Criterii de alegere a cresei
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bulibuli
Scris: Tuesday, July 2, 2013 11:36 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
Criteriile mele pt alegerea cresei:

- curatenie, igiena, dotare ok
- sa nu fie f multi copii in grupa
- meniul ok
- sa fie in drumul meu casa-serviciu
- pretul

Cresa la care-mi propusesem sa-l duc are un mare neajuns. Oricat ar lipsi copilul intr-o luna, platesti luna intreaga... mi se pare nerezonabil, sincer.. eu vreau sa-l duc o luna, de pe 15 iullie pe 15 august
si ma pune sa platesc intreaga luna iulie si intreaga luna august. Desi il duc o luna, platesc 2 luni... in rest mi-a placut, totul ok...

Maine vizitez alta care iti reduce taxa daca lipseste minim o saptamana, doar ca nu prea e in drumul meu, imi vine cam peste mana sa ma duc dimineata sa-l las...
miriam
Scris: Tuesday, July 2, 2013 11:48 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/17/2009
Nasol asa cu plata, ma gandesc ca prin asta vor sa stimuleze cumva prezenta....acuma el este obisnuit deja fara tine, probabil acomodarea la cresa nu o sa fie asa de grea...va doresc sa gasiti locul potrivit pt voi!hearts
oanamaria
Scris: Wednesday, July 3, 2013 9:44 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Buli sa ne spui ce decizie iei .Deci la asta singurul inconvenient este ca trebuie platita toata luna ,in rest e totul ok?
Adina
Scris: Friday, July 5, 2013 10:24 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 4/19/2012
Urat! La noi daca lipseste cel putin o saptamana se scade din pret si daca anunti ca lipseste a doua zi nu mai platim mancarea... eu in continuare nu am probleme, ii place enorm la cresa, chiuie dimineata pe drum si nici nu ma mai baga in seama cand ajunge la copii. Sper sa gasesti ceva ce sa-ti convina.Cheek Kiss
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.