrie nu e necesara inscrierea pe forum, se poate face acest lucru si ca Guest. Daca totusi v-ati inscris, va invit sa ne cunoastem mai bine !

Pupici mamici si viitoare mamici, doamne si domnisoare ! Salutare domni (daca avem printre noi si domni, ca parca erau vreo 2-3 la un moment dat ) !pupici
Ely
Scris: Sunday, September 24, 2006 2:15 PM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2006
Kmy bun venit in clubul nostrupupici

Mie mi-a fost recomandat de Taty si ii multumesc pupici ca aici am gasit mamicile de pe vremea cand eram graviduteras
mihaela75
Scris: Monday, September 25, 2006 1:41 AM
Nivel

Inregistrat: 2/22/2006
Kmy wrote:
M-am inscris pentru ca aici simt ca am gasit niste prietene care pot sa-mi dea sfaturi fara sa ma judece,

Cum sa te judece...ce, noi suntem mai breze?Avem si noi pacatele noastreras Wellcome in the clubhainoroc
misha
Scris: Monday, September 25, 2006 7:46 AM
Nivel

Inregistrat: 3/12/2006
Kmy wrote:
Eu cautam raspunsuri, dupa ce am pierdut o sarcina.cry V-am gasit cu google si aici am ramas. M-am inscris pentru ca aici simt ca am gasit niste prietene care pot sa-mi dea sfaturi fara sa ma judece, prietene care imi aduc zambetul pe buze si ma fac sa nu ma mai simt trista si nefericita. Ma bucur ca existati.yes
Cred ca trebuie sa puneti o atentionare pentru toti cei care va viziteaza, "Atentie , acest forum produce dependenta!"ras ras ras
bravo bravo bravo bravo bravo pentru toate cele care au avut ideea de a infiinta acest forum.firstprize cool
pupici pupici pupici pupici pupici pentru toate mamicile si toti puiutii care sunteti pe aiciyes

Kmy, itit urez si eu bine ai venit, desi cu intarziere...ce mult ma bucur ca familia 7 pitici e atat de bine vazutadance
taki
Scris: Monday, September 25, 2006 10:04 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/13/2006
g_nicoleta2000 wrote:
Mie mi-a spus un membru despre surpriza Adrianei. Eram asa de bucuroasa ca v-am regasit... Sunteti asa de dragi inimii mele....pupici

Subscriu! ras
Cris-DL
Scris: Thursday, October 5, 2006 12:04 PM
Nivel

Inregistrat: 10/4/2006
Mie mi-a spus o draguta mamica de David sarbatoare careia ii multumesc pupici
Kiki
Scris: Thursday, October 5, 2006 12:06 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
cris22tyna wrote:
Mie mi-a spus o draguta mamica de David sarbatoare careia ii multumesc pupici

Cu placere. Pacat ca nu s-a intamplat mai devreme. banghead dar chiar nu mi-a trecut prin cap. bataus
Cris-DL
Scris: Thursday, October 5, 2006 12:38 PM
Nivel

Kiki wrote:

Cu placere. Pacat ca nu s-a intamplat mai devreme. banghead dar chiar nu mi-a trecut prin cap. bataus

e bine si mai tarziu, decat niciodata .... asta e si parerea mea de rau...umblam ca besmetica pe diverse forumuri despre copii, numai de acesta nu stiam nervi
danab
Scris: Friday, October 6, 2006 7:49 AM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
cris22tyna wrote:

e bine si mai tarziu, decat niciodata .... asta e si parerea mea de rau...umblam ca besmetica pe diverse forumuri despre copii, numai de acesta nu stiam nervi

Bine ne-am reintalnit, Cristina!
Ema
Scris: Wednesday, October 11, 2006 11:05 AM
Nivel: Guest

Eu v-am gasit cautind ceva pe google...lucru de mina....cum putea fi altfel...stiti doar de pasiunea mea pentru tricotaje...goblen..etc...

Asa am descoperi un forum complet, plin de fete simpatice, unde pot afla multe lucruri interesante....

pupici
Cris-DL
Scris: Wednesday, October 11, 2006 11:22 AM
Nivel

pupici danab

Ema, bine ai venit img
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.