Cum alegeti doctorul?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Kiki
Scris: Friday, January 12, 2007 9:12 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
velijenco wrote:
eu prin pile am gasit o, era doctora sotiei sefului meu, de foarte mult timp, asa ca m am dus la sigur si nu am regretat, i am nascut pe amandoi copii la ea.

Velijenco, bine ai venit!

Alina
Scris: Friday, January 12, 2007 3:45 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
Eu am ales cam asa: cel mai bun, oarecum cunoscut de mine anterior, dar in alte circumstante, fara figuri, ca nu-mi plac, atent, dar nici cicalitor (sa ma urce pe masa de fiecare data), etc. Amandoi copiii mei au fost adusi pe lume de acest medic, sa0i dea Dumnezeu sanatate.
Jasmine
Scris: Sunday, June 24, 2007 3:44 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 6/24/2007
M-am dus prima data la un dr. vedeta dupa care am vazut ca e prea vedeta incat sa acorde atentia necesara sau sa ma recunoasca (si m-am dus de multe ori). Prin urmare, am primit o recomandare pentru un alt dr de la o prietena si vreau sa spun ca nu cred ca as fi gasit dr. care sa-mi placa mai mult (e o doamna dr de fapt) si care sa-mi acorde mai mult interes. Pentru mine conteaza profesionalismul, spitalul in care profeseaza, atentia si felul de-a trata pacientul cat si disponibilitatea de a veni la orice ora la nastere. Pana acum am fost incantata, sper sa nu fiu dezamagita mai tarziu.
Kiki
Scris: Sunday, June 24, 2007 3:57 PM
Nivel

Ma bucur ca ai gasit o doctora pe masura asteptarilor tale. Cum o cheama? E de la CFR2?
Jasmine
Scris: Monday, June 25, 2007 9:49 AM
Nivel

Da, e de la CFR2, o cheama Corina Echim.
Kiki
Scris: Monday, June 25, 2007 1:33 PM
Nivel

Jasmine wrote:
Da, e de la CFR2, o cheama Corina Echim.

hohot hohot Verisoara mea a nascut fetele tot cu dansa. La orice ora o chemi, ea vine. Pe prima fata a nascut-o duminica spre luni la 1 noaptea si pe a doua sambata la ora 20.00. A venit in ambele cazuri imediat ce a chemat-o. S-a purtat foarte bine cu ea. firstprize
Jasmine
Scris: Monday, June 25, 2007 4:38 PM
Nivel

Hehe, ce coincidenta. Ma bucur, da, asa mi-a zis si ea, mi-a dat nr de tel mobil si mi-a zis sa o sun cand plec la spital daca se declanseaza nasterea. Sper sa fie totul ok si sa vina si la mine :)
Kiki
Scris: Monday, June 25, 2007 4:43 PM
Nivel

In mod sigur ca va veni. Verisoara mea a nascut fetele la aproape 3 ani distanta una fata de alta. Pe a doua a nascut-o luna trecuta. Deci daca nu s-a schimbat doctora in 3 ani, nu se va schimba din mai pana in iulie cand nasti tu.
Daca ai nevoie de tarife, ceva, da-mi un PM si te pun in legatura cu verisoara mea. ras
Jasmine
Scris: Monday, June 25, 2007 5:08 PM
Nivel

Multumesc pentru propunere, ti-am trimis PM :)
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.