Copii cu conturi pe Facebook
Subiectul anterior · Subiectul urmator
KarlaM
Scris: Monday, May 25, 2015 2:46 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 4/16/2015
aurishta wrote:
Karla, cati ani are copilul tau?

Fata mea are 11 ani.
aurishta
Scris: Monday, May 25, 2015 6:41 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2011
Este micuta, inca.... dar fii cu bagare de seama!
ingerash
Scris: Monday, May 25, 2015 9:42 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
sousourel
Scris: Tuesday, May 26, 2015 10:30 AM
Nivel

Inregistrat: 2/18/2006
Foarte dragut situl.Bravoo
bereea
Scris: Tuesday, May 26, 2015 3:13 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Am intrat aseara pe FB si , la un moment dat, apare chestia aceea "poate cunosti si pe..." si dau peste o fetita, copilul unei cunostinte. Fetita are 12 ani si am fost socata de ce fotografii am putut sa vad.Pitipoanca in toata regula.Si nu de acum , ci de vreo 2-3 ani.Inca de cand nu avea 10 ani era imbracata sumar si poza in pozitii vulgare. In toate fotografiile buzele sunt tuguiate ca pentru sarut, e machiata si..ce ar mai fi de zis?Important este ca fata are Facebook.
carmenalina
Scris: Tuesday, May 26, 2015 5:19 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 12/3/2008
Din pacate, multe fetite fac astfel de poze si ajung victime sigure ale unor tineri care profita de naivitatea lor. Si fac asta indiferent de varsta, 12-18 ani.....E am avut o eleva care avea cont pe ceva site si cu poze din astea....am anuntat diriginta, si a mers pe fir pana la parinti si i-a inchis site-ul personal ca nu se cadea la 10 ani sa aiba pagina web ....
KarlaM
Scris: Tuesday, May 26, 2015 6:08 PM
Nivel

sousourel wrote:

Am intrat si eu pe el si este, intr-adevar interesant. Am sa-l recomand si fetei dar si elevilor mei.
KarlaM
Scris: Tuesday, May 26, 2015 6:11 PM
Nivel

bereea wrote:
Am intrat aseara pe FB si , la un moment dat, apare chestia acea "poate cunosti si pe..." si dau peste o fetita, copilul unei cunostinte. Fetita are 12 ani si am fost socata de ce fotografii am putut sa vad.Pitipoanca in toata regula.Si nu de acum , ci de vreo 2-3 ani.Inca de cand nu avea 10 ani era imbracata sumar si poza in pozitii vulgare. In toate fotografiile buzele sunt tuguiate ca pentru sarut, e machiata si..ce ar mai fi de zis?Important este ca fata are Facebook.

Cata dreptate! Eu vad pe Fb-ul meu ce face fata mea pe Facebook si, sunt socata de ce vad la colegele ei si la elevii mei (clasa a II a ?????hainoroc alcool uff ).
aurishta
Scris: Tuesday, May 26, 2015 7:10 PM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2011
Am si eu o fata de 13 ani, am tot vazut felurite postari, poze si discutii usuratice intre colegii ei, in plus, tot felul de baieti care ii "cereau prietenia"! Nici ea nu era prea incantata...in cele din urma a venit cu ideea de a-si inchide contul ras iar eu Crazy am sprijinit-o cu tarie in aceasta decizie!Crazy Acum, tot ce avea nevoie sa faca prin intermediul FB-ului face de pe contul meu si este foarte bine asa! La varsta ei, convingerile sunt in formare....de ce sa-mi las floricica in bataia tuturor vanturilor? NuImiPasa
kali
Scris: Wednesday, May 27, 2015 7:03 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Karla, eu sunt socata si de perseverenta ta in a reveni pe acest forum, care este despre copii, nu cu copii... si ma toooot intreb si nu ma pot abtine sa nu ma pun in locul mamei tale; mai, fata, tu chiar nu ai ce face altceva mai bun cu viata ta decat sa te dai cine nu esti si sa ai preocupari care nu sunt pentru varsta ta?!
t-mihaela
Scris: Wednesday, May 27, 2015 7:18 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2008
Moaaaa, pe bune ieri seara am pus un pariu cine ii sare prima la beregata Big Laugh
kali
Scris: Thursday, May 28, 2015 12:12 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Cu cine?Haha

Sincer, eu m-am saturat de fata asta!
t-mihaela
Scris: Thursday, May 28, 2015 1:46 AM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2008
Cu mine asa de una singura Lol
ingerash
Scris: Saturday, May 30, 2015 4:33 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
sousourel wrote:

Da! hearts
giovanna
Scris: Friday, October 30, 2015 12:59 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Am citit cu atentie ce ati scris aici si ma bucur sa vad ca nu stun songura de parere ca nu au ce cauta copiii pe FB, indiferent ce cred parintii ca fac ei acolo. Si eu am amvut surpriza sa primesc cereri de prietenie de la colegi ai baietelului meu si cu parinti suparati ca nu am raspuns, pe motiv ca vroiau si ei sa comunice cu Toma !!! Pai, Toma nu are FB si nici nu il foloseste pe al meu. Plus ca, am mai folosit FB, ca sa comunicam, intre noi parintii, pe teme de scoala ale copiilor. Si atunci, de ce nu am face si o sedinta cu parintii si copiii, in loc de sedinta cu parintii!!
Atata timp cat exista telefon si email, la ce le trebuie FB la 9 ani????
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.