Chestionar intrebare: Cum ati gasit forumul 7 PiTiCi?
Alegere Voturi Statistici
Mi-a fost recomandat de un membru al forumului 43 35%
Cautand ceva cu Google 73 60%
Altfel 4 3%

Cum ati gasit forumul 7 PiTiCi?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mihaela75
Scris: Saturday, August 19, 2006 6:39 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/22/2006
pe mine m-a adus Delia ca rataceam ca nauca pe ici pe colo cu coditza intre picioare...stiti problemaras
Miri
Scris: Saturday, August 19, 2006 10:39 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
mihaela75 wrote:
pe mine m-a adus Delia...

Asta e ca in faza cu "zece negrii mititei"!ras
Si-a ramas doar unul!hohot
oana_nicole
Scris: Saturday, August 19, 2006 12:40 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/14/2006
Si eu am aflat tot de la Adriana. Si ii multumesc inca o data pentru asta si mai ales pentru tot ceea ce a facut si face pentru noi. flowers pupici flowers pupici flowers
papusa
Scris: Saturday, August 19, 2006 9:48 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 7/13/2006
Eu intr-o zi cautam ceva pe google despre copii si am gasit acest forum,v-am regasit mai bine zis,pe multe dintre voi si m-am bucurat foarte mult.
Nu am timp sa scriu prea multe pentru ca va citesc foarte mult .
bontocel
Scris: Tuesday, August 22, 2006 12:54 AM
Nivel

Inregistrat: 3/30/2006
Eu am aflat de la monique care ne tot dadea sfaturi..iar noi nu stiam de unde se pricepe ea asa bineras
Si o sa mai raman pe aici..netul sa fie bunras
Anca
Scris: Thursday, August 24, 2006 11:42 PM
Nivel

Inregistrat: 5/26/2006
Si eu v-am gasit cautand pe Google, intr-o perioada in care eram tare necajita ca bebe nu se mai satura cu putinul meu lapte si nu stiam cum sa il mai inmultesc cry, eram disperata, vroiam sa alaptez cat mai mult. Am gasit ce cautam in mai multe locuri, dar aici mi-a placut in mod deosebit. Citeam pe mai multe forumuri de cand am ramas burtica, dar 7 pitici era cel mai cald loc in care fusesem pana atunci. Mai pe urma mi-am dat seama de ce, exista intre fetele de aici o anume legatura, se simte ca sunteti prietene si ca multe va cunosteati anterior acestui forum, va vad ca pe un grup foarte bine inchegat, compact. Ce ma mira insa e ca forumul are foarte multi membri inscrisi dar destul de putini activi, de aceea poate si aerul acesta de familiaritate, care la un moment dat ptr mine e putin jenant, in sensul ca ma face sa ma simt ca intru intr-un spatiu privat.
Deocamdata mai am multe de invatat, de citit incerc sa citesc tot ce ma intereseaza si scriu mai putin ptr ca nu am foarte mult timp liber, dar daca simt ca ceva ar putea ajuta ma pun pe scris si postez ptr mamici si pitici cu mare drag.
Miri
Scris: Friday, August 25, 2006 12:02 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Anca draga, spatiul nu e deloc privat,e loc pentru toata lumea!
Simte-te ca acasa!pupici
Anca
Scris: Friday, August 25, 2006 12:56 AM
Nivel

Inregistrat: 5/26/2006
Mersi Miri, asa e si normal, e mai greu la inceput pupici.
oana_nicole
Scris: Friday, August 25, 2006 1:03 AM
Nivel

Ai dreptate, Anca. Sa stii ca si noua ne-a fost mai greu la inceput, dar apoi, cand ne-am pus pe scris... alcool Iar in timp am devenit dependente... de forum, dar mai ales unele de altele... . Sa stii ca esti mai mult decat binevenita printre noi, asta iti spun sigur. Dar astept sa te convingi singura de asta. pupici pupici pupici
mihaela75
Scris: Friday, August 25, 2006 1:16 AM
Nivel

Inregistrat: 2/22/2006
am patit-o si eu pe un forum despre emigrare.Toti se stiau de cand bunica fata mare si eu nu-ntelegeam nimic despre ce vorbesc.aproape eram convinsa sa renunt cand mi-a venit ideea sa deschid un topic "hello" sa spun ce-i cu mine si ce doresc si am fost uimita cate replay de bun venit am primit.M-am simtit mai bine de atuncidanceAcum sunt si eu mai de-a casei si primesc multe info utile despre emigrare , pe care nu le gasesti pe situl oficial
danab
Scris: Tuesday, September 5, 2006 10:00 PM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
Eu v-am regasit prin Taki pupici, gasisem ID-ul de pe yahoo si a fost ca o raza de soare sunny
fdianamaria
Scris: Tuesday, September 5, 2006 10:07 PM
Nivel

Inregistrat: 2/17/2006
eu am venit odata cu aparitia lui...cand s-au "rupt" cateva mamici sa-l creeze...hop si eu !!! Nici nu mai stiu exact cine mi-a zis de initiativa Adrianei...cred ca Diana (Anaida ) sau Delia??? oare
Am ramas si voi ramane pentru ca voi, toate sunteti parte din viata mea acum. Ca intr-o adevarata familie (a mea e extrem de mica, asa ca...m-am lipit de voi !!!)
Kmy
Scris: Saturday, September 23, 2006 6:22 PM
Nivel

Inregistrat: 9/13/2006
Eu cautam raspunsuri, dupa ce am pierdut o sarcina.cry V-am gasit cu google si aici am ramas. M-am inscris pentru ca aici simt ca am gasit niste prietene care pot sa-mi dea sfaturi fara sa ma judece, prietene care imi aduc zambetul pe buze si ma fac sa nu ma mai simt trista si nefericita. Ma bucur ca existati.yes
Cred ca trebuie sa puneti o atentionare pentru toti cei care va viziteaza, "Atentie , acest forum produce dependenta!"ras ras ras
bravo bravo bravo bravo bravo pentru toate cele care au avut ideea de a infiinta acest forum.firstprize cool
pupici pupici pupici pupici pupici pentru toate mamicile si toti puiutii care sunteti pe aiciyes
dya
Scris: Saturday, September 23, 2006 6:26 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
love love pupici pupici Kmy ma bucur ca-ti place asa de mult la noi .yes chitara
Kiki
Scris: Saturday, September 23, 2006 8:18 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Kmy, ma bucur sincer ca ne-ai gasit! Inca o data, Bun venit in familia noastra!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.