Cubul aspirantelor - 79
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AlexandraG
Scris: Sunday, March 29, 2020 8:28 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 3/25/2020
Mie de obicei imi apare inainte cuno zi doua.... Bine, s.a intamplat sa imi apara si cand am avut intarzierea de 14 zile..a aparut atunci cand ar fii trebuit sa vina defapt.
O sa incerc sa iau si maine dim temperatura desi termometrul meu piuie si am sa.l cam trezesc pe sot..
36.8 este o temp ridicata nu?
Buzbuchi
Scris: Sunday, March 29, 2020 8:46 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 12/28/2019
AlexandraG wrote:
Mie de obicei imi apare inainte cuno zi doua.... Bine, s.a intamplat sa imi apara si cand am avut intarzierea de 14 zile..a aparut atunci cand ar fii trebuit sa vina defapt.
O sa incerc sa iau si maine dim temperatura desi termometrul meu piuie si am sa.l cam trezesc pe sot..
36.8 este o temp ridicata nu?

Din ce am inteles de la fete, fiecare persoana are o anumita temperatura a corpului, astfel ca ea poate fi mai ridicata sau mai scazuta decat altor persoane aflate intr o perioada similara. Mai important decat temperatura in sine este sa vezi ca temperaturile de dupa ovulatie sunt mai ridicate decat cele de dinaintea ei. Dar da, 36.8 e o temperatura ridicata.
Anitta76
Scris: Sunday, March 29, 2020 10:01 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/11/2018
Buzbuchi wrote:

Maine fac neaparat, daca nu vine. Ori mi am pierdut mintile putin, dar parca si mie imi spune ceva ca s a intamplat minunea.
Roser, spotting ul asta la tine inseamna ca nu ai ovulat luna asta?uff
Va tin la curent. Momentan, sunt pe alta planeta, as vrea sa adorm si sa ma trezesc peste cateva zile, timp in care sa nu vina uratiiCrazy
Va pup!

Buna. Si pentru ca iar am simtit sa scriu, am facut-oras
Maine se implineste fix 1 an de cand am vazut 2 liniute dupa 10 luni de a?teptari! Maine sper ca se va mai implini un vis, si nu al meu, ci al tau ptr ca urmeaza sa testezi! Iti tin pumnii sa ai norocul meu de acum 1 an. Eu tremuram cu testul in mana inainte sa il fac, facusem multe teste insa atunci am simtit, il simteam pozitiv, tremuram, dupa care da, s-a pozitivat!
Succes Buz, succes tuturor fetelor care vor testa!computerlove
freya1
Scris: Sunday, March 29, 2020 10:10 PM
Nivel

Inregistrat: 2/10/2020
ce frumos, Anitta coeur
fetelor Cheek Kiss eu am inceput sa simt niste crampe, deci cred ca vine maine cum ar trebui
Buzbuchi
Scris: Sunday, March 29, 2020 10:15 PM
Nivel

Anitta76 wrote:

Buna. Si pentru ca iar am simtit sa scriu, am facut-oras
Maine se implineste fix 1 an de cand am vazut 2 liniute dupa 10 luni de a?teptari! Maine sper ca se va mai implini un vis, si nu al meu, ci al tau ptr ca urmeaza sa testezi! Iti tin pumnii sa ai norocul meu de acum 1 an. Eu tremuram cu testul in mana inainte sa il fac, facusem multe teste insa atunci am simtit, il simteam pozitiv, tremuram, dupa care da, s-a pozitivat!
Succes Buz, succes tuturor fetelor care vor testa!computerlove

