Cum imbracati copilul in parc?

Options Cum imbracati copilul in parc?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
praslea_cel_voinic
Postat: Sunday, May 20, 2012 7:24 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 6/19/2009
Postari: 2349
Locatia: Far, far away...
t-mihaela wrote:

Praslica , la Wallmart sau Zellers sunt atarnate pe perete unde sunt ate si ace de cusut,foarcefe etc.

computerlove Multumesc! M-am uitat dar in graba ca eram cu coditele dupa mine. Weekendul viitor ma duc tintit computerlove pupici
bulinutza
Postat: Monday, May 21, 2012 2:06 PM

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...
Pantalonasi, tricou, sepcutza, tenisi. Si mie imi place sa le imbrac in rochitze pe fete, dar in niciun caz in parc.

Alexandra vrea sa se catere peste tot si o imbrac cat mai usurel cu putinta ca sa-i usurez explorarile...sic
alimami
Postat: Monday, May 21, 2012 4:38 PM

Intrat: 11/2/2009
Postari: 1847
Locatia: Romanica
Eu o imbrac foarte comod,cu pantalonasi lungi/scurti-in functie de cat e de cald, tricou/bluzita si jacheta-la fel,in functie de temperatura.Nu o imbrac in parc in rochita in nici un caz..numa asa ar putea achizitiona pietre,nisip ..in zonele intime.Iar de ciorapei(dress)in parc nu poate fi vorba.De fapt, ea nu e genul de fetita bibelou/Barbie-ea se catzara,se joaca printre pietre,prin nisip,se da pe tobogane.In parc nu o duc la expozitie(adik s-o expun pe ea, sa arat lumii ca are haine faine), ci o duc sa se joace.Nici eu nu merg in parc in rochii si cu tocuri,ca sa mi le bag prin pietris, nu port nici eu ciorapi toata ziua buna ziua si nici rochii de gala.In picioare, adidasi/tenisi si sosetutze subtiri-nu pantofi de lac. Asa ca o imbrac "normal", sa se poata juca,sa se poata murdari,sa poata face ce vrea pe acolo.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed