 Nivel: ALBA CA ZAPADA
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 17939
| COPILUL LUNII OCTOMBRIE 2009 - CATEGORIA 1-2 ANI - TOP 7 PITICI
Va invit sa postati cate 3 poze facute in luna octombrie 2009, cu copilasii vostrii.
Topicul se adreseaza numai copilasilor cu varsta cuprinsa intre 1 si 2 ani.
Postarea se poate face pana la data de 5 noiembrie 2009, urmand ca pana pe 14 noiembrie 2009 sa fie votat copilul lunii octombrie 2009, la categoria 1-2 ani.
Nu exista niciun criteriu de votare, pur si simplu votati copilul care va place cel mai mult.
Asteptam poze cu copilasii vostrii !
La sfarsitul anului (si a fiecarui an de acum incolo) vom face un "tablou" cu copiii castigatori la aceasta categorie din fiecare luna.
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 9/23/2008 Mesaje: 6611
| 
impreuna cu bunicul lui

|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 9/23/2008 Mesaje: 6611
| Milicutza, !!! |

 Nivel: Senior
Inregistrat: 9/23/2008 Mesaje: 6611
| Yuhuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!Monique !!!
|
 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 11/19/2006 Mesaje: 13514
| Andrei,felicitari |

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 12/17/2007 Mesaje: 25891
| Andrei |

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 12/17/2007 Mesaje: 25891
| Copilul lunii octombrie categoria 1-2 ani este Andrei! |

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 8/12/2009 Mesaje: 2207
| Andrei |