Doamne, m-ai emotionat, Anita! Toata ziua am tremurat si am transpirat de emotii, de ganduri! Am stat numai in pat, ghemuita, pt ca ma doare burta de parca acum imi vine si stau asa nemiscata, de parca vreau sa inghet, sa ma inghet in starea asta in care inca mai am o speranta! Sa dea Domnul ca maine sa imi vad visul cu ochii pe testul ala, luna asta a fost un carusel de emotii! Te imbratisez, tine mi pumnii stransi!Hands Buddy1
Buzbuchi
Scris: Sunday, March 29, 2020 10:21 PM
Nivel

freya1 wrote:
ce frumos, Anitta coeur
fetelor Cheek Kiss eu am inceput sa simt niste crampe, deci cred ca vine maine cum ar trebui

Freya, pe mine m au innebunit durerile astea fix ca la menstruatie. Dar iti spun si tie ce imi repet si mie: pana nu vedem rosu, orice e posibil si pastram speranta in suflet, alta putere nu avem!Buddy1
OtiliaC
Scris: Sunday, March 29, 2020 10:27 PM
Nivel

Inregistrat: 2/22/2020
Hei fetelorCray eu cred ca declar ziua 1, am avut o usoara sangerare acum, insotita de durere de burta, spate. Nu e nicio sansa sa fie implantarea, nu? Boredom
Buzbuchi
Scris: Sunday, March 29, 2020 10:44 PM
Nivel

OtiliaC wrote:
Hei fetelorCray eu cred ca declar ziua 1, am avut o usoara sangerare acum, insotita de durere de burta, spate. Nu e nicio sansa sa fie implantarea, nu? Boredom

Imi pare rau, OtiliaCray Nu stiu ce sa zic, nu am inteles deloc ce i cu sangerarile si spotting ul (in afara menstruatiei, cand apar, de ce apar). Tu iti iei temp, arata graficul ceva? Daca nu ma insel, azi ar fi fost Z1?
OtiliaC
Scris: Sunday, March 29, 2020 11:06 PM
Nivel

Inregistrat: 2/22/2020
Buzbuchi wrote:

Imi pare rau, OtiliaCray Nu stiu ce sa zic, nu am inteles deloc ce i cu sangerarile si spotting ul. Tu iti iei temp, arata graficul ceva? Daca nu ma insel, azi ar fi fost Z1?

Nu imi iau temperatura, azi era ziua 13 dpo,conform testelor de ov, si z1 ar fi trebuit sa fie pe 1, dupa calendarul menstrual. Ce mi se pare ciudat este ca durerea este usoara, de obicei in ziua in care imi venea ma durea burta foarte rau..
Mihaela14
Scris: Monday, March 30, 2020 7:20 AM
Nivel

Inregistrat: 3/1/2018
Buzbuchi astazi faci test?ras Clap
maria2013
Scris: Monday, March 30, 2020 8:13 AM
Nivel

Inregistrat: 7/29/2013
Buzbuchi, succes!
Buzbuchi
Scris: Monday, March 30, 2020 8:18 AM
Nivel

Fetelor, inima mea nu m-a inselat!
O sa fiu mama, nu pot sa va zic prin ce stari trec si cate ganduri am in momentul asta!
Ma rog pentru fiecare dintre voi sa vina minunea! Sunteti magice, fetelor, si va multumesc ca sunteti aici!
https://ibb.co/p14gk4J
Maria.mmh
Scris: Monday, March 30, 2020 8:23 AM
Nivel

Inregistrat: 10/21/2019
Buzbuchi wrote:
Fetelor, inima mea nu m-a inselat!
O sa fiu mama, nu pot sa va zic prin ce stari trec si cate ganduri am in momentul asta!
Ma rog pentru fiecare dintre voi sa vina minunea! Sunteti magice, fetelor, si va multumesc ca sunteti aici!
https://ibb.co/p14gk4J

Felicitari!! coeur Love
freya1
Scris: Monday, March 30, 2020 8:26 AM
Nivel

Inregistrat: 2/10/2020
Buzbuchi love felicitari Cheek Kiss arata superb testul tau !
ivy
Scris: Monday, March 30, 2020 8:33 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 12/6/2019
felicitaaaari!! sa ai o sarcina usoara :)
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.