Copilul lunii octombrie 2009 - Categoria 0-1 an
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AdrianaC
Scris: Monday, October 12, 2009 8:22 AM
Avatar
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 17939
COPILUL LUNII OCTOMBRIE 2009 - CATEGORIA 0-1 AN - TOP 7 PITICI


Va invit sa postati cate 3 poze facute in luna octombrie 2009, cu bebelusul vostru.

Topicul se adreseaza numai copilasilor cu varsta cuprinsa intre 0 si 1 an.

Postarea se poate face pana la data de 5 noiembrie 2009, urmand ca pana pe 14 noiembrie 2009 sa fie votat bebelusul lunii octombrie 2009.

Nu exista niciun criteriu de votare, pur si simplu votati bebelusul care va place cel mai mult.


Asteptam poze cu bebelusii vostri !


La sfarsitul anului (si a fiecarui an de acum incolo) vom face un "tablou" cu bebelusii castigatori din fiecare luna.
Fluturas
Scris: Sunday, October 25, 2009 3:04 PM
Avatar
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
Mesaje: 9778
spargem noi gheata,dar speram sa nu ramanem singuri
monique
Scris: Monday, November 2, 2009 11:08 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/15/2006
Mesaje: 3579
Pupam pe Lukas, un bebelus frumos, frumos, frumos!

Teodora:
milicutza
Scris: Monday, November 2, 2009 6:00 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 8/12/2009
Mesaje: 2207
Ce copilasi dragutzi!
Lukas ce dragalas esti!pupici
Teodora, zambareatapupici
KRYS85
Scris: Monday, November 2, 2009 9:15 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 9/23/2008
Mesaje: 6611
Yuhuuuuuuuuuuuuu,ce bebei frumosi aici!!!!majoreta majoreta majoreta

Lukas esti un dulce!!!!pupici pupici pupici


Teodora are mami 2 printese,esti o frumoasa!!!pupici pupici pupici pupici
Ana
Scris: Monday, November 2, 2009 10:00 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Venim si noi aici....





img

coeur coeur coeur
raly
Scris: Tuesday, November 3, 2009 6:38 AM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Mesaje: 25891
Lukas,Teodora,Riknewclap newclap newclap
KRYS85
Scris: Tuesday, November 3, 2009 10:12 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 9/23/2008
Mesaje: 6611
Rikpupici pupici o dulceata de copil!!!
monique
Scris: Tuesday, November 3, 2009 10:16 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/15/2006
Mesaje: 3579
Ooo, RIk, ce frumos esti!coeur coeur coeur
Ana
Scris: Tuesday, November 3, 2009 10:44 AM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Fetele wow....eu sunt Flavio nu Rik.....oare pare asa mare?"!!!ras ras
teea09
Scris: Tuesday, November 3, 2009 11:40 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/31/2008
Mesaje: 4262
iloveyou Pup eu fiecare bebel frumos de aici love coeur
lorenafrancisc
Scris: Tuesday, November 3, 2009 12:21 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 11/1/2009
Mesaje: 96
Ne inscriem si noi aici fetelor!



Pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici
monique
Scris: Tuesday, November 3, 2009 2:58 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/15/2006
Mesaje: 3579
Mami de Rik si Flavio wrote:
Fetele wow....eu sunt Flavio nu Rik.....oare pare asa mare?"!!!ras ras


banghead banghead banghead sorry sorry sorry nervi nervi nervi Mai mami draga, daca pe mine m-a furat peisajul... ce sa fac?!? Ca l-am vazut asa frumos si am dat fuga sa postez... Mai gresim, iarta-neeee!!! Si na, sunt frumosi amandoi!!!
marivic
Scris: Tuesday, November 3, 2009 5:00 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Mesaje: 13449
LUKAS,TEODORA,FLAVIO,cate un pupic la fiecarepupici pupici pupici
Ana
Scris: Tuesday, November 3, 2009 7:34 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
monique wrote:


banghead banghead banghead sorry sorry sorry nervi nervi nervi Mai mami draga, daca pe mine m-a furat peisajul... ce sa fac?!? Ca l-am vazut asa frumos si am dat fuga sa postez... Mai gresim, iarta-neeee!!! Si na, sunt frumosi amandoi!!!
nui nici o problema Monique.....iloveyou iloveyou
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.