Costumase tricotate pentru copii
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ruth
Scris: Monday, March 5, 2012 3:37 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/4/2011
dana felictari sunt superbe, la cat mai multe creatii k te pricepi, nu se vede k esti incepatoarepupici computerlove
munteanu.dana
Scris: Monday, March 5, 2012 7:01 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 11/4/2011
am avut o perioada cand eram obsedata sa fac caciulite cu toate animalutele posibile, dar mi-a trecut. o sa va arat cateva

munteanu.dana attached the following image(s):
php0ycuzxam.jpgphp4slzrcam.jpgphp7awrk5am.jpgphpixu4j3am.jpgphpkq6bjxam.jpgphpozdwa4am.jpgphpsahvoiam.jpgphpsftv64am.jpgphpygfrlvam.jpg

sandica80
Scris: Monday, March 5, 2012 7:53 PM
Nivel

Inregistrat: 3/5/2011
Frumoase toate Dana!newclap newclap newclap

img
mimisor
Scris: Monday, March 5, 2012 8:42 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 11/22/2010
munteanu.dana wrote:
am avut o perioada cand eram obsedata sa fac caciulite cu toate animalutele posibile, dar mi-a trecut. o sa va arat cateva

doar cateva?????????????pai sunt o gramada:)))minunate
si piticuta e o dulce..sa le poarte sanatoasapupici
diana_mm27
Scris: Tuesday, March 6, 2012 9:25 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 4/1/2009
Foarte dragute toate, Dana. Si eu faceam un timp numai caciulite, dar simple, tricotate, fiindca le faceam repede si nici nu stiam sa fac altceva. Acum mai fac si altele, greu, fiindca timpul este foarte limitat pentru asa ceva. Am prins si eu un pic gustul crosetei de cand am invatat sa fac fluturasii, dar fara ajutor nu m-as descurca sa fac altceva.
munteanu.dana
Scris: Tuesday, March 6, 2012 11:41 AM
Nivel

diana_mm27 wrote:
Foarte dragute toate, Dana. Si eu faceam un timp numai caciulite, dar simple, tricotate, fiindca le faceam repede si nici nu stiam sa fac altceva. Acum mai fac si altele, greu, fiindca timpul este foarte limitat pentru asa ceva. Am prins si eu un pic gustul crosetei de cand am invatat sa fac fluturasii, dar fara ajutor nu m-as descurca sa fac altceva.

merge foarte repede cu croseta, daca ai inceput sa-i prinzi gustul urmareaste-o pe doamna de pe site-ul pe care l-am pus mai sus si e foarte usor.Nu inteleg mereu ce spune dar o urmaresc ce face.Si mie imi plac fluturasii si mai nou gargaritele pe care le-am invatat de acolo, chiar ma gandeam si eu la niste martisoare....dar poate pt la anu :)
munteanu.dana
Scris: Tuesday, March 6, 2012 11:44 AM
Nivel

mimisor wrote:

doar cateva?????????????pai sunt o gramada:)))minunate
si piticuta e o dulce..sa le poarte sanatoasapupici

multumesc, e printesa mea iubita si fara grad de comparatie :)flowers
crede-ma...sunt doar cateva...nu am glumit cand am spus ca eram obsedata....ajunsesem sa fac cate una pe zi.
munteanu.dana
Scris: Tuesday, March 6, 2012 11:47 AM
Nivel

apropo, am inceput si eu o salopetica, ca doar acesta este subiectul aici....am facut aproape jumate si am stricat-o.O incepusem cu croseta si nu am fost eu satisfacuta de ce iesise si am trecut pe andrele. Merge greu ca am o saptamana mai incarcata, dar o sa revin cu noutati.
diana_mm27
Scris: Tuesday, March 6, 2012 1:23 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 4/1/2009
Mersi mult, Dana. Fluturasii de care spuneam m-a invatat sa-i fac o prietena, eu am incercat mai demult, dar cum n-aveam habar de nimic cu croseta, bineinteles ca nu mi-a iesit. Am incercat de pe site-ul care l-ai pus tu sa fac ciucurii aceia in spirala, primul mi-a iesit, iar al 2-lea nici gand sa mai iasa. Imi era greu fiindca ma uitam eu la cum arata, dar n-aveam pe cine sa intreb cand nu pricepeam sa nu-mi iesea, asa ca o lasasem balta. Dar acum tot fac fluturasi si am cam lasat andrelele. Vreau sa mai incerc cate ceva cu croseta.
pace_avalansa
Scris: Tuesday, March 6, 2012 3:55 PM
Nivel

Inregistrat: 2/16/2012
dina_dorina wrote:
Va mai arat si eu doua costumase (seturi mai bine-zis) pentru fetite,ce includ acea rochita care v-a fost voua asa de draga.Accesoriile sunt crosetate dar am ales sa le atasez acestui topic,sper sa fie bine
primul are fulgi,e mai de iarma iar celalalt e cu floricele,putin mai de primavararas

pupici
flavy
Scris: Tuesday, March 6, 2012 8:02 PM
Nivel

Inregistrat: 7/19/2011
stelamonica34 e superb costumasul sa-l poarte sanatos piticul
Mami_de_gemeni
Scris: Tuesday, March 6, 2012 8:55 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Postez si eu ceva costumase facute de mama mea.

Mami_de_gemeni attached the following image(s):
resize of dscf1624.jpgresize of dscf0990.jpgimg_2002.jpgimg_2003.jpgimg_2004.jpgimg_2005.jpg

felixthecat
Scris: Wednesday, March 7, 2012 2:22 AM
Nivel

Inregistrat: 2/19/2011
Dana,foarte frumoase creatiile tale.La cat mai multe.
Mami de gemeni,frumoase costumasele(dar pozele sunt cam mici).Cel galben ce model l-ai facut?
Mami_de_gemeni
Scris: Wednesday, March 7, 2012 8:09 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
felixthecat wrote:
Dana,foarte frumoase creatiile tale.La cat mai multe.
Mami de gemeni,frumoase costumasele(dar pozele sunt cam mici).Cel galben ce model l-ai facut?

Am pus pozele ceva mai maricele.
munteanu.dana
Scris: Saturday, March 10, 2012 3:32 PM
Nivel

Am terminat prima mea salopetica!!!!

munteanu.dana attached the following image(s):
phpajs8zcam.jpgphpqr9xoiam.jpg

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.