Copiii Emo

Options Copiii Emo
Subiectul anterior · Subiectul urmator
t-mihaela
Postat: Sunday, July 13, 2008 7:58 AM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Scooby wrote:
.voi doar i'ati nascut de acum inainte e viata lor si numai a lor doh :) ce oameniThumb down [/b]

A deci dupa ce i-am nascut sa le fac un vant sa zboare ca doar ce de-acuma nu mai e treaba mea.Arti si Dariuca draga am vesti triste , maine plecati in lume pe cont propriu, v-am pregatit si traistuta cu merinde si haine de primeneala ,bye bye .Dragule Scooby, atat timp cat nu faci rau nimanui poti fi emo cat poftesti ca oricum peste vreo 10 ani te trezesti din emo asta ca iti vin facturile la casa, lumina , gaze , basca mai urla plozii ca le e foame, eh , nu mai e timp de emo chitara
snowdrop
Postat: Sunday, July 13, 2008 8:25 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/26/2007
Postari: 1462
Locatia: Ro. Bzzzz
t-mihaela wrote:

peste vreo 10 ani te trezesti din emo asta ca iti vin facturile la casa, lumina , gaze , basca mai urla plozii ca le e foame, eh , nu mai e timp de emo chitara
hohot hohot hohot hohot
dya
Postat: Sunday, July 13, 2008 10:04 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
t-mihaela wrote:

A deci dupa ce i-am nascut sa le fac un vant sa zboare ca doar ce de-acuma nu mai e treaba mea.Arti si Dariuca draga am vesti triste , maine plecati in lume pe cont propriu, v-am pregatit si traistuta cu merinde si haine de primeneala ,bye bye .Dragule Scooby, atat timp cat nu faci rau nimanui poti fi emo cat poftesti ca oricum peste vreo 10 ani te trezesti din emo asta ca iti vin facturile la casa, lumina , gaze , basca mai urla plozii ca le e foame, eh , nu mai e timp de emo chitara

Mai Miha nu stiu de unde le scoti dar ma amuzi enorm cu postarile tale comice dar si la obiect.hohot hohot hohot thumright
bulibuli
Postat: Sunday, July 13, 2008 11:37 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
M-am amuzat putin cu ScoobyDoo, oare mama stie ca "doar" a nascut-o? Daca e fata o sa vada ce-i aia "doar" sa nasti un copil... mare scofala ce sa zic.. 9 luni creste burta - nu te deranjeaza, ca ai blugi pana la simfiza pubiana, apoi copilu' iese singur - nu te stresa tu de asta ca el stie exact cand sa iasa si pe unde... urmeaza cateva nopti nedormite de griji si stres sa nu-i lipseasca nimic - dar cu muzica adecvata tip emo 18 ani zboara "in no time" (dar poate si copilul tau, fiind emo, la 10 ani e complet matur si-atunci ai scapat mai repede)...

Lilly of the valley
Postat: Sunday, July 13, 2008 7:22 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
"Emo": curent muzical sau afectiune psihologica?
Andra_gabriela
Postat: Thursday, December 4, 2008 4:55 PM

Nivel: Membru

Intrat: 11/15/2008
Postari: 96
Locatia: Campulung Muscel
Am si eu un coleg Emo...il cheama Cosmin...si de cand a devenit un "Emo Kid".........nu se mai comporta deloc adecvat...o fi el mai sentimental..cu roz cu dark sau mai stiu eu ce....dar nu stiam ca limbajul atat de vulgar este inclus in "a fi emo".............e tare ciudat...nu am nimic cu el..eu ma comport ca si la inceput...daca el nu vrea ..sau nu stie...problema lui..asta e...imi pare rau pt el ca s-a schimbat asa..mult
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